Şimdi Ara

Malum sitedeki yeni dolandirici taktigine dikkat.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
7.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zgbayraktar

quote:

Orijinalden alıntı: individual

Arac dizel olsaydi ne kadar yazacaktiniz fiyata ?

Abbbooooooo birde benzinlimi

Kaçın

• Abi bende Megane 2008 model satmıştım malum sitede neler neler teklif ediyorlar hayal bile edemezdim tabiki dolandırıcılar da çok. aman dikkat.
  • Forum1th kullanıcısına yanıt
    Yeni yıkanmış olur o kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Kaç kişi satıyor la bu aracı 😀 buradaki isimde farklı

Malum sitedeki yeni dolandirici taktigine dikkat..

Araba fotoşop gibi mi ben mi körüm

Arac benim hocam ilanda sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

quote:

Kaç kişi satıyor la bu aracı 😀 buradaki isimde farklı

Malum sitedeki yeni dolandirici taktigine dikkat..

Araba fotoşop gibi mi ben mi körüm

Arac benim hocam ilanda sorun yok.

Peki, zaten birisi saolsun yanıtladı yeni yıkandığındamış.

• ŞAhin kullanıcısına yanıt
    aynen hocam ygs bölümüne girerseniz herkes profösörüm diye kandırıyo milleti
  • quote:

Anlamakla olmuyor full +full yerine sınıfının en dolusu daha mantıklı

Sınıf kelimesi bence doğru değil

Örneğin bu araç C sınıfı diyelim

Bundan çok daha dolu birsürü araba var aynı sınıfta

Modelinin en dolusu denebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu serbest piyasa değil mi adama göre aracının ederi odur keyfe keder diye saçma sapan arabalara 45 50 bin lira fiyat yazıyolar ne olmuş piyasanın üstünde yazdıysa?Ayrıca full değilse full yazması hoş değil ama ilanın daha çekici olmasını istediğinden yazmış alacak kişi araştırsın full mü değil mi araştırmayıp başlığa göre alıcaksa da yapacak bir şey yok.Adam bilgilendirmek için çok güzel bir konu açmış,dolandırıcı olarak ayrılacak konudan nerdeyse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

Ne guzel kaflariniz varmis kardesler :)) ilan benim sorularinizi cevaplayayim

Full donanim olarak en dolusu + full sunroof ile eklenmis hali oluyor , genelde kullaniln bir malum site jargonudur ben yine de sunroof da yazdim yanina

Ilan babamin hesabindan satilik baska nerede gordunuz anlamadim? Babamin adi huseyin. Kandirmk icin mesaj atanin adi ilhan yilmaz. Cahillikte sinir tanimiyorsunuz :)

Privilage larin farki sanirsam koltuk ve ic dosemelerdeki renk ayric onlar sonraki senelerdeki uretimlerde olmasi lazim ama yanlis biliyor olabilirim. Tabi onlar da en fullu olarak geciyor.

Fiyat konusu gorecelidir saygi duyarim.

Tsk gecip eglenmek isteyen konuyu kullnabilir sikinti yok da asil meselenin cesitli bahaneler ile milleti kandirmaya calisanlar oldugunu unutmasaniz iyi olur aslinda.

"Hırsızın hiç mi suçu yok" diye sormanın tam zamanı.

• pej P kullanıcısına yanıt
    Neyi kastettin hocam anlamadim?

• DreamSs kullanıcısına yanıt
    senin ful+ful sözüne takıldı millet. Hoca evini soydurunca herkez hocaya kabahat bulmuş, yok kapıyı neden iyice kitlemedin, yok neden iyi saklamadın parayı.v.s. o da millete bu lafı söylemiş. Bilirsin hikayeyi
  • 2004 model megane benzinli ve 34 bin lira. 3 sene once 2007 megane privelage dizel 120 k km aracı 27 k tl ye alsaydim simdi 50 ye satardim herhalde. Piyasaya bak ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Peki sizce bu dolandırıcı mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-acil-bir-haftaligina-pazarliksiz-son-fiyat-394374258/detay/

Ederi 12-14, otomobil değil bu, fiesta van kamyonetten bozma bir araç. ÖTV odenip ruhsata koltuk işlenmiş de olabilir. Sormak lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pej P kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam haklisin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Ben şimdi anlamadım, satıcı mı sahtekar alıcı mı

bende bunu soracaktım :)

ula bu nasıl bir konu ,kim kime neetmiş anladıysam arap olayım :)
  • YA O SİTEDE ÇOK DOLANDIRICI VAR AMAN HA DİKKAT DİYORUM AMAN
  • :))) özet geçeyim madem :)
    benim ilana adamın biri msj atıyor. bana diyor ki bu aracı tanıdım ben satmıştım bunu km ile oynamışlar pişman oldum sattığıma satarsan geri alayım diyor aklınca ucuza aracı alacak beni kandırıp
    bende buraya yazıyorum aman böyle oyunlara gelmeyin diye
    benim koyduğum resimdeki msj atan kişinin ismini ilan sahibi sanıyorlar başka bir arkadaş da asıl ilana bakıp resmini koyunca ilan sahibi başka kişi gözüküyor. zannediyorlar ki benim ilanımdan aynı resimle birkaç tane var. Bir deli kuyuya bir taş atıyor 40 akıllı çıkaramıyor hesabı
    başka birileri de dolandırıcıyı boşver zaten ilanda full yazdıkları araba full bile değil diyor.
    başkası da full+full ne demek diyor
    başkası da full yazmak yerine türkçesini yazsaydı daha iyiydi diyor
    arkadaşlara gerekli açıklamaları yapıyorum. bazıları kulaktan dolma bilgilerle iddiada bulunuyorlar hepsine gerekli cevapları veriyorum sonra hiçbirşey dememiş gibi susuyorlar
    olay bundan ibaret.
    özetin özeti : foruma kayıt yaptıranlara iq testi lazım anlıcan. 2004ten beridir burdayım böylesini görmedim yeminle :D

• DreamSs kullanıcısına yanıt
    ha şimdi anladım :)
    o full olayına takılmak zaten saçma ötesi ,konuyla ne alakası var ?
    zaten her model de kafa karışıklığı oluyor ,satıcılar bazen bilerek ,bazen de kullandığı aracı dahi tam bilmediğinden bir model seçiyor ve ilan veriyor:)

satıcının söylediği değil ,alıcının alacağı arabayı iyi bilmesi gerekiyor ,diğer türlü ben ilana aldandım demesinin bir hükmü olmaz

diğer bir konu ise o malum sitede çok fazla dolandırıcı olduğunu zaten hepimiz biliyoruz
    buna rağmen birbirimizi uyarmak çok doğru ve güzel bir davranıştır
    ne yazık ki bu sitede çok tuhaf üyeler var ,çoğu kez teşekkür yerine küfür ettiği görülüyor

uyarınız için şahsım adına teşekkür ederim
  • Rica ederim. Az da olsa amacimin hedefine ulasmasi guzel :)

Full + full olayi bi nebze en dolusu bu daha dolusu yok manasinda . Bilmeyen icin kullaniliyor zaten. Bilene dinamik, tekno, exculusive demem yeter ama onu da bilen az :)

• İlan sahibi arkadaş donanımı belirtirken sonuna kadar haklı. Kabahat RENAULT da. Bir aracın donanımıyla bu kadar oynanmaz ki. Şimdi forumda sorsam megane 2 de kaç havayastığı var diye 4 farklı cevap gelir. 2-4-6-8 şeklinde. 1 hafta önce 2006 hb ini sattım. 5 ayrı expere girip çıktık. Sebep kucak havayastığı. Yanlış okumadınız evet tam olarak Kucak Havayastığı. Yani ön sürücü yolcu yan perde değil. Ve soketi arızalandığı için devre dışı. Soket mi? Yok. Yetkili servise kadar arıza kodu ile gösterildi böyle bir havayastığı varmıymış megane 2 de şeklinde cevap alındı. Aracın ithalat belgesi kodu MH2 AUT 14+ Buyur burdan yak. Arabada dijital klima yok. Elektrikli ayna yok. Ama tanımlanamayan 2 ekstra havayastığı ve privilage gibi gizli çekmeceler mercekli farlar far sensörü yağmur sensörü var. Sonuç. Araba 18.500 e satıldı. Sebep 2 tanımlanamayan havayastığı. Km çok ama çok düşüktü (70k altı). Her arayana ithalat belgesini gönderip donanımı tek tek özet geçmekten gına gelmişti.

Ek not:airbag lambası yanmıyordu hepsi sağlam. Delphi araç bilgisayarında tanımlanamayan arıza sürekli kucak hava yastığı sağ sol şeklinde rapor çıkıyordu beyinden. Hatta km için dahi beyinden sorguladılar doğru çıktı ama bu arıza nedeniyle 7-8bin altına gitti araba

2.ek not: Fiyat bence de pahalı hocam. Ama efsane kasa corollaya göre de ucuz :))

BİR DAHA MEGANE 2 Mİ? ASLA ASLA ASLA.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.