Şimdi Ara

...Mame Romları (Jetonlu Atari Oyunları) by AmigamaN :o)... (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.407
Cevap
16
Favori
1.019.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: nemesis returned

sen bilmiyomuydun capcom vs snk'yı? vaybe..

zuhahah YAHU SAKIN BU ILK SAYFADA YAINLADIGIM SVC CHAOS PLUS OLMASIN LEYNNN... MILLENIUM DA NE OLAKI? BIRAZ DAHA ARASTIRAYIM. NEVRIM DÖNDÜ...
  • kenler ryılar falan bir yerde kyo kusanagi ryo yamazakiler bir tarafta kof ve sf karışımı ama offical tabii.
  • Gel ama yalnız gelme sakın

• ŞU OLABİLİR Mİ ACABA?

• quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Gel ama yalnız gelme sakın
    />

/>

/>

• quote:

Orjinalden alıntı: AmigamaN

ŞU OLABİLİR Mİ ACABA?

Vışşş bu ne be hemen link hemen link
  • PSİKO KEN İLE NORMALI ARASINDA GECEN UFAK BIR DIYALOG... HERHALDE GECMISTEN KALAN BIR HESAP...

Eğer bu oyunsa ben EPEYDIR BUNA HASTAYIM VE BAYAGDIR OYNUYORUM.... AMA MILLENIUM DENEN ZIMBIRTI PS2 GÖZÜKÜYOR. ROM OLARAK YOK SANIRIM... NEYSE.SAYGILAR... 40 MB CIVAR LINK ISTEYEN HELL HARİÇ

• LINK GELIYORRRRRRRRRRRRRRR HAZIRMIYIZZZZ....

• Maykoyu oynamayan var mıdır?

Ver şu linki bak şikayet ederim adminlere silerler topiği
  • quote:

/>

Maykoyu oynamayan var mıdır?

Ver şu linki bak şikayet ederim adminlere silerler topiği

ADMINLERE BIDE SELAM SARKIT... ONLARDA BEKLIYODUR SIMDI EMINIM LINKI

MOONWALKER AHUAHAUHA KOYCAKTIM AMA ARADA KAYNADI...

• quote:

ŞU OLABİLİR Mİ ACABA?

işte link geldi..... DADADADADADADAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SAYGILAR.

http://s1.alvensis.com/juegomania.org/freeware/svcplus.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 11 Ocak 2005, 22:20:38 >

• EN BÜYÜK KİMMMM??? EN BÜYÜK KİM????

• quote:

EN BÜYÜK KİMMMM??? EN BÜYÜK KİM????

En büyük olabilmen için verdiğin oyunun linkinin sadece üyelere özel olmaması gerekiyor cicim.
    İspanyolca ya üye ol ya da sss git diyor resmen.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MORGAN

oyunlar kesinlikle dandik degil hatta süper oyunlar öğret o zaman nasil çailştiricaz

MAME ANLATIMI (YAPAMAYANLAR ICIN)

1-önce şu adresten """ http://digilander.libero.it/statodellecose/mirror/mame32fx_09001_i686.exe """ mameyi çekin.
    2-BIR KLASÖRE ACIN.
    3-BIR ROM DOSYASI (OYUN dosyası - rom olarak adlandırılır... genelde zip halindedir.) çekin. sayfada sürüsüyle verdim.
    4-ÇEKTİĞİNİZ rom dosyasını (örnek tmnt.zip) MAme yi açtığınız klasörün içindeki ROM adındaki KLASÖRE atın.
    5-Sonra ANA KLASÖRE GERİ DÖNÜP. "mame32FXpp.exe" ye tıklayın.
    6-AÇILAN PENCEREDE 5000 KÜSÜR TANE OYUN İSMİ YAZAN BIR LISTE CIKICAK...Fakat bunkarın hıcbırı calısmaz. çünkü ONLAR SADECE ISIM. ICLERI BOŞ. ONLARI DOLDURMAK İÇİN ROM yani zip halindeki oyun dosyalarını çekmeniz gerek. Neyse LISTEDE ÖNCE OYUN ISMI YAZAR BIR SAGINDADA ROM olarak oyunun kısa adı yazar(KIsa ad derken çektiğiniz ZIP halindeki adıdır..)
    (örnek::: TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES (WORLD 4 PLAYERS) >>>>>>>> tmnt )
    7-EN YUKARDA MENULERDE SOLDA VIEW seçeneğine gelip DETAILS ı tıklatın ki. OYUNLAR İSİM SIRASINA GİRSİN BULMASI DAHA KOLAY OLUR.
    8-LİSTEDEN OYUNUNUZU BULARAK 2 DEFA ÜSTÜNE BASIP ÇALIŞTIRIN.
    9-HERŞEYİ DOĞRU YAPTIYSANIZ. SIYAH BIR PENCERE ACILCAK VE "PRESS TO CONTINUE" YADA "OK" TARZINDA YAZILAR YAZICAK... BURAYI ENTER VEYA O ve K tuşlarına basarak geçiniz.
    10-DADAAAAAAAAA OYUN ARTIK EMRINIZDE ANA MENUSU EKRANDA. 5 TUSUNA BASARAK JETONLARI TAKIR TAKIR ATIN. 1 YADA 2 TUSLARI ILE GENELDE TABİ. OYUNCU ADEDI SECILIR. KLAVYE TUŞ AYARLARI ICIN OYUNUN ANA MENUSUNDEYKEN " TAB" tusuna basarak acılan menuden en yukardakı (HER OYUN ICIN ) BIR ALTINDAKI (SADECE O OYUN ICIN) İLE TUŞLARI AYARLAYINIZ...

EN BASITI BU ŞEKİLDE DAHA BASITI YOK... UMARIM YAPABİLİRSİNİZ. SAYGILAR... İYİ EĞLENCELER...

OH bee abi Allah razi olsun sonunda çalişti işte bu kadar abi büyüksün valla

• mame nereden cekecem o kadar baktım buldum ama ya bozuk yada link ölmüşş
  • quote:

quote:

EN BÜYÜK KİMMMM??? EN BÜYÜK KİM????

En büyük olabilmen için verdiğin oyunun linkinin sadece üyelere özel olmaması gerekiyor cicim.
    İspanyolca ya üye ol ya da sss git diyor resmen.

zuhahaha valla demın denedım calısıyordu sımdı uyelık soruyor GERCI UYEYIM BELKI ONDAN CALISMISTIR

• quote:

Orjinalden alıntı: fpotur

quote:

batuhano arkadaştan sevgilerle
    http://testoo.no-ip.com/~teuf/roms/ssriders.zip

DOOM3,HALF-LIFE2, NFS, PRINCE OF PERSIA HEPSINI VE DAHA BİRÇOĞUNU BITIRDIM. AMA BUNLARIN YERINI HICBIRI TUTMAZ. ÇOK KALİTELİ VE ZEVKLİ OYUNLARDIR TABİ ANLAYANA...

bu oyunu kaç senedır arıyorum bılıyormusun???
    çok buyuk sevap ısledın

bu oyun mame ıle mı calısıo bu younun hastasıyızzzzzzzzz

• quote:

Orjinalden alıntı: reLo

mame nereden cekecem o kadar baktım buldum ama ya bozuk yada link ölmüşş

bır oncekı sayfaya bak. herkese tek tek lınk yazmaktan GINA GELDI... DAHA GECE PSIKOPATA BAGLADINIZ SIRF BU TEKRAR OLAYLARINDAN... BUGUN SINIRLENMIYCEM...
  • ya hocam bilginiz varsa bana şu brothers in arms hakkında biraz bilgi verin yaa. nerde kardeşim bu oyun onu bekliyorum her yerde konuştum dellencem artık eve gidip yatıyorum malak gibi....brothers in arms.. bilgisi olan yok mu yaaa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gostik

bu oyun mame ıle mı calısıo bu younun hastasıyızzzzzzzzz

YES MAME... SAKIN LINK ISTEME SENDE OYARIM ANIMALLAH... PSIKOPATA BAGLAMA SINIRINA AZ KALDI ...
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.