Şimdi Ara

...Mame Romları (Jetonlu Atari Oyunları) by AmigamaN :o)... (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.407
Cevap
16
Favori
1.019.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: KKM_THEMASTER

hocam çekemiyorum bunu sayfa çıkıyor download deil???

SAYFADA BIR NANELIK OLDU HERHAL. DAHA ÖNCE CEKILIYORDU. SIMDI BENDEDE CIKMIYOR. AMA BEN UYE OLDUGUM ICIN. GIRIP CEKEBILIYOM. BI ZAHMET UYE OLUVER COK KOLAY 2 DAKKANI ALMAZ. BASKA YERDE LINKI YOK. CUNKU O SAYFA TARAFINDAN HAZIRLANMIS BIR OYUN...
  • mamelerın lınklerınde av bısıler ama nedır..sen bı lınk daha yaz..varya uc tane gordum konuda bırı %99 da kaldı ıptal dedım dıgerı bozuk bı dıgerı ne bakmadım bıle..
  • oke hallettim ama goruntu yok gibi cok bozuk ayari warmi bunun
  • quote:

Orjinalden alıntı: gostik

mamelerın lınklerınde av bısıler ama nedır..sen bı lınk daha yaz..varya uc tane gordum konuda bırı %99 da kaldı ıptal dedım dıgerı bozuk bı dıgerı ne bakmadım bıle..

http://www.emulator-zone.com/download.php/emulators/arcade/mame/mame32fx/mame32fx_090fix_i686.exe

LINKLER CALISIYOR... BUDA CALISMASSA EN YAKIN KÖPRÜYE GITSEN IYI OLUR...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kabuto

oke hallettim ama goruntu yok gibi cok bozuk ayari warmi bunun

HIMM ROM DOSYASI O EMULATOR ILE UYUMSUZLUK YAPMIS OLABILIR. YADA ROM DOSYALARIN ELDEN GECMESI GEREKEBILIR... BU DURUMDA EMULATORU DEGISTIR DENE... BASKA BIR NEO RAGEX KULLAN BAKALIM...

SIZDE NERDE PROBLEM VAR ORAYA EL ATIYONUZ KARDESSSIMMMM YAHU.... BI KERE CALISIYOR DIYE GELSENIZ. GÖZÜM AÇIK GİDECEK BAKKKKK....
  • valla supersın ellerın dert gormesın yenı oyunları beklıyoruz bu arada heralde sf1 i buldum ole bı oyun ındırdım ama daha bakmadım ınsallah odur ya..o oyun benım oynadıgım ılk oyundu..
  • BAKIN BURDA NE VARRR.... GOLDEN AXE IN 2 SI.. HANİMİŞ GOLDEN AXE GIDI GIDI...

OYUNLARI YAVAŞ YAVAŞ YOLLUYOM. GERÇİ SAYFALARI BELLİ AMA DAHA ÖNCEDE BAHSETTİĞİM GİBİ İSMEN BİLMEYENLER VAR... BURDA RESİMLİ BİR ŞEKİLDE + GÖRÜLDÜĞÜ ÜZRE DESTEKDE VERYOZ NE YAPALIM YAPAMIYORSUNUZ.

http://testoo.no-ip.com/~teuf/roms/ga2.zip

YAHU O NASIL BIR KALKANDIR. HASTA OLDUM O KALKANA YAHUUUU... (içinizden kalkan ile ilgili espri yapan olursa OYARIM: ne fesat adamlarsınız bak aklından geçiriyo hala... SAKIN.. )

RESIMLER NASIL IYIMI. BUNDAN SONRA GENELDE ORIJIN RESIM KOYUYOM... OYUN ICI RESIMLERDEN DAHA ILGI CEKICI... ATLAYIN BAKIYIM RESME...

...Mame Romları (Jetonlu Atari Oyunları)  by AmigamaN  :o)...

• eeee anlattıgına gore ben oyunu zıplı bı sekılde roms un ıcıne attım ama oyunu bulamıom sımdı yazmıo:(
  • search kısmına bir MAME yazdım. ULEYN O NE ÖLE... 4 SAYFANIN 3 Ü. BU TOPIC CIKTI. ZUAHHAH E ARTIK ÜST KONU OLSUN BU... BENCE IYI BIR KAYNAK... YANI BEN BILE YAZDIKLARIMI SAKLADIGIMA GÖRE...

DESTEK VERYONUZMU AĞALAR...
  • iyide bu senin werdigin noegoe ya ozellikle bunu werdin sen nasil uyumsuzluk yapiyo bisi anlamadim bu melat sulugu oynamak haram oldu ya
  • quote:

eeee anlattıgına gore ben oyunu zıplı bı sekılde roms un ıcıne attım ama oyunu bulamıom sımdı yazmıo:(

yahu daha nasıl BASIT ANLATAYIM BILEMIYORUM... MADDELER HALINDE ANLLATTIK NASIL BULAMIYON...

O ZAMAN SOLDA AVAILABLE VAR ORAYA GELIP F5 tuşuna bas uyumlu yada çalısır olanlar lıstende cıkar cıkmıyorsa ya rom ADIN YANLISTIR (ZIP DOSYAN YANI) yada ıcınde eksıklıkler varsa görmüyordur... DAHA BASITI YOK... ANLADIN KARDEŞŞŞ....????

• quote:

Orjinalden alıntı: kabuto

iyide bu senin werdigin noegoe ya ozellikle bunu werdin sen nasil uyumsuzluk yapiyo bisi anlamadim bu melat sulugu oynamak haram oldu ya

SENIN DERDINE GELINCE... ULEYN KENDIMI NEYDI O GARININ ADI NIMET ABLAMIYDI ÇÖPÇATAN HATTI VARDI YA ONUN GIBI HISSETTIM... SENIN DERDIN EVLADIM... COK SULU YIYON AZ BIRAZ LİFLİ Gıdalara yöne...

YA TAMAM EMULATÖR BENIMKI AMA ROM BENIMKI DEGIL KI BE GUZEL KARDESİM... BENI SUCLAR GIBI KONUSUYON... GUZELLIK YAPIP KENDI AYARLANMIS EMULEMI YOLLUYOM. YINE BIZ OLDUK SUCLU. OYNAMA BOSVER BASKA OYUN CEK...
  • ne kızıon ya pekı bı deneyelım ama strret fighter 1 ı bulabılrımısın sen belkı bu dosya yanlıstır..bıde dosyaları zxıplı olarak koyacagız dımı emınsın yanı
  • quote:

ne kızıon ya pekı bı deneyelım ama strret fighter 1 ı bulabılrımısın sen belkı bu dosya yanlıstır..bıde dosyaları zxıplı olarak koyacagız dımı emınsın yanı

sen ve KABUTO zaten en problem adamlarsınız... yani ölücem sizin sayenizde... NEYSE.. BAK ZIP LI OLANI MAKBULDUR... AMA DIRECTORY YE ZIP ADINDA ACIPTA KOYABILIRSIN. FAKAT ZIPLI HEM DAHA AZ YER KAPLAR HEM DAHA UYUMLU OK... ISTERSEN AC KOY. AC KAPA AC KAPA... BENCE KAPA...
    SF1 MI YUH BE NOSTALJI YAPALIM DEDIK ABARTTIN HHAUUAHUA.. NEYSE AL....

http://testoo.no-ip.com/~teuf/roms/sf.zip

BAK RESMINI BILE KODUM... IYI KOMUSMUYUM...

...Mame Romları (Jetonlu Atari Oyunları)  by AmigamaN  :o)...

• aman cok sagol gel bı opum ellerın dert gormesın..
  • quote:

aman cok sagol gel bı opum ellerın dert gormesın..

oh be YAPTIN HERHAL SONUNDA AMAN PROBLEM CIKARTMA YETER...

geriye kabuto kaldı. Ama laf soktuk yıne bı sure CEVAP VERMEZ. ALINMISTIR...KABUTO KABUTO GEL GEL. HANIMIS KABUTO.... HEHEH....
  • daha yapmadım su anda ınıyo su ana kadar bı oyun calsıtırabıldım bakalım dıgerlerı ne olacak..
  • quote:

daha yapmadım su anda ınıyo su ana kadar bı oyun calsıtırabıldım bakalım dıgerlerı ne olacak..

hımm o zaman BUNUDA CALISTIRAMAYACAN DESENE...

ULEYN SURDA 400 MSJ VAR. 300 U BENIM ZATEN HEHEH... YUH BE...
  • işte budur way be ne degısmıs benım oyun ama ılk oyunda adam fean dovdu ya..aglıcam sımdı..
  • pekı bu vandettanın emulatordekı adı ne ben bulamadım vala..
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.