Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
79
Favori
382.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araba hareket ettikten sonra kapi kitlemeyi aktif edebilen var mi veya çözüm bulabilen ? Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tremacs

Araba hareket ettikten sonra kapi kitlemeyi aktif edebilen var mi veya çözüm bulabilen ? Teşekkürler

bu özellik şimdilik kaldırıldı, kaza anında kapıların kilitli kalma ihtimali yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozmensergen

Arkadaşlar belki daha önce yazılmıştır gözümden kaçmış olabilir ama bugün birşeyi farkettim.

Araç kilitli iken kapıları uzaktan kumanda ile açtıktan sonra kumandadan açma tuşuna 3 saniyeden fazla basılı tutunca tüm camlar otomatik açılıyor.

Aynı işlem kapama tuşuna basılı tutularak yapılınca kapanıyor.

artık tüm camlar tam otomatik, tuşlar aydınlatmalı :) ve cam kaldırma-indirme modülü standart geldi.
  • selamlar
    makyajlı kasa araçlarda yapılan değişiklikler, faydalı olabileceğini düşündüm.

• qoqsalus kullanıcısına yanıt
    keşke çamurluk davlumbazların altından gelen su sıçratma, toprak partikül fırltatma sesini kesebilselermiş! Onca yenilik üzerinde çalışan mühendislerin dikkatini cezbedememiş demekki...Yazık !
  • (Makyajsız) QASHQAI 1.5 DCI 110 MT SKY PACK
    113.000tl. 5 yıl garantili Williams Seramik kaplama da hediye edilecek

Gümüş
    Kırmızı
    Siyah

DM atarsanız yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qoqsalus -- 31 Ocak 2018; 12:16:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qoqsalus

MC QASHQAI 1.5 DCI 110 MT SKY PACK
    113.000tl. 5 yıl garantili Williams Seramik kaplama da hediye edilecek

Derin Mavi
    Bronz
    Siyah

DM atarsanız yardımcı olurum.

Sıfır makyajlı kasa fiatı m ıçok iyiymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: robalo

keşke çamurluk davlumbazların altından gelen su sıçratma, toprak partikül fırltatma sesini kesebilselermiş! Onca yenilik üzerinde çalışan mühendislerin dikkatini cezbedememiş demekki...Yazık !

daha önceki kasada plastik davlumbaz vardı şimdi ise bu davlumbaz keçe ile kaplandı, dolayısıyla bu sorunu 2014 yılında çıkan kasa ile durumu fark edip çözüme ulaştırdı, makyajlı kasada ise alt yalıtımı iyileştirerek daha da sessiz olmasını sağladı.
    çok daha sessiz olmasını isterseniz extra alt yalıtım yaparak daha da sessiz hale getirebilirsiniz.
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    Makyajsız kasa :)
    makyajlıda son fiyat 125.000tl.
    bana hiç de alt yalıtım iyileştirilmiş gibi gelmedi...En dandik otomobilde bile bir su birikintisi üzerinden geçince yada asfalt bile olsa kenarlarında küçük küçük taş toprak parçaları olan bir yerden geçince çatır çutur ses gelmiyor...Kaymak gibi otobanda güneşli bir yaz günü gidersen ses yok tabii..Hakkını yemeyelim aracın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robalo -- 31 Ocak 2018; 12:54:38 >
  • quote:

Merhaba. Tekna dizel otomatik fiyatı ne oldu son? Ve stokta var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: demircim

quote:

siyah, beyaz, mavi 134.000tl.
    Makyajlı için difuzor ve diğer aksesuarlar bayilere geldi mi?Bir bilginiz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet05 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba seçenek olarak 1.6 manuel 4x4 öneririm inanılmaz atak bir araç abartmıyorum 2000 motor araç keyfi veriyor. Yakıt tüketimi birçok araca göre çok iyi İzmir şehir içi 5,8 virajlarda yol tutuş mükemmel

• quote:

Orijinalden alıntı: Öncüler

Merhaba seçenek olarak 1.6 manuel 4x4 öneririm inanılmaz atak bir araç abartmıyorum 2000 motor araç keyfi veriyor. Yakıt tüketimi birçok araca göre çok iyi İzmir şehir içi 5,8 virajlarda yol tutuş mükemmel

Sayın Öncüler,

Otomatik vites bizim için şart olduğu için Qashqai seçeneğinden vazgeçtik. Manuel viteslerin, otomatiklere göre yakıt tüketiminin daha az olduğu aşikar.

Yakıt tüketimi bizim için önemliydi. Araç konseptini değiştirdik ve Astra K Dizel - Otomatik Execellence donanım satın aldık.
    Motor henüz 2.000 km yol yaptı. Yeni olmasına rağmen araç cruise kontrol 122 km sabit hız, uzun yol tüketimi 100 km'de 4,8 Litre gerçekleşti.
    Zamanla bu tüketimin bir miktar daha azalacağını düşünüyorum.

Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

• merak edenler için yeni Qashqai ilk selamlama ve çalıştırma videosu çektim, aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=mK0I5Hl0N-g
  • mehmet05 M kullanıcısına yanıt
    Bende Qashqaı 1.2 Benzinli Tekna Otomatik aldım Trabzon'dan. Aracı aldığım gün ikametim olan şehre 600 km yol geldim. Aynı günün akşamı yol bilgisayarı ortalama tüketimi 4.8 gösteriyordu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: demircim

quote:

siyah, beyaz, mavi 134.000tl.

Samsun da ,1.6 dizel otomatik skypack 145.000 tl
    var
  • bizim 1.2 visia nın debriyaj pedalı gıcırdamaya başladı, iyice can sıkıcı oldu. Erzincan'da servis de yok, ne tavsiye edersiniz. Bikaç aylık arabanın debriyajı gıcırdar mı yahu..
  • Fiyat listesine baktığımda 4WD 1.6 dizel Tekna ile 1.5 dizel Tekna arasında 2 3 bin liralık bir fark var. İkisi de manuel, biri otomatik şanzumanla sunulan 130 beygir 320 nm torklu, diğeri 110 luk dci, donanımlar aynı, biri önden çeker, diğeri 4WD. Sizce fark az değil mi veya muhtemelen ben çok büyük bir ayrıntıyı kaçırıyorum, çünkü alma ihtimalimiz olan arabalardan biri de bu ve takip etmeye çalışıyorum konuyu. Gözüme hiç çarpmadı 1.6 düz 4WD alan.

Kaçırdığım bişey mi var veya motorlar arası fark çok mu önemsiz daha ilgili arkadaşlar aydınlatabilirseniz sevinirim. Son olarak da 1.6 düzde yalnızca Tekna donanım mı alabiliyoruz, siparişle Skypack donanımda alma şansımız vs var mıdır ? 1.5 dci Skypack mi bu modeli mi önerirsiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.