Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (165. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
79
Favori
382.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thsn_can

Evet umut bey plaka takılmış 1 yıl önce dediğiniz gibi kapalı garajda yatmış 1 sene. araç 78 km oldu servise gittim salı günü.

hava filtrelerini değişmediler temiz olduğu için sadece yağ ve yağ filtresi değişti.

2020 modellerden itibaren benzinlilerde de partikül filtresi koymuşlar. bi şişe de partikül temizleyici itelediler.

check up vs yaptılar. totalde 1200 gibi bi ücret ödedim.

1200 Hangi servis? bazı servisler 1800-1600 gibi fiyat veriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

arkadaslar merhaba qashqai 1.3 edc midnight edition paketini begendim

artilari eksileri nelerdir

tavsiye eder misiniz

bu dolulukta bu fiyata baska araclar var mi

yeni qashqai yi beklemekte fayda varmi

ne dersiniz

Hangi motor ve şanzımanla yeni model gelecek bilinmiyor

emisyon nedeniyle 12V hafif hibrid ve x-tronik şanzıman var avrupada

fiyatta da bizde belki 50 -100 fark olabilir eskisi ile ona göre karar verin

• mastor1 kullanıcısına yanıt

normalde yüzde 20 indirim kampanyasıyla 1500 olur dediler ama araç kilometre yapmayınca filtre vs değişmedi o nedenle uygun oldu.

kadıköy Kemal Tepretoğulları

• taydin66 T kullanıcısına yanıt

Taner Bey

3 yaşını doldurmuş 1.6dci xtronic QQ aracın 30 bin km (yakıt filtresiz) bakım ücretinin Eyüp teki bayide 980Tl, beşiktaş' takinde ise 1080 Tl iken nasıl oluyorda yenibosnadaki bayide 1750 TL bunu anlayabilmiş değilim. Bunun mantıklı bi açıklaması var mı ? Aracımı hangi bayiye götüreceğimi şaşırdım yahu..İnsanın aklına bin bir türlü şey geliyor

• robalo R kullanıcısına yanıt

Merhaba videolarımda aslında detay anlatıyorum ama sanırım gözden kaçtı.

Garantisi dolan araçlara müşteri özele gitmesin diye NOYPA takıyorlar.

Motor yağı ve mazot filtresi zaten fiyatı etkilemiyor. Çünkü bunların noypası yok.

Ancak hava filtresi, yağ filtresi, polen, balata, v.s. v.s

Bunların orijinal olması fiyatı ciddi değiştiriyor.

980 ile 1750 tl farkı ayrıca mazot filtresi ekleniyor yada eklenmiyordur bundan olabilir. Yetkili servislerde mazot filtresi şu an 550 tl

• 2017 model 1.2 benzinli, manuel makyajlı qashqai aracım var. Yaklaşık 20 gün önce Bursa' da yetkili serviste periyodik bakımını yaptırdım ve ertesi gün çalışmakta olduğum şehre yolculuk yaptım. Bakımdan sonra araçta bir değişiklik fark ettim. Araç soğukken hareket etmeye başladıktan sonra 5-10 saniye suren, aracın dışından gibi gelen, kesik kesik hafiften cizirdama sesi geliyor. Daha sonra kesiliyor ve ondan sonra dur kalk yapsam bile gelmiyor. Ta ki yeniden araç soğuduktan sonra çalıştırıp hareket ettirinceye kadar. Bulunduğum şehir küçük olduğundan yetkili servis yok, özel servise de guvenemedim götürmeye, gerçi nissana bakan var mıdır onu da bilmiyorum. Fren balatasindan mi , direksiyon kaynaklı mi kendi kendime fikir yürütmeye çalışıyorum. Bu durumu yaşayan var mı, neden kaynaklı olabilir acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar max 255 bin bütçeye Qashqai dizel-manuel tercihen 100binden düşük km düşünüyoruz, fakat yardımınız gerekiyor. Öncelikle paketler çok karışık 2017de makyaja girmiş baktığımızda visia makyajli ya da 2015-16 falan camlı ve orta paketler alınabiliyor. Merak ettiğim makyajla beraber neler farketti görsel etmenler dışında? Misal visia makyajliyla, makyajsız visia veya tekna arasında ne farklar var? Donanımlarda değişiklik varmı? Siz olsanız ne yapardınız? Teşekkürler

• Arkadaşlar forumda bir araba konusunu ilk defa bu kadar ölü görüyorum. 2018 tekna 1.5 manuel aldık. Belki benim gibi kafası karışanlar olur diye paylaşıyorum. 2017 ikinci yarısında gelen makyajla hem yalıtımda hem süspansiyon da gelistirmeler var ayrıca auto hold geliyor makyajla beraber ve 4 cam tam otomatik oluyor. Ayrıca araçta şerit takip, acil frenleme falanda var makyajsızda varmı bilmiyorum? Skypack makyajsız almaktansa bunu tercih ettik. Herkese iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Süleyman Çakır. -- 17 Ekim 2021; 10:22:14 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt

Merhaba, öncelikle bu nissan 2014 yılında çıktı ve hala daha yenisi gelmedi. insanlar bu arabadan bıktı.7 yıl bitmek üzere hala yeni kasadan haber yok.

Aracınız hayırlı olsun ama bu zamanda dizel neden aldınız? hadi onu geçtim manuel alan artık yoktur derken siz tercih etmişsiniz.

Bu araçlarda en çok satan paket skypack tipidir. Diğerlerine hiç bakmanıza gerek bile yok.

263 bine aldık aracı, otomatik vites temiz gelmiyordu hep yüksek km ve makyajlı kasadan skypack ilan bile yok zaten bu paralara. Bence en mantıklı seçimi yaptık. Siz olsanız nasıl bir kombin yapardınız acaba?

• Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt

Makyaj şart değil ama olursa iyi olur. En az 2016 model

Vites: Mutlaka otomatik olmalı

renk: beyaz

km: max. 80 bin

yakıt: benzin

donanım: skypack (ancak o çirkin jantlar mutlaka 18 jant ile değişmeli) veya desing pack

Hasar durumu: kesinlikle değişensiz ve ön arka boyasız olmalı, Kapılarda boya olabilir.

Yürüyen. şanzıman sorunsuz olmalı tercihen servis bakımlı.

Sahip: ilk sahibinden olmasada 2. sahibi olabilir.

Taner abi, 2018 1.6 otomatiklerde de turbo hortumu patlama problemi oluyor mu oncekilerdeki gibi

• calwincalwin kullanıcısına yanıt

Olmuyor

• nissan qashqai design paket bu araçların ful paketi mi oluyor?

dizel otomatiğini almayı düşünüyoruz.

paket sıralamasını bilen paylaşabilir mi?

• mrtmrl kullanıcısına yanıt

https://www-europe.nissan-cdn.net/content/dam/Nissan/turkey/brochures/tr-nissan-qashqai-brosur-mayis-2021.pdf

paket içerikleri senelere göre değişiyor siz hangi seneyi soruyorsunuz?

2021 de dizel gelmedi en son 2020 de dizel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastor1 -- 27 Ekim 2021; 11:29:32 >
  • Merhaba,
    2020 model araçta durduktan metale çarpan damlama sesi dikkatimi cekti. Sonrasında baktığımda klima suyu alttaki hazneye damladığını fark ettim. Bu bir sorun mu yoksa sizde de var mi?

110 dan sonra ki rüzgar sesi yine herkeste olan bir durum mu? Çözümü var mi acaba ?

Bazen arac ilk kalkışta hafif gaza basınca titriyor hizlaninca düzeliyor. Bu durumda normal mi acaba ?

Cevaplarını icin şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Torr -- 28 Ekim 2021; 0:1:59 >
  • Arkadaşlar selamlar, Araç tam durduğunda frenlerden garç diye ses geliyor. Anormal bir durum var mı? 2018 xtronic araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 31 Ekim 2021; 22:23:53 >
  • Kulspruta kullanıcısına yanıt

Benim araçta da aynı oluyor(du) ama çok az kullandığımdan oluyor sanırım. Disk üzerinde oksitlenme ya da ona benzer bir şey sebep oluyor belkide. Makul bir km araç çalışır vaziyetde iken bahsettiğiniz sesin hafiflediğini gözlemlediniz mi ? Ben de böyle oluyor

• Arkadaşlar, qashqai skypack 1.5 dCi dct için 2019 ile 2020 arasında bir fark var mı kaydadeger? Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam neden dizel alınmaz şu an 2.el fiyatlarda çok fark yok aralarında benzinli olanlar ile bu yüzden dizeli daha mantıklı olmuyor mu?

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.