Şimdi Ara

malzahar ultisi hk:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu heronun ulsini bozmak/kurtulmak için illa civalı almak zorunda kalıyoruz.. arındır'ın işe yaramaması çok büyük sıkıntı.. ap heroya civalı almak çok sıkıntı oluyor.. 1300 gold çöp oluyor
    her cc'den kurtaran arındır ww ve malzahar ultisinden kurtaramıyor

• Havaya savurmadan da kurtarmıyor

Bende aynı fikirdeyim ad herolara zhonya alma şansını koruyucu alırken sağladılar keşke ap herolar da cıvalı kuşak seçeneğini koruyucu melekteki gibi kullanabilse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eutropius Irmengard -- 30 Kasım 2020; 15:56:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıvışma kasın

• Bence cope gitmiyor hocam cok onemli bir detay o civali kusak sana takasi tf leri kazandiriyor bence boyle dusunmeyin para kaybi vs son iteme kadar orda dursun hem buyu direnci kazaniyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: etrafınabakançocuk

Sıvışma kasın

Sıvışma, havaya savurma ve sindirmenin süresini kısaltmıyor qnq. Oyundaki iki sindirme yeteneği de aynı zamanda tetiklenme ile hasar veren yetenekler ; ww ult 3 defa vuruş etkisi tetikliyor, malz ultisi de 2,5 saniye boyunca her 0,25 saniyede bir büyü etkisi uyguluyor ve hasar veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U Mad BRO -- 18 Ocak 2018; 16:55:13 >
  • Oyun belli bir seviyeye gelince cıvalı almaktan çekinmeyin, ben bu item sayesinde oyun kazandığımı bilirim(ADC idim, malz ultisine maruzken etkiden kurtulup tek düz vuruşumla öldürmüştüm).

Gold çöp olabilir ama oyunu kazanmak 30 35 dk dan sonra golda bakmıyor fazla.
  • 1300 Gold'a bir şampiyonun önemli bir ultisini çöp edebiliyorsam neden harcamıyim ki.
    Nasıl ağır yara'nın ad/tank versiyonunu da yaptılar, Qss'in de benzer bir şekilde yapılabilir.
  • Aldığınız itemler işlevsellik katıyor.
    Ama siz +AP veya +AD vermediğinde itemi boşa harcanmış para olarak görüyorsunuz.
    Ben de buna çok yazık diyorum.
  • Bir dh atasözü der ki " Malzahar çöp, ultisi kendini stunlıyor".

• quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

quote:

Sıvışma kasın

Sıvışma, havaya savurma ve sindirmenin süresini kısaltmıyor qnq. Oyundaki iki sindirme yeteneği de aynı zamanda tetiklenme ile hasar veren yetenekler ; ww ult 5 defa vuruş etkisi tetikliyor, malz ultisi de 2,5 saniye boyunca her 0,25 saniyede bir büyü etkisi uyguluyor ve hasar veriyor

Ww ultisi artık 3 defa vuruş etkisi tetikliyor qnq

• BEYLER :( kullanıcısına yanıt
    öyle deme 1300 golda gider aşırı büyük sopa alarım tek atarım hasar vurarım oyun taşırım en çok ben tek atarım ben vurarım
  • 1300gold evet bencede boşa gidiyor ama aynı şekilde zedin ultisini dodgelemek içinde zhonya almamız gerekirdi
  • 1300 gold boşa gidiorrrdan sonrasını okumadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

quote:

Sıvışma kasın

Sıvışma, havaya savurma ve sindirmenin süresini kısaltmıyor qnq. Oyundaki iki sindirme yeteneği de aynı zamanda tetiklenme ile hasar veren yetenekler ; ww ult 5 defa vuruş etkisi tetikliyor, malz ultisi de 2,5 saniye boyunca her 0,25 saniyede bir büyü etkisi uyguluyor ve hasar veriyor

Ww ultisi artık 3 defa vuruş etkisi tetikliyor qnq

Düzelttim qnq eyv

• Seve seve alacaksınız o itemi.
  • Yeni rünlerle aşırı saçma malzahar. Geçenlerde karşıma bi malzahar geldi adam 12-13. dakikada bekleme süresinde azalmaya sahipti. Rünlerdende ultinin bekleme süresini azaltma kabiliyetiyle girmişti. 30-40 saniyede bir ulti atıyordu, qss bile yetişemedi adamın ultisine
  • Cazoria kullanıcısına yanıt
    Hakimiyetteki rünle %30 civarı azaltabiliyordun aktif eşyaların bekleme sürelerini. Ulti şapkasına göre daha iyi bir oran.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.