Şimdi Ara

Malum site dolandırıları tarafından dolandırıldım. Şasiden kaza sildirmek. DİKKAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
9.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-2006-model-dizel-ful-paket-temiz-megan-ii-402829464/detay

İşte bu araba arkadaşlar 15 bin ve parası belli olmayan kazası var ada bakın ahmet ahmet birde satın alsaniz araba annelerinin üstüne kayıtlı vekalet ile satacaklar biz 29.500e aldik arasan 28e dahi bırakır nasıl bir kar marji var ise.

ARKADAŞLAR YAZIM BİRAZ UZUN OLACAK ANCAK HERKESE ÖNEMLİ FAYDALAR SAĞLAYACAK EMİNİM OLAYLARI SIRASI İLE ANLATIYORUM DİKKATLE OKUYUN SİZDE BUNLARA İNANMAYIN DOLANDIRILMAYIN RESİMLER BİRAZDAN EKLENECEK KONUYA.

Yılbaşından 1 ay sonra elimize 30 bin lira para geldi ailecek araba almaya karar verdik ailede bir tek benim ehliyetim vardı o yüzden bana alınacaktı (yaş 19 üniversite 2.sınıf) babama biraz genç işi sportif ve 2010 model olsun dedim ancak babam benim takıntılı ve dik kafalı olduğu için gitti illa megane 2 sedan araç olacak dedi ve malum siteden sürekli araştırmaya başladı benim niyetim istanbul plakalı istanbul aracı olması yönünde ancak babam inatla şehir dışındaki arabalara bakıyor neyse okul tatile girdi gecenin bi vakti babamla kendimi aydına giderken buldum kırmızı megane 2 dinamik model sözde 175 bin km 4 parça boyalı bir araba bulmuş bu arada ailecek ilk arabamız olacak gittik aydına gördük ekspertize soktuk adamın dedikleri çıktı ancak içim rahat değildi benim ama babam var diye bir şey demedim notere gittik parayı attım adama arabayı aldık gidiyoruz 200 km çıktık hararet yükseldi ve 3 bin devirde 100 km/saat hızı geçince enjeksiyon hatası diyordu sinirlerim bozuldu neyse istanbula yavaş yavaş geldik arka tekerin hafif patlak olduğunu ve arabanın yağ kaçırdığını gördüm neyse dedim hevesle biraz sürdük öyle.

Birinci haftasında arabanın içini temizleyeyim dedim indim aşağı aldım bezi arabanın plakası ben aldığım da 09 RK 0000 (SON HANELERİ DEĞİŞTİRİYORUM BAŞIMA BİR İŞ GELMESİN) Temizlerken bir fiş buldum arabada zeytinburnu shell petrol diyor plaka 34 SBL 1111 diye bir plaka içime kurt düştü almadan önce arabanın plakasını kontrol ettim km bilgisi gelmedi hasar kaydı plakada yok iken şaşiden atınca bir hasar geliyordu fiyat yoktu takmadım. Ancak 34 plakayı bir yolladım gelen mesajda bizim şaşi nosu vardı ve 15 bin liralık hasar kaydı çıktı ortaya muayanesinde ise 1.5 yıl önce 210 bin ile girmiş.

Satan adam bizearaç 1.5 yıldır aydında kazasız diyerek sattı hemen aradım adamı böyle böyle fiş buldum şasi bu km düşük 15 bin lira hasarı var birde fiyatsız kazası var ben bu arabayı kullanmam dedim. Babam zaten pişmanlık içinde ama yapacak bir şey yok babamı sakinleştirdim sen karışma ben hallederim dedim yoksa babam adamı vurur yani

Adam bana başta para teklif etti 2 bin lira kadar yok dedim ilk arabamız olacak heves ettik aldık bu ne böyle (ben her zaman hb araba istedim ancak lafımı dinlemedi babam hayalim 2010 fiestaydı.) neyse adam 2 gün sonra aradı abi tamam nakitim yok şuan ayın 20sinde alacağım arabayı dedi ancak malum siteye bakıyorum 5 değişik isimle günde 2 3 araba satıyor. Meğer adam al sat ile şehir dışından araba topluyor plakayı değişirince plakadan 3 ay boyunca hasar kaydı gelmiyor ve km düşürerek satıyor. Kafamı karıştıran şey param yok demesi oldu günde 3 araba satan adamda para nasıl olmaz dedim. Adamı aradım kardeşim ne senden ne benden sen bana kazık atarsan evinin adresi noter kağıdında yazıyor kötü şeyler olur diyip kapattım 1 hafta gezdik arabayla ama heves yok.

1 hafta sonra aradı adam abi haftaya istanbulda işimiz var otogara gelin orada kardeşim gelecek alsın arabayı versin paranızı dedi peki dedik bekledik neyse o gün geldi gittik paramızı verdi aldı arabasını. Bizim için iş temizlenmişti. Bu olaydan öğrendiklerimizi ve nelere dikkat etmeniz gerekli şimdi yazıyorum aşağıya

MALUM SİTEDEN;

ALİ ALİ, AHMET AHMET, AHMET BEY, MEHMET BEY, MEHMET D, GİBİ İSİM İSİM,SOYAD SOYAD ŞEKLİNDE TEKRAR EDEN İSİMLİ ŞAHISLARIN İLANLARINA SAKIN AMA SAKIN BAKMAYIN.

ARABANIN PLAKADAN DEĞİL ŞASİDEN KONTROL EDİN. ÖNEMLİ NOKTA İSE BU ADAMLAR ÖYLE BİR TEŞKİLAT Kİ ARABANIN 15 BİN LİRALIK HASAR KAYIDI ŞAŞİDEN DAHİ ÇIKMIYOR. ANCAK ESKİ PLAKADAN GELİYOR. SİGORTACIYA SORDUM NASIL YAPTIKLARINI ODA ANLAMADI.

ARABANIN SON SAHİPLİK SÜRESİNİ YA SİGORTACIDAN YADA DETAY ŞASİ NO DİYEREK 5664E ATIP KONTROL EDİN.

SİZE ŞİMDİ DOLANDIRILDIĞIM ADAMLARIN SAHİBİNDEN.COM İLANLARINI ATIYORUM İNCELEYİN VE BÖYLE OLANLARA ASLA AMA ASLA YÜZ VERMEYİN ALMAYIN ALDIRMAYIN.

ÖNEMLİ NOT. KİMSE MAHKEME VS DEMESİN AVUKATA DANIŞTIM ANCA HACİZ YOLLANIR DEDİ ADAM ARABALARI VEKALET İLE SATIYOR HEP KENDİ ÜSTÜNDE ZATEN HACİZ VARMIŞ.

İLANLAR

https://www.sahibinden....egan-ii-402140809/detay

https://www.sahibinden....egan-ii-401590240/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawness -- 1 Mart 2017; 17:21:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gecmis olsun, aydın pert araba ve çakalların bol oldugu bir il. Cok iyi bilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilan olmamış hocam ekleyeyim ben

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-2006-model-dizel-ful-paket-temiz-megan-ii-401590240/detay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni arabayi 2011 başında 25 e sattim ve hatasizdi 2006 model simdi5 fiyatina bak vay be

• linkleri hatali kopyalamissin hocam

• Geçmiş olsun

Arkadaşlara bu olay ders olsun araba alırken lütfen dikkat edin

• Bu Mehmet Bey, Ahmet Bey, Ayşe Hanım ilanları son zamanlarda çok arttı zaten bir çakallık olduğu belliydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar beni dolandıran kişi Gökhan Yılmaz sabit ilarak megane satışı yapıyor.

Kardeşi okan yılmaz fiesta satışı yapıyor.

• Geçmiş olsun 2 el araba almak zor iş bende ek bir fikir vereyim

https://www.facebook.com/ üste arama kısmına numarayı yazarsanız ilan sahibinin facebook sayfası çıkar paylaşımlarından az çok fikir sahibi olabilirsiniz gizli değilse bu şekilde 3-4 galerici yakaladım herkes görsün diye açık paylaşıyorlar paylaşımları

Bunun dışında araç alırken 2005 ve üzeri ise ilk sahibinden alırım aracı 2-3 bin fazla verip

Aracı üstlerine verdiniz değil mi ? Noterden satışı yapıldı yani
  • bilmemne bey yazan ilanları direk kapatıyorum, sokakta görsen ayı dersin, sahibindende bey oluyorlar
  • emrcnd E kullanıcısına yanıt
    Evet hocam verdik aldım parayı da araba ile de acemiliğimi attım 2 kere çarptım tofaşa araba yağ kaçırıyordu felan içim hiç ısınmamıştı zaten artık 2010dan aşağı model almayacağız babama ders olması tek olumlu olay oydu

• Bende bir Hakan Bey i arayıp duruyorum telefonu açmıyordu. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adem_2c -- 1 Mart 2017; 0:42:15 >
  • Edevlette ne güzel önceleri temel sorgulama vardı. Plakayı giriyorduk, son sahiplik ne zaman el değiştirdiği, hacizli rehinli, rengi modeli falan bilgilerı veriyordu.

ama maksat dolandırıcıların ekmeğine yağ sürmek ya, nedense kaldırıldı.
  • Geçmiş olsun yine ucuz atlamışssınız! Ülke de yaşanmaz oldu artık şerefsizden hainden geçilmez oldu iyice. Araba konusunda artık bin kere düşünüp bin kere araştırıp almak lazım. İmkan varsa sıfır veya bayiden almak lazım. Onlar daha az kazıklıyor.
    Sana tavsiyen isim yapmış bir yetkili bayiden git 2 el satış yerlerinden araç al.
  • Hemen savciliga suc duyurusunda bulunun yoksa baskalarini da ayni sekikde dolandirabilirler. Belki sizden baska ayni kisiler icin suc duyurusu ve sikayet varsa onlarda yararlanirlad durumdan

• quote:

Orijinalden alıntı: sahin261

Edevlette ne güzel önceleri temel sorgulama vardı. Plakayı giriyorduk, son sahiplik ne zaman el değiştirdiği, hacizli rehinli, rengi modeli falan bilgilerı veriyordu.

hocam ülkede dürüst vatandaş yararına ne yapıldı ki?

nerde yeni çıkan bir şey var.. dolandırıcı hırsızın ekmeğine yağ sürüyor
  • quote:

Edevlette ne güzel önceleri temel sorgulama vardı. Plakayı giriyorduk, son sahiplik ne zaman el değiştirdiği, hacizli rehinli, rengi modeli falan bilgilerı veriyordu.

Tamam iste amac zaten milletin dolandirilmasi ve bi sayede ulkeyi icten cokertmek. Cevrenize baksaniza memlekette dolandirilmayan kalmadi hala evet hayir uarismasi derdinde birileri

• Allah yardımcınız olmuş hocam ucuz atlatmışsınız, Bu olayda hepimize ders olsun.
  • quote:

Baktılar yeni milli sporumuz olan <<<DOLANDIRICILIK>>> işleri yavaşlıyordu. çok uzatmadan kaldırdılar.
  • Geçmiş olsun ucuz atlatışmış, görüyoruz ki araba işi aceleye gelmez iyice araştırıp doğru karar vermek gerek,
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.