Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
2.894
Cevap
86
Favori
311.671
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Nissan >> +++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++
Giriş
    5740 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

1.2 yağ eksiltir. Performansı düşüktür. 1.3 alın yada 1.6 alın sıkıntı yaşamazsınız. bütün modellerde 2014 ve 2015 modellerinin bir kısmında şanzıman sorunu oldu. Sonra halledildi.

Alıntıları Göster
    Genellemeyelim benim 2016 aralık eksiltme byok sürekli takip ediyorum bakımları daha ucuz ve 15 bine bir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Merhaba;

Qashqai 1.33 dig-t 160 DCT sky pack
    Qashqai 1.33 dig-t 160 DCT Platinum Premium Pack

için fiyat teklifi yapabilir misiniz. İstiyorsanız PM de atabilirsiniz.

Şimdiden teşekkürler.
    |
    |
    Bahsedilenler: qoqsalus

Merhabalar

Benim de 2017 kasimda aldigim yeni kasa aracim var. Hic bir gun yag eksilteme sorunu yasamadim ve surmesi cook keyifli. Mekanik olarak cok sukur hic bir problem olmadi. Yaz aylarinda da kis aylarinda luzon yola gittim. Genellikle de sehir ici kullaniyorum. Sehir ici tait tuketimi 8-8,5 lt sehirler Arasi 6-6.5 lt ( 125 km hizdan asagida kullanmam)

Yasadigim sorunlar ise;

-- Akü bitti arabayi goturduk yenisini takdilar.

-- arabanin sol on hoporlor kismindan ve multimedia sisteminden trim sesi geliyordu 2 gunde cozduler.

Arabayi bostancioglu otomotivden Alain ve service de oraya goturdum. Hasan Bey'e ayrica ilgisi icin tesekkur ederim.

|
    |
    Bimba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    taydin66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    582 Mesaj
    Merhabalar. Kış lastiği olarak ne kullanıyorsunuz ? Ne tavsiye edersiniz ? Önlere 2 tane kışlık alsak yeter mi (bütçem çok kısıtlı imkanları zorlayarak 2 tane 0 alabiliyorum.) 2 tane 0 kışlık mı yoksa 4 tane ikinci el kışlık mı ? Ne yapmalıyım sizce ? 215/60/R17 ölçüler.

Orijinalden alıntı: Engin Cann

Merhabalar. Kış lastiği olarak ne kullanıyorsunuz ? Ne tavsiye edersiniz ? Önlere 2 tane kışlık alsak yeter mi (bütçem çok kısıtlı imkanları zorlayarak 2 tane 0 alabiliyorum.) 2 tane 0 kışlık mı yoksa 4 tane ikinci el kışlık mı ? Ne yapmalıyım sizce ? 215/60/R17 ölçüler.
    2 tane sıfırı kaça alıyorsunuz ve ne marka?

Teşekkürler hocam. Alt taraf çıktığı için derken ne kastettiniz hocam tam olarak anlayamadım. https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/sahler-nissan-qashqai-45d-paspas-3d-bagaj-havuzu-2014-2019-set-P310843491https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/3d-havuzlu-paspas-bagaj-havuzu-set-nissan-qashqai-2014-2019-P310839528https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/nissan-qashqai-paspas-2014-2019-arasi-siyah-3d-havuzlu-replax-P251051232?icid=990006_prudsys_ordersuccess&recId=k2rxxlit-fx61kaz36k8-S.W_BASK-07y27rj Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz ?

Alıntıları Göster
    REPLAX markasını L.Locker kalıbını kopyalayarak Elif Oto Aksesuarları üretiyor.
    SAHLER markası %100 Türk üretimi. Kalıpları ve diyanları kendilerine ait. Zamanla bu markanın popüler olacağını düşünüyorum.
    Bence SAHLER alın. Beğenmezseniz iade edersiniz!

Alt taraf kelimesinin daha uzun cümle olarak alıntılayın. Ben konuyu anlamadım.
    |
    |

• Yüzbaşı
    582 Mesaj

Hocam falken düşünüyorum. 480TLye geliyor yaklaşık. Doğru düzgün lastik kalmamış piyasada. Önceki aracımın kışlıkları nokian wr d4tü çok memnundum. O lastikler daha duruyor satıp 2 tane qqya almayı düşünüyorum. Abimin arabasında da falken eurowinter var(aynı lastik yani) o lastik gayet güzel fiyatına göre. Ama 2 tane olması düşündürüyor beni. Yetecek mi acaba ? Ankaradayım bu arada kışı sert sayılır. Çok kararsız kaldım hocam
    |
    |
    taydin66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam falken düşünüyorum. 480TLye geliyor yaklaşık. Doğru düzgün lastik kalmamış piyasada. Önceki aracımın kışlıkları nokian wr d4tü çok memnundum. O lastikler daha duruyor satıp 2 tane qqya almayı düşünüyorum. Abimin arabasında da falken eurowinter var(aynı lastik yani) o lastik gayet güzel fiyatına göre. Ama 2 tane olması düşündürüyor beni. Yetecek mi acaba ? Ankaradayım bu arada kışı sert sayılır. Çok kararsız kaldım hocam

Alıntıları Göster
    şu an ADAC testlerinde birinci olmuş ve halen birinciliği kırılamamış tek marka Continental Winter Contakt 4x4
    Bu lastiğin fiyatı adedi 1150 tl. Hatta etiketi 1500 de fiyatı 1150ye falan veriyorlar.
    Şimdi bu lastiğin fiyatı bu mertebelerdeyken Falken falan adı kış lastiği olsada karda performansının hiç iyi olmayacağı belli. Zaten bu marka ne ADAC teslerinde nede TİRE TEST UK teslerinde sıralamaya giremiyor. Petlas deseniz keza öyle. Bence iş görmeyecek bu lastiği alana kadar 300- 400 arasında dişleri azalmamış durumu temiz olan continental almak iyidir.
    |
    |

• Yüzbaşı
    582 Mesaj

Teşekkürler hocam araştırmaya devam edeceğim.
    |
    |
    Bahsedilenler: taydin66
    Bütün araç markalarının “ Kullanma Kılavuzunu” bulabileceğiniz bir web sitesi hakkında bilgileri aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Bu sitelerden aracınızın kullanma kılavuzunu ücretsiz şekilde PDF formatında indirebilirsiniz. Kullanma kılavuzunun dijital ortamda olması aradığımız bir kelimeye çok kolay bir şekilde ulaşmamıza olanak veriyor.
    Umarım beğenir ve kanalıma abone olursunuz.
    İhtiyacı olan arkadaşların faydalanması dileğiyle…
    https://www.youtube.com/watch?v=bX-3vfNHxXI&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taydin66 -- 10 Kasım 2019; 23:57:58 >
    |
    |

• Teğmen
    231 Mesaj
    2018 1.6 dizel otomatik tekna pakette otomatik katlanır ayna var mı? Nasıl kapanıyor aynalari

Orijinalden alıntı: phantasm

2018 1.6 dizel otomatik tekna pakette otomatik katlanır ayna var mı? Nasıl kapanıyor aynalari
    Aynalar elektrikli katlanıyor fakat içerdeki tuşla yapıyorsunuz. Anahtardan kapanmıyor inmeden tuşa basıp kapatıyorsunuz.
    |
    |
    Genelde işçiliği layığıyla yapılmayan ancak aracınız için en önemli bakım noktası olan fren balatası değişimini en ince detayına kadar anlatmaya çalıştım.
    Uygulama Qashqai araca yapıldı.
    Umarım faydalı bir video olmuştur. Yorumlarınız ve beğenilerinizi youtube'de eksik etmeyin.
    Beğendiyseniz abone olmanız dileğiyle.
    https://www.youtube.com/watch?v=R7BBv-l0SaY&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taydin66 -- 17 Kasım 2019; 18:48:1 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    561 Mesaj
    Yeni makyajlı 1.3 160 hp Benzinli otomatik vites TEKNA yi 180 BİN'e alabiliyor muyuz arkadaşlar? Fiyatı nedir bilen var mı?

|
    |
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
instagram takipçi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.