Şimdi Ara

...Mame Romları (Jetonlu Atari Oyunları) by AmigamaN :o)... (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.407
Cevap
16
Favori
1.019.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hakikaten de öyle oldu walla...topic aldı başını gidiyo...meğer forumda ne atari salonu çılgınları warmış...bence bu milletin hayatlarının yarısı atari salonlarında geçmiştir.....eehh zamanında bende giderdim atari salonlarına ama sizin kadar çılgın değilim walla.....
    quote:

Orjinalden alıntı: JoS

Amigaman atteri salonu yaptin burayi
  • baba bilmiyoz iste bilmemek degil ogrenmemek ayip demisler ama harbi bozdun gece beni al topikleni weer topikleimi biti =) ya bu arada bu yeni ps2 oyunlari icin emulator falan warmi acayip guzel oyunlar war ya bilen warmi arkadaslar
  • quote:

Orjinalden alıntı: JoS

Amigaman atteri salonu yaptin burayi

JETON 1 YTL. HADEEE... YOKMU ALAN....

• quote:

Orjinalden alıntı: fpotur

mame de tekken 3 u calıstırdıgım zaman boyle cıkıyor devam etmıyor

problem hala devam ediyorsa şunu bir dene.

http://digilander.libero.it/statodellecose/mirror/mame32fx_09001_i686.exe

TUŞ AYARLARI ICIN OYUN ICINDEYKEN TAB tuşuna basıcan... yukardakı cıkan en usttekı BUTUN OYUNLARDA AYNI TUSLARI AYARLAMANI SAGLAR. BIR ALTTAKI ISE SADECE O OYUN ICIN ISTEDIGIN TUSLARI AYARLAMANI SAGLAR...

• quote:

Orjinalden alıntı: kabuto

baba bilmiyoz iste bilmemek degil ogrenmemek ayip demisler ama harbi bozdun gece beni al topikleni weer topikleimi biti =) ya bu arada bu yeni ps2 oyunlari icin emulator falan warmi acayip guzel oyunlar war ya bilen warmi arkadaslar

Al bir kaç ps2emu... Nasıl kullanıldıgı hakkına bılgım yok... CUNKU PS2 OYUNUM YOK... AMA HERHALDE KURDUKTAN SONRA. LOAD MENUSUNDEN DVD YI GOSTERMEN YETERLI OLUR. DENEMEK LAZIM...

http://www.emulator-zone.com/download.php/emulators/ps2/pcsx2/pcsx2_07.zip
    SANIYORUM DIREK CALISIYOR. HERHANGI EK BIRSEYE GEREK YOK GALIBA !!!

http://www.emulator-zone.com/download.php/emulators/ps2/NeutrinoSX2/nsx2-0.08.1-win32.zip
    BUDA DIREK ÇALISIYOR SANIRIM...

http://www.emulator-zone.com/download.php/emulators/ps2/ps2emu/PS2EMU_-_Alpha_01.zip
    SCPH10000.BIN ve ROM1.BIN BIOS U ISTIYORMUS YANI BU DOSYALARDA GEREK CALISMASI ICIN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 11 Ocak 2005, 15:38:07 >

• Olmuyor amiga çalışmıyor bu verdiğin linkteki romlar bozuk bunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Olmuyor amiga çalışmıyor bu verdiğin linkteki romlar bozuk bunlar

HEYYTT KESERİM ULEYNNN... YAT ULEYN YERE ÜSTÜNE ÇIKICAM...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AmigamaN

himmm... Topic almış başını gitmiş yahu.... ARKADASLAR DETAYLI ACIKLAMA YAPAN SITE ADRESI VERDIK. ORAYI OKURSANIZ YAPARSINIZ. HE OKUDUM AMA HALA ANLAMIYOM DIYORSANIZ... BENIM ANLATCAKLARIMLA NASIL YAPACAKSINIZ .... BUTUN BURDAKI OYUNLARIN HEPSINI BEN DAHIL, COGU KISI CALISTIRIP OYNUYOR... XP YADA 98 FARKETMEZ... ÜSTÜNE BASA BASA SÖLÜYOZ. TUTTURDUNUZ BIR XP... KARDESIM BEN BU KONULARDA ASABIYIM... SONRA NEDEN CELALLENDIN DIYOSUNUZ... SADECE OYUN ICIN TOPIC ACTIM... DESTEK HESAPTA YOKTU... SONRA TEK TEK DESTEK VERDIK. SONU YOK... SONRA NERELERDESIN, NEDEN YARDIM ETMIYON TOPIC ACIYON YOKSUN... FALAN FELAN MSJ GELMESIN... DESTEK VERMEK ZORUNDA DEGILIM... DAHA TURKCESI YOK BU İŞİN..... ŞİMDİ YINE BIRKAC ARKADAS CIKAR BU KADAR YAZI YAZANA KADAR ACIKLAMA YAZSAYDIN MAME ILE ILGILI DER.. BEN YINE KÖPÜRÜRÜM... BENCİLSEM BENCİLİM, KÜSTAHSAM KÜSTAHIM... ZAMANINDA BİZE KİMSE YARDIM ETMEMISTI.. HELE HELE ARMUT PİŞ AĞZIMA DÜŞ HİÇ OLMADI... BU İŞİN SONU YOK GİBİ GÖRÜNÜYOR... BU YAZIYI OKUYANLAR KENDİNİ BEĞENMİŞ HERİF GİT KENDİNİ BEC....R DİYEBİLİRLER... İNANIN BU KONULARDA YOK DANDIK, YOK ÇALIŞMIYOR, BUNNAR BOZUK, HATALI DENMESINE UYUZ OLURUM... ATLARIM HEMEN, GÖZÜM DÖNER... HE BİDE ÜŞENME YAZ GİBİ EMIR VERICI CÜMLELEREDE KIL OLURUM... ANLIYCAGINIZ HERSEYE KIL BI ADAMIM... RICA EDEREK GÜZELLİKLE İSTEYIN, YAPABİLİRSEM BAŞIM ÜSTÜNE... AMA BÖLE EMREDER GIBI, YADA ZORUNLUYMUSUM VEYAHUT HATALIYMISIM GIBI İSTEMEYIN ALALALA.. ULAN BAK KENDI KENDIMİ SINIRLENDIRDIM PSIKOLOJIK TEDAVI LAZIM ASKERDEN SONRA BÖLE OLDU

ÇOK YAZDIM YETER. ÖMRÜMÜN 3 DAKKASI GITTI BURDA...

Aman abi hirpalama kendini yazik valla bu senin askerdeki BaşÇavuşla bi görüşmek lazim ne hale sokmuş seni (Şaka sakin ciddiye alip gücenme)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORGAN -- 11 Ocak 2005, 18:34:55 >

• Çavuşu çok tokatlamış bunu. Ondan bu halde
  • quote:

Çavuşu çok tokatlamış bunu. Ondan bu halde

SANMİYORUM AMIGAMAN KENDİNİ tokatlatmaz o çavuşu tokatlar ANLİYANA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORGAN -- 11 Ocak 2005, 18:40:06 >

• amigaman valla tam kafa adamsın.her oyun bende var verdiklerinin ama eğer (zannetmiyorum) capcom vs snk millenium fight bulduysan yada sende varsa artık nediyeeğimi bilemiyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AmigamaN

quote:

Orjinalden alıntı: kabuto

baba bi tanede mame buldum ondada ayni simci oyunlar war birsuru ama oynayamiyom neden bi help bun icin

ah uleyn... Yapamadıgım ılk gunlerım aklıma geldı..5-6 yıl önceydi sanırım... NE UGRASMISTIM... ŞİMDİ AZ ÇOK ANLIYOM HEVESINI NEYSE SINIRLENMIYECEM VE SANA YARDIM EDECEM ULEYN İÇİMDEN GELDİ. SOR SIMDI NE SORUCAKSAN... AMA ABUK SUBUK OLMASIN MUMKUNSE...

BÜYÜKSÜN

• quote:

Orjinalden alıntı: MORGAN

oyunlar kesinlikle dandik degil hatta süper oyunlar öğret o zaman nasil çailştiricaz

MAME ANLATIMI (YAPAMAYANLAR ICIN)

1-önce şu adresten """ http://digilander.libero.it/statodellecose/mirror/mame32fx_09001_i686.exe """ mameyi çekin.
    2-BIR KLASÖRE ACIN.
    3-BIR ROM DOSYASI (OYUN dosyası - rom olarak adlandırılır... genelde zip halindedir.) çekin. sayfada sürüsüyle verdim.
    4-ÇEKTİĞİNİZ rom dosyasını (örnek tmnt.zip) MAme yi açtığınız klasörün içindeki ROM adındaki KLASÖRE atın.
    5-Sonra ANA KLASÖRE GERİ DÖNÜP. "mame32FXpp.exe" ye tıklayın.
    6-AÇILAN PENCEREDE 5000 KÜSÜR TANE OYUN İSMİ YAZAN BIR LISTE CIKICAK...Fakat bunkarın hıcbırı calısmaz. çünkü ONLAR SADECE ISIM. ICLERI BOŞ. ONLARI DOLDURMAK İÇİN ROM yani zip halindeki oyun dosyalarını çekmeniz gerek. Neyse LISTEDE ÖNCE OYUN ISMI YAZAR BIR SAGINDADA ROM olarak oyunun kısa adı yazar(KIsa ad derken çektiğiniz ZIP halindeki adıdır..)
    (örnek::: TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES (WORLD 4 PLAYERS) >>>>>>>> tmnt )
    7-EN YUKARDA MENULERDE SOLDA VIEW seçeneğine gelip DETAILS ı tıklatın ki. OYUNLAR İSİM SIRASINA GİRSİN BULMASI DAHA KOLAY OLUR.
    8-LİSTEDEN OYUNUNUZU BULARAK 2 DEFA ÜSTÜNE BASIP ÇALIŞTIRIN.
    9-HERŞEYİ DOĞRU YAPTIYSANIZ. SIYAH BIR PENCERE ACILCAK VE "PRESS TO CONTINUE" YADA "OK" TARZINDA YAZILAR YAZICAK... BURAYI ENTER VEYA O ve K tuşlarına basarak geçiniz.
    10-DADAAAAAAAAA OYUN ARTIK EMRINIZDE ANA MENUSU EKRANDA. 5 TUSUNA BASARAK JETONLARI TAKIR TAKIR ATIN. 1 YADA 2 TUSLARI ILE GENELDE TABİ. OYUNCU ADEDI SECILIR. KLAVYE TUŞ AYARLARI ICIN OYUNUN ANA MENUSUNDEYKEN " TAB" tusuna basarak acılan menuden en yukardakı (HER OYUN ICIN ) BIR ALTINDAKI (SADECE O OYUN ICIN) İLE TUŞLARI AYARLAYINIZ...

EN BASITI BU ŞEKİLDE DAHA BASITI YOK... UMARIM YAPABİLİRSİNİZ. SAYGILAR... İYİ EĞLENCELER...

• quote:

Orjinalden alıntı: nemesis returned

amigaman valla tam kafa adamsın.her oyun bende var verdiklerinin ama eğer (zannetmiyorum) capcom vs snk millenium fight bulduysan yada sende varsa artık nediyeeğimi bilemiyorum...

ee buna cevap yazmadın
  • quote:

Çavuşu çok tokatlamış bunu. Ondan bu halde

AHANDA NE YAZMIŞ ŞUNA BAKKK. AÇIKLAMA YAZIYORDUK GÖRMEDIK.

ULEYNNN TOKAT MANYAGI YAPARIM SENIII.... SENIN ROMUNU DAGITIRIM ULEYNN....

VALLA AYIPTIR SOLEMESI KISA DÖNEMDIK AMA B.ÇVŞ. IPNANIN KRALIYDI... FIZIKSEL OLMASADA SÖZLÜ TACİZ OLDUKÇA BOLDU... DOKUNMAK YEMEZDIDE KISSA DÖNEM HIKAYESI. ÇOK MEŞHUR BIR LAFI VARDI... """ SİZLER ÇAVUŞSANIZ BAŞIDA BURDA... """ TAM G...T DÜ... BAK YINE AKLIMA GELDI.

MORGAN ÖPTÜMS..

nemesis returned: DEDİĞİNİ BİR ARAŞTIRAYIM OK...

HELL = ADRESI VER SENIDE ÖPMEYE GELİYOM. AMA BIRAZ ACILI OLUCAK SENINKISI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 11 Ocak 2005, 18:53:49 >

• sen bilmiyomuydun capcom vs snk'yı? vaybe..
  • benım cektıgım metalslug5 neogeo da saçma sapan goruntuler cıkartıyor bunun nedenı ne olabılır???
  • quote:

Orjinalden alıntı: fpotur

benım cektıgım metalslug5 neogeo da saçma sapan goruntuler cıkartıyor bunun nedenı ne olabılır???

hangı CEKTIGIN O NERDEN CEKTIN?
  • quote:

Orjinalden alıntı: nemesis returned

sen bilmiyomuydun capcom vs snk'yı? vaybe..

Capcom / Playmore Corporation 2003

hımm enteresan... 2003 yapımı bıraz zor dur bakalım MAME DE DE YOK ZATEN. İLGİNÇ...umarım vardır romu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 11 Ocak 2005, 19:48:51 >

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.