Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
79
Favori
382.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şanzıman X-tronic tir. Nissan ın en güvendiği donanımların başında geliyor.3 yıl 100 bin km. garantisi sürecinde herhangi bir hata durumunda servisler sınırsız şekilde destek olmaktadır.
  • tatlisevgi T kullanıcısına yanıt
    DSG seriliğini aramazsanız sıkıntı yok. Vites geçişini hissetmiyorsunuz bile. Gaza yumuşak basarsanız yakıt yakmıyor. Bazı şanzuman arızaları olmuş fakat ben çevrelemde kimsede görmedim. Genel olarak çok memnunum(daha önce micra cvt kullandım)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jimmorrison84 kullanıcısına yanıt
    1.5 skypack 2018 geldi mi? Onda son fiyatınız nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .VincentVega. kullanıcısına yanıt
    Merhaba makyajlı qq 1,6 4x4 tekna kullanıcısı olarak size şu bilgileri verebilirim
    Aracı alırken 1,6 otomatik test ettim şanzuman geçişleri hissettirmiyor ancak keyifli bir sürüşte hissettirmedi 1,5 Manuel’i test ettim çok beğendim performansı çok iyiydi ve aklıma şu soru takıldı 1,5 110 bg bu kadar iyiyse 1,6 130 bg 320 tork nasıl olur test etme imkanım yoktu çünkü bu aracın testi yapılmıyor Yinede karar verdim lansman döneminde Türkiye’ye 2 tane 4x4 geldi birini ben aldım
    4x4 gerçek jeep tir ancak sadece arazide değil normal yoldada çok önemli işlevleri vardır ekte linki ekliyorum
    https://m.youtube.com/watch?v=oMgDhpllExI

Ayrıca sadece 4x4 lerde arkada tam bağımsız süspansiyon vardır bu konuyuda araştırdım çok pahalı ve önemli bir özellik olduğunu öğrendim sizde araştırın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• salagil kullanıcısına yanıt
    Ben Tekna kullanıyorum. Teknada da aynalar ısıtmalı. Arka cam rezistansını çalıştırınca devreye giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mwolf86

DSG seriliğini aramazsanız sıkıntı yok. Vites geçişini hissetmiyorsunuz bile. Gaza yumuşak basarsanız yakıt yakmıyor. Bazı şanzuman arızaları olmuş fakat ben çevrelemde kimsede görmedim. Genel olarak çok memnunum(daha önce micra cvt kullandım)

Bende şuan DSG golf var. sarsıntı ve vuruntu kronik sorun zaten. araç büyüteceğimden aklımda tiguan ateca vardı ama artık dsg den bıktım. arıza çıkaracağını bile bile gidip o arabaları almak istemiyorum.
  • 1.2 cvt şehiriçi yakıtı ne kadar arkadaşlar

• Arkadaşlar direksiyonu spor modda kullanan oldu mu?

• Aldığım gün spor mod olarak kullanıyorum...

• ozmensergen O kullanıcısına yanıt
    Hiç denemedim normal durumunda çok memnunum deneyeyim bi ara bakalım

• Direksiyonun sert olması mı yoksa yumuşak olması mı daha iyi pek bilemedim. Yani evet hızlı giderken sert olmalı ama şehir içinde iken yumuşak olmalı.

Ben şimdi şehir içinden çıkıp hızlanmam gerektiği zaman bir daha ayarlara girip onu mu yapmam gerekiyor sürüş esnasında.

Diğer bazı araçlarda olduğu gibi tuş ile bu geçiş sağlansa daha güzel olabilirdi sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik şanzımanı çok vasat bu arabanın. DSG’den sonra çok ilkel geldi bana; sürüş zevkini acayip törpülüyor. Bakımlarının 10.000 km’de olması bir diğer handikapı.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.aty

Otomatik şanzımanı çok vasat bu arabanın. DSG’den sonra çok ilkel geldi bana; sürüş zevkini acayip törpülüyor. Bakımlarının 10.000 km’de olması bir diğer handikapı.

Dizeller 10 bin benzin 15 bin hem daha ucuz bakımı cvt çok yakar performans dsg edc veya psye göre berbattır bağırtır ama toyota ve hondads sorunsuzdur da nissanın ki farklı sorun yaşayan çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defiant82 -- 18 Şubat 2018; 9:20:23 >
  • 1.2 cvt şehiriçi yakıtı ne kadar arkadaşlar

• sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    Tamamı şehir içi ve kısa mesafeli sürüşler ile sürekli dur-kalk: 11-12 litre yakıyor.(3000 km.de Otomatik 1.2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanasay -- 19 Şubat 2018; 1:23:37 >
  • Merhaba arkadaşlar makyajlı 1.5 dci skypack geçen hafta teslim aldım araçtan o kadar çok memnumum ki tek tek memnun olduğum şeyleri yazsam 3 sayfa yazmak zorunda kalırım o yüzden sadece çoook memnunum yazarak geçiyorum

Deneme şansım olmadı bu araçta usb flash ile film klip video vs izleniyomu ekrandan izleniyosa format ne olmalı?

• hihoyt222 H kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun araciniz Allah kaza bela vermesin...

Manuelmi otomatikmi ve ne kadara aldiniz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: randa

Hayirli olsun araciniz Allah kaza bela vermesin...

Manuelmi otomatikmi ve ne kadara aldiniz acaba

Hocam 1.5 düz vites skypack paketi performansı çok iyi ki daha 900 km olduğu için zorlamamama rağmen.

Aracı 2017 model olarak 126 bine aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hihoyt222 -- 19 Şubat 2018; 11:18:58 >
    Masallah bir haftada iyi yol yapmissiniz☺bende araci alirken servis ilk 2000km dikkatli kullanin yuksek devirde kullanmayin demisti

Ekranda emin degilim ama bildigim kadariyla film vb izlenemiyo

usb den mp3 müzik çalarken varsa küçük albüm resmini gösteriyor.maalesef video oynatmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 19 Şubat 2018; 12:42:24 >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.