Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
78
Favori
382.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Var.Ama anahtarsız giriş ve kopekbalığı anten yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pupa jk

Anahtarsız çalıştırma ve giriş için skypack alma ve desing pack şaşma derim &#128522;... görüntü olarak jantlar çok farklı gösteriyor. Skypack alıp değiştiririm dersen o ayrı

Skypack alıp jantları değiştiririm diyorum, :) jant öneriniz var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hunter_C kullanıcısına yanıt
    PPP'deki jant hoş bulabilirseniz onu alın bence.

• Sahibinden'e baktığımda yeni kasa ve 2017 model olarak;

Desing Pack : 17 ilan var 139,500 TL min fiyat var. Sonrasında 140 bin'den aşağı ilan yok
    Sky Pack : 40 ilan var 134,750 TL min fiyat var. 134.750- 140.000 TL arası 20 civarı ilan var...

Skypack 2 kat fazla satmış (tahmini) ve ikinci el fiyatları Desing Pack'e göre daha aşağıda gidiyor. Büyük ihtimal ile lansman dönemi filo indirimleri ile çok araç satılmış ve ikinci el de hem adet hem de fiyat olarak aşağıda kalmış.. Desing Pack o ilanda ki fiyatlar ile satılıyor mu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pupa jk -- 13 Şubat 2018; 10:50:59 >
  • pupa jk P kullanıcısına yanıt
    Sıfır alımındaki fiyat farkı aynı bu şekilde zaten, designpack eksiklerine rağmen jant ve bir iki boyalı plastik ile daha pahalı satılıyor. Bu Nissan'ın adam kazıklamaya bulduğu yeni bir yöntem olabilir.

Ben de yeni kasa alırken bana ilk teklif edilen design pack fiyatına (o sırada 1.2 skypack gelmediği için) skypack almış oldum. Bence anahtarsız giriş olmazsa olmaz büyük rahatlık, jantlar da artık gözüme daha güzel görünüyor. hiç değiştiresim yok zaten 17 inç daha konforlu 18'e göre.
  • Dasıng pack ile sky pack,ı yan yana gören oldu mu hiç ben gördüm dasıng pack çok çok daha havalı duruyor sky pack.ın yanında sky pack o cantlar ile çok sönük kalıyor benim düşüncem. Sky pack ta anahtrsız giriş olsa ne olur olmasa ne olur benim için bir özellik deyil görsellik deyil anahtatımı takar çalıştırır geçerim .
    sahibinden de dasıng pack 17 ilan nerde gördünüz hocam ben bakıyorum 4 tane var sadece ?
  • ali6511 kullanıcısına yanıt
    Sky Pack için jantları değiştirir istediğiniz gibi bir görünüm ve gösteriş sağlayabilirsiniz ancak desing Pack için maalesef anahtarsız giriş ve çalıştırmayı sonradan ekleyemezsiniz

• Design packe vereceğiniz farkla sevabına benim skypackede jant ve tampon eklentisi yaptırabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali6511 kullanıcısına yanıt
    1.6 dci baktınız mı?

• remycem kullanıcısına yanıt
    Herkes fikrini beyan ediyor, herkesin zevki ve beklentileri farklı olabilir ama o tercihi yapmış kişiye kazıklanmış demek olmamış...

Benim için görüntü olarak skypack o jantlar ile çok kötü ve anahtarsız giriş umrumda değil... Yanyana koyduğunda desing pack çok farklı görünüyor...

• 25 TL benzin alınca yol bilgisayarı kalan km'yi arttırmıyor.
    5-6 kere aldım, benzin ibresi yükseliyor, ancak bilgisayardaki km aynı.
    En az kaç liralık benzin alınca kafası çalışıyor bu bilgisayarın?
    Ya da güncelleme gibi bir seçeneği var mı?
  • Anahtarsiz giriş ve cam tavan istemedigim icin tekna aldim. Anahtarsiz giris cok sacma ve gereksiz geliyior.

Cam tavanida dolu yagdiginda anlarsiniz. Ayrica çocuk var arabada. Surekli tavana baksin istemedim.

Ne yazık ki herkes iki paket arasındaki farkı bilerek alamadı, satış temsilcilerinin de ya bilgi eksikliği ya da işlerine geldiği için, üst paket aldığını zannederek bazı özelliklerin olmadığını sonradan anlayan çok sayıda kişi var.

Benim demek istediğim Nissan design pack donanımı yaratırken skypack üzerine değil, tekna üzerine jant ve diğer görsel ilaveleri (+ cam tavan) koydu. Sonuçta bilinçli olarak tercih edene saygım olsada donanım sınıflandırması doğal değil.

Önceki mesajımda yazdığım gibi ben anahtarsız giriş ve çalıştırma için lansman döneminde bana önerilen design pack yerine 1 ay daha bekleyip fiyat artışıyla skypack donanım aldım. (önerilen design pack fiyatıyla aynı oldu) Asıl kazığı ben yedim anlayacağınız. Design pack de istediğim donanım olsa diğer görsel donanımlara ekstra para vermeye ben de razıydım zaten en başından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ism72

Anahtarsiz giriş ve cam tavan istemedigim icin tekna aldim. Anahtarsiz giris cok sacma ve gereksiz geliyior.

Cam tavanida dolu yagdiginda anlarsiniz. Ayrica çocuk var arabada. Surekli tavana baksin istemedim.

Allah kaza bela vermesin de, dolu yağarsa Allah sizin yardımcınız olsun ''cam tavan'' kullananların değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Design pack aynalar ısıtmalı mı? Bugün yağmurda lazım oldu. Klimanın üstünde en sağdaki tuş aynaları da ısıtıyor mu? Bwnim eski jazz da ayna ısıtması ayrı tuşdaydı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aracın şanzımanından (CVT sanırım) memnun musunuz? Vuruntu, sarsıntı varmı acaba? Ben test sürüşü yapmıştık bir sıkıntı yoktu ama sonradan olabiliyor mu merak ettim?
  • salagil kullanıcısına yanıt
    Arka cam ısıtmasını aktif ettiğiniz zaman ayna ısıtması da direk devreye giriyor. Ayrı olarak çalıştırmak mümkün değil.

• phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Stoğumuza 2018 1.2 Tekna ve Skypack araçlarımız gelmiştir. Son fiyatları 129.500₺-136.500₺
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Skypack
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.