Şimdi Ara

Malum sitedeki yeni dolandirici taktigine dikkat.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
7.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Halalaluya

quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

quote:

Orijinalden alıntı: Halalaluya

Şimdi ilan sahibi dolandırıcımi değil mi karar verin

ya hu bana nereden geldi olay ben mesaj atan dolandırıcı diyorum ulen beni dolandırıcı yaptınız :)))

Bence hepiniz aynısınız. Kafa karışıklığı ile sazan avı

kafası karışacak adam araba almasın zaten tutsun annesinin elinden onu götürsün araba bakmaya
    gel sana satam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

O değil de full +full ne oluyor la

Ful As demek
  • Halalaluya H kullanıcısına yanıt
    Halaluyacigim ne oldu niye bu kadar sinirlendin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Yeni nesil böyle stones ciğim sosyal medyalarla dolu beyinler,millet mesleği ve arabasıyla birbirine geçirmece,ezdirmece peşinde. Delikanlılık ölmüş,sende demişsin beğendi,etti... diye zamanla alışırsın.

Birde ilandaki nasıl full paket oluyor ? Damı açılıyor diye full paket yapmış Renodan anlamayan cahilleri kekleme peşindeler fiyata gel.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-acill-sahibinden-orjinalll-403928514/detay

Aha full paket örneği yukarıdaki ilandaki. Deri koltuk,komple açılır cam tavan,xenon fark... sitede 2004 modelleri de var. Megane 2 ler zamanında makam aracı olarak TSK bünyesinde kullanıldı,görmesek etmesek neyse.

kardeşim bana 2004 privilege gösterir misin? mümkünse sedan? privilege hangi tarih hangi kasa hangi opsiyonlar var ya da kısaca şöyle söylim
    benim aracım dinamik+ tekno + exclusive ek donanım paketli. 2004 model daha dolusu yani en fuuuullll hangisi var ? bizi bilgilendirir misin genç kardeşim? .ok iddialı yazmışsın sırf o yüzden merak ettim ben de yeni bir şey öğreneyim.

Bu kadar kişiye neden cevap yazıyorum üşenmeden onu da söylim farkındayım antipatik görünüyor ama araç hakkında bilgisi olmadan ilana dahi bakmadan bir şeyler yazıyorlar ya sadece hatalı olduklarını göstermek için yazıyorum.

Bilmeyen arkadaşlara bilgi amaçlı söylim arkadaşlar bahsedilen privilege sonraki araçlarda çıkan bir opsiyondur. Benim aracım 2004 model. Onlarda privilege yok. malum siteye bakın. Ben faz2 denen 2006 sonrası üretilen makyajlı kasalarda var sanıyordum sadece ama flyer_mig arkadaşın verdiği ilan ile sw kasa 2005 modellerde çıkmış onu öğrenmiş oldum ama yine de benim aracıma full yazmama engel değil. zaten privilege araç ile benim aracım arasındaki tek fark da döşeme rengi o kadar. fazla bir donanım da yok. sonra cahillik etmeyin diyince de kızıyorsunuz ben napam :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamSs -- 27 Şubat 2017; 10:53:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Adieu

Yok ben liseli beklerdim de yine iyi çıktı numara yazabildi helal olsun, whatsapp de annesiyle foto koymuş bir tosuncuk çıktı ama; hocam avukat adamım benim ömrüm bunlarla geçti korkacak değilim açıkcası ama dediğiniz gibi daha tanımadığına bu şekilde hitap edene ne diyeyim ben... ben 10 lira için adam bıçaklayan tinerci davası görmüş adamım, bu uslüpla geri dönüş olduğunda hiç çekinmeden yolda insan katledecek adamlar var. Yazık kendini düşünmüyorsa yanındaki annesini düşünür umarım.

Meslektaş olacağız hocam saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-son-fiyat-orjinal-megan-400302373/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-cennet-otomotiv-den-2004-megane-otomatik-privilege-lpg-li-ful-plus-377171299/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-liva-otomotiv-renault-megane-1.6-privilege-lpg-li-395874592/detay

Kardeş onlara ben de baktım . Onlar privilege değil. Gözünü sevem ezbere konuşup kendini rezil etme. Privilege iç döşemesi bak böyledir. senin gönderdiklerine bakarsan privilege olmadığını anlarsın.
    Hadi privilege olduğunu kabul edersem bile o ilandaki araçların hiçbiri benim aracımdan donanım olarak daha donanımlı değil. O araçlar en full olanlarından o ayrı ama privilege değil. SEnin gibi kulaktan dolma bilgisi olduğundan en full privilegedir deyip araç açarken onu işaretlemişler :) bak privilege budur döşemeler bej renktir.

hb kasa :https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-megane-2-1.6-privilege-temiz-emsalsiz-ozenle-kullanilmis-403908638/detay

sedan kasa:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-atak-otodan-1.6-privilege-megan-lpg-li-400781583/detay

başka full olmadığını iddia eden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamSs -- 27 Şubat 2017; 11:15:4 >

• DreamSs kullanıcısına yanıt
    Usta konu nasıl sana döndü ben bunu anlamadım. Forum bi garip. Anlatılmak istenenle anlanılmak istenen tamamen ayrı.

Ben seni anladım yiğidim. Aramana gerek yok çağrı bırak ben dönerim.

Ayrıca G2'yi 550 TL'ye satabildin mi gerçekten?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senged -- 27 Şubat 2017; 11:29:4 >
  • Yav arkadaş adam milleti uyarmak için konu açmış hemen yok senin araban privilege değil full değil sen de dolandırıcısın numaranı ver ben şuyum buyum vs diye saçmalamışlar yine.

Hepinizi kınıyorum.

• arkadaşlar sanırım bir noktayı kaçırıyorsunuz.. fiyat fazla olabilir, donanım yanlış yazılmış olabilir, ama asıl önemli konu;

adam ilan açmış, dolandırıcının biri aynı ilana fotomontajla eski tarihli kendi ismini yazıp "arac daha önce benimdi, yok şurdan tanıdım yok şu , bu, vs." diye üçkağıtçılık yaparak mide bulandırıyor, sizinde başınıza gelirse dikkatli olun deniyor,, herkes bi başka aleme dalmış.. donanım, fiyat, bla bla..

ben aracıma opsiyon olarak normalde olmayan donanımları ekletirsem elbette fiyata yansıtıcam, örnek: leon style,,, cam tavan, led farlar, 6,5 inc ekran, seat saund ses sistemi, geri görüş kamera ve navigasyon, 17 inc jant,
    bu apsiyonlar full leon style da yok nolacak şimdi..
  • Konu nerden nereye gelmiş. Hırsızın hiç mi suçu yok arkadaş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 27 Şubat 2017; 18:50:48 >
  • polis savcı ve hakimlerden gerçek dolandırıcalar hırsızlar korkmuyor, burda bir sorun var, hırsızların dükkana musallat olmasından biz eve gidemiyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçek fiyatı 30-35 de yaz gönder sende
  • Adamın ismi "inan"

• 2004 kasada privilage yok ve Tr pazarına ilk gelen meganeler far yıkama vs olanlar en dolusu olarak gelmiştir 2005-2006 da yavaş yavaş donanımları çıkardılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senged

Usta konu nasıl sana döndü ben bunu anlamadım. Forum bi garip. Anlatılmak istenenle anlanılmak istenen tamamen ayrı.

Ben seni anladım yiğidim. Aramana gerek yok çağrı bırak ben dönerim.

Ayrıca G2'yi 550 TL'ye satabildin mi gerçekten?

Forum garip zaten ona yapacak bisey yok ne diyim

G2 o zamanlar 400 yada 450den satilmisti tam hatirlamiyorum ama ederi vardi yani

• full nedir arkadaş?
    hadi eskiden millet anlamazdı donanımdan full derdi (niye İngilizce onu da anlamış değilim)
    tam donanım de dolu donanım de üst donanım de
    altına da yaz donanım özelliklerini

kelimeleri İngilizce yazınca çekici olmuyor
    ya hepsini ingilizce yazın ya da türkçe
  • Ben şimdi anlamadım, satıcı mı sahtekar alıcı mı
  • Kocakonudan bunu mu anladin?

• abi bu full+full olayı ne oluyor bilen varmı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.