Şimdi Ara

..:: MALT Fan Club ::.. (37 Üye) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
13.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten de hayatımda gördüğüm albümdeki tüm parçaları süper olan tek albüm bu

Ben de klip çekilmemiş parçalardan en çok sevdiklerimi sıralarsam:

1- Devam
    2- Portakal
    3- Gol
    4- Dolmuş
    5- Aşk Şarkısı
    6- Motor
    7- Gezegen
    8- Katır

(Aşkın Gözü ve Deprem'i yazmadım,çünkü onları klipler sayesinde sıkça dinlediğimiz için insan bir süre sonra sıkılıyor)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Punkn Roll

evet bende de orjinal albümü var tabi ki,hayatımda ilk kez onların orjinal albümünü aldım düşün yani
    ekledim seni

bende ilk kez onlarin orjinel albumunu aldim bu arada ben actim kimse gelmedi sen actin cok kisi geldi nasil oluyo bu is bu arada benide al
  • Cenk & Erdem
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark seco

quote:

Orjinalden alıntı: Punkn Roll

evet bende de orjinal albümü var tabi ki,hayatımda ilk kez onların orjinal albümünü aldım düşün yani
    ekledim seni

bende ilk kez onlarin orjinel albumunu aldim bu arada ben actim kimse gelmedi sen actin cok kisi geldi nasil oluyo bu is bu arada benide al

ekledim seco,ilgin için teşekkürler

• Arkadaşlar anket eklenmiştir,oy kullanırsanız sevinirim.
    Birden fazla şıkkı işaretleyebilirsiniz.

Edit: Bu arada benim oyum Gol ' e gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roll -- 23 Ağustos 2007; 19:47:15 >
  • benıde ekler mısın
  • ekledim lleevveenntt

Arkadaşlar ankete de oy kullanın bu arada.Birden fazla işaretleyebilirsiniz
  • Oy veren arkadaşlar,hangi parçaya oy verdiğinizi de yazarsanız güzel olur
  • ben ask sarkisina oy verdim
  • beni de ekler misin?
  • malt ın açılımı ne?
  • Gol diyorum
  • uffuk malt bir içkidir bildiğim kadarıyla

hoşuma gitti klib te cenki görünce şaşırdım ama zaten kommik şarkılarında sesi güzeldi

ekleyin beni
  • tncbzqrt ve legend77 ekledim,hoşgeldiniz

uffuk bu arada MALT bir kısaltma değildir,yani açılımı yoktur.
    kelime anlamı ise sek ve buzsuz,sert içkidir bira da diyebiliriz

Cenk gruba; 'parçalar çok sert olduğu için,ve dinleyince insanı çarpıp şok etkisi yaptığı için' Malt ismini vermiştir. Yani içkiyle eşdeğer tutmuştur parçaları
  • Bu şarkıları söyleyen gruba başka bir isim olamazdı güzel seçim her şeyiyle dört dörtlük iş çıkarmışlar ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: freestyle_

Bu şarkıları söyleyen gruba başka bir isim olamazdı güzel seçim her şeyiyle dört dörtlük iş çıkarmışlar ...

kesinlikle freestyle_ ismiyle,parçalarıyla herşeyiyle 4' 4lük bir grup
  • CD tasarımını merak edenler varsa kendi çektiğim resimler koyuyorum. Gidip alın albümü malum yollardan dinlemeyin

..:: MALT Fan Club ::..  (37 Üye)

• freestyle_ albüm kapağının,tasarımının,içinin dışının herşeyinin fotoğrafını çekip buraya koyduğun için çok teşekkkürler,büyük bir zahmete girmişsin hakkaten Görmeyen,belki de merak eden arkadaşlar için çok güzel oldu bu,çok iyi düşünmüşsün.

resimler de çok güzel çıkmış,resimleri görünce bu albümün alınmayı ne denli hakettiğini tekrar hissettim.

hele beşinci resimdeki solo yeşile hayran kalıyor insan. Yahu nasıl bir albüm tasarımı bu kadar güzel olur anlam veremiyorum. İnsanı kendine çekiyor resmen.

Bu arada evet arkadaşlar,lütfen bu albümün orjinalini alın,piyasada onca saçma sapan sanatçılar,albümler,şarkılar varken bu albüm satılmayı fazlasıyla hakediyor aslında

• Önemli değil 5 dakikamı aldı... Gerçekten alınmaya arşive koyulmaya değer bir albüm olduğunu herkes görsün istedim
  • Klübe üye olurum bende. Yerli rock/metal piyasasını 4-5 yıldır çok sıkı takip ediyorum ve Malt son zamanlardaki en başarılı rock gruplarından.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.