Şimdi Ara

..:: MALT Fan Club ::.. (37 Üye) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
13.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım ilk kez bir rock grubunun fun clubına üye olmak istiyorum . ( hatta ilk fun clup olcak galiba )

Malt'ın bu kadar iyi olmasının nedeni alt yapısını antislience ( ankaranın medarı iftarı death metalde türkiye'nin kral grubu ) ' nin olusturması ( cenk , güray ,barıs ).

Yeni rock gruplarını hiç sevmem ama maltın yeri farklı her zman saygımız var
  • quote:

Orjinalden alıntı: TroopeR

Sanırım ilk kez bir rock grubunun fun clubına üye olmak istiyorum . ( hatta ilk fun clup olcak galiba )

Malt'ın bu kadar iyi olmasının nedeni alt yapısını antislience ( ankaranın medarı iftarı death metalde türkiye'nin kral grubu ) ' nin olusturması ( cenk , güray ,barıs ).

Yeni rock gruplarını hiç sevmem ama maltın yeri farklı her zman saygımız var

aynen

• Uzun zamandır ilgilenemiyorum sanırım yakın zamanda birlikte gidebileceğimiz bir konser yok. Festival dönemi ve ben uzun uzun festivallerde bulunacak vakti ayarlayamam ne yazık ki :( Sadece malt için de tüm festival parası vermek koyar adama Gerçi değer ama normalde 20 ytl ye izleyebilmek var en nihayetinde Bu arada imzamı sildiler ben de malt imzamı kullanmaya karar verdim. İnsanların ilgisini çeker umarım. Bu kadar iyi bir grubun tanınmaması ve sıradan bir grup muamelesi görmesi çok üzücü.

Bir de şimdi aklıma geldi Malt ile hiç alakası yok ama yerli gruplardan İhtiyaç Molası da çok iyidir. Tarz olarak herkese uymayabilir ama tavsiye ederim. (harbiden yersiz oldu. ama aklıma gelmişken yazayım dedim. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orod-Dain -- 26 Temmuz 2007; 18:56:42 >

• quote:

Orjinalden alıntı: subuti

Uzun zamandır ilgilenemiyorum sanırım yakın zamanda birlikte gidebileceğimiz bir konser yok. Festival dönemi ve ben uzun uzun festivallerde bulunacak vakti ayarlayamam ne yazık ki :( Sadece malt için de tüm festival parası vermek koyar adama Gerçi değer ama normalde 20 ytl ye izleyebilmek var en nihayetinde Bu arada imzamı sildiler ben de malt imzamı kullanmaya karar verdim. İnsanların ilgisini çeker umarım. Bu kadar iyi bir grubun tanınmaması ve sıradan bir grup muamelesi görmesi çok üzücü.

evet hocam katılıyorum,festivaller biraz tuzlu geliyor açıkçası bu arada imza için de teşekkürler

• beni de ekleyin ben de bayadir dinliyorum Gol le Deprem cok iyi bence

Gol beni anlatiyor, millet yillarca calisir didinir ben bi vururum gol olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

beni de ekleyin ben de bayadir dinliyorum Gol le Deprem cok iyi bence

Gol beni anlatiyor, millet yillarca calisir didinir ben bi vururum gol olur

seninki tam tersi olmuş ekledim
  • Arkadaşlar Malt- Deprem klibi bu hafta Dream 10'da zirveye yerleşti

..:: MALT Fan Club ::..  (37 Üye)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Punkn Roll

Arkadaşlar Malt- Deprem klibi bu hafta Dream 10'da zirveye yerleşti

Vay be çok şaşırdım. Yani hak ettiği yere çıkmış ama yine de beklemezdim

Bu arada kendimizi sonbahara hazırlayalım arkadaşlar. Sonbaharda birlikte konserlere gidebiliriz.

• birkaç hafta önce olsa ben de hiç beklemiyorum derdim ama önce 4 numaraya,sonra 2 numaraya ve bu hafta da zirveye yerleşti. Dediğin gibi hakettiği yere ulaştı. Bu Cumartesi de yine zirvede olacaktır.

evet sanırım şimdi ara verdiler konserlere,sonbaharda hep beraber artık
    quote:

Orjinalden alıntı: subuti

quote:

Orjinalden alıntı: Punkn Roll

Arkadaşlar Malt- Deprem klibi bu hafta Dream 10'da zirveye yerleşti

Vay be çok şaşırdım. Yani hak ettiği yere çıkmış ama yine de beklemezdim

Bu arada kendimizi sonbahara hazırlayalım arkadaşlar. Sonbaharda birlikte konserlere gidebiliriz.

• arkadaşlar grubu bende çok sevdim. çok orjinal hepsi benide fun clup a ekleyin
  • ekle beni de bayılıorum deprem şarkısına
    özellikle deprem şarkısını dream tv de duyduğum ilk andan beri hasta oldum şimdi diğer şarkılarınıda dinliyorum
    ama son yıllarda türkiyeden cıkan en iyi rock grubu bence
  • güzel bir müzikleri var, sağlam yapmışlar işlerini, umarım devamı gelir.
  • Come_ClaRity93 ve IR0N ekledim sizleri

evet arkadaşlar artık 10 kişiyiz
  • Benide ekleyin Cenk Durmazel acaip adam

Albümüde aldım
  • benide ekle dostum
  • freestyle_ ve [uA]Gokhius ilgi için teşekkürler arkadaşlar,sizleri de ekledim
    gökhius ayrıca imza için teşekkürler.

gerçekten de azımsanacak bir kitle değilmişiz meğer. Malt dinlemek bir ayrıcalık,inanın bence dinlememiş olanlar çok şey kaybediyor
  • ekle
  • eklendin serdar
  • 10 şarkısı var hepsi birbirinden güzel ... Favorilerimi sıralarsam;

1-) Dolmuş
    2-) Gol
    3-) Motor
    4-) Katır

diye gidiyor...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.