Şimdi Ara

Maliye Bakanı: Drone'lara ÖTV gelebilir, otomobilde artış olamaz! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
5.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Aç kaldılar nerden vergi alacaklarını şaşırdılar aç gözlüler sosyal hizmet nerde kardeşim bu yaşıma kadar ne sosyal hizmet aldım.. kimse bağkurumu kendim ödeyip 600 lira para ödüyorum aynı şekilde işçilerimede allah zehir zıkkım etsin paralarımızı yiyenleri...

Her ay düzenli olarak neredeyse asgari ücret kadar sigorta ödüyorum. Eczaneye gidince kesilen ve giren para ilaçlardan daha pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah'ım sen sabır ver yarabbi..

• Çomaristan da güzel bir gün daha

• ...meseler bari

• Ağbal; otomobil, tütün ve alkolden alınan vergilerin çok yüksek olduğunu

şuna koptum

• Ya olm bunlar yeminlen bizimle dalga geçiyor. Adam açıkça havada karada suyun altında ne varsa acımam vergiyi basarım diyor. Ulan ne rahatlık be vallahi billahi bunları başımızda tutanların hepsinin Allah belasını versin hiçbirine hakkım helal değil.(Buna Tayyipe tapan kendi öz babamda dahil!)

• İyi yalnız değilmişiz Danimarka da baya kerkiniyormuş...
  • yandaşın 500 milyon tl lik vergisini bir gecede silip atan haysiyetsizler askeri ücretlinin cebindeki kuru ekmek parasına göz dikmiş
  • Millete açık açık sövene vergi sıfırla garip halktan uydurma vergilerle sırtına kene gibi yapış kanını em. Allah biliyorya bunlarin muslumanliklari paradan ibaret..... Hakkim sonuna kadar haram zikkim olsun. Utanmazlar....

• Zaytung haberi sandim gercekmis.Hatta inanamadim hemen googlea sordum, baktim Hurriyette de cikmis. Sanirim gercek.
    Soylenen laflar inanilmaz. Zaytung yaptigi haberlerden bile daha garip aciklamalar

- Öyle, 2000 CC’den fazla aldıysan yandın, doğru
    - Bu drone'ların sayısı artıyor, drone'larda ÖTV yok, dolayısıyla bu drone'lar uçuyor havada, onların da ÖTV’si yok, ÖTV gelebilir onlara.
  • Bu toplumun her acidan ......si FARZDIR.
    Kim ne diyor agaaaaaa?
    Kime neeee?
    Drone mu o ne lan?
    Zaten isler kesat
    Bana ne yaaaaa :I

Bu ve buna benzer durumlar kimim umurunda?

• Allah belanızı Versin ..Verdiğim her kuruş vergi Haram zıkkım olsun...yeter artık yeterr ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demek ki otomobile vergi gelecek. Bunlar ne dese tersi oluyor. Zaten bi devlet adamı otomobil ile vergi kelimesini ayni cümlede kullaniyorsa bu fırtına oncesi sessizliktir.

• KÖRÜ KÖRÜNE SAVUNANLARA GELSİN BU VERGİLER...

• quote:

Türkiye'de ise %18 KDV'ye ek olarak motor hacmi 1.6 litre altı araçlardan %60 ÖTV, motor hacmi 2.0 litre üstü araçlar için %110 ÖTV alınıyor.

1.6 ve 2 litre arası %110, 2 litre ve üstü araçlar için %160 ÖTV oranı değiştirirseniz sevinirim :)

• VERGİ...

VERGİ...

VERGİ...

Drone'a vergi... Arabaya vergi... Telefona vergi... Bilgisayara vergi... Gıdaya vergi... Evlere vergi... HER BOKA VERGİ!

Bari yaşamak için de vergi alın da tam olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Pervane sayısına, taşıdığı pil sayısına, kamera taşıyıp taşımadığına, elektrik motorunun ürettiği güce ve ağırlığına göre vergi alınabilir. Bence gayet mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigido59

VERGİ...

VERGİ...

VERGİ...

Drone'a vergi... Arabaya vergi... Telefona vergi... Bilgisayara vergi... Gıdaya vergi... Evlere vergi... HER BOKA VERGİ!

Bari yaşamak için de vergi alın da tam olsun

Not: En sondaki iki parti emojisi vergi yüzünden kafayı bozmayı temsil ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kısaca #vergi şart bize

• alınsın tabıkıde dron sızın neyınıze eyyyyyy halk
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.