Şimdi Ara

Makyajlı Peugeot 3008 böyle mi görünecek? İlk görseller paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makyajlı Peugeot 3008 böyle mi görünecek? İlk görseller paylaşıldı

Son yıllarda ortaya koyduğu tasarımlarla büyük beğeni toplayan Peugeot, ülkemizde de hayli popüler olan 3008 modelini güncellemeye hazırlanıyor. Bugün makyajlı Peugeot 3008’e ait olduğu iddia edilen bazı görseller sızdırıldı.

Forum-Peugeot üzerinde ortaya çıkan görsellere bakılırsa, makyajlı Peugeot 3008 ile birlikte gelen değişim tam da beklendiği gibi olacak. Revize edilen ve farlarla bir bütün gibi görünecek şekilde genişleyen ızgara ve tamponun alt kısmına kadar uzanan gündüz sürüş farları/sinyallere sahip yeni LED aydınlatmalar 2021 Peugeot 3008’in ilk dikkat çeken detayları arasında.

Ayrıca Bkz.Volkswagen'in emisyon skandalı nedeniyle ABD'deki araç sahiplerine ödediği toplam tazminat tutarı belli oldu

Tasarımın devamına baktığımızda, makyajlı Peugeot 3008’deki ön tamponun daha geniş bir merkez hava girişine sahip olacak biçimde yenilendiğini görüyoruz. Kenarlarda ise gündüz sürüş farlarıyla uyumlu şekilde tasarlanmış dikey hava girişleri dikkat çekiyor. Arkadaki değişim ön tarafa göre daha mütevazı fakat burada da stop grubunun grafiklerinin tazelendiğini görebiliyoruz. İç mekanda ise şimdikinden daha büyük bir bilgi-eğlence ekranı göze çarpıyor.

Güncel kasadaki benzinli ve dizel motorların büyük oranda makyajlı Peugeot 3008’e taşınması bekleniyor. Bu da 1.2 litre üç silindirli ve 1.6 litre dört silindirli benzinli ünitelerin yanı sıra 1.5 litre dizel ve hibrit versiyonlar görmeye devam edeceğimiz anlamına geliyor. 2021 Peugeot 3008 ile ilgili yeni bilgiler geldikçe siz değerli okurlarımıza aktarmaya devam edeceğiz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Makyajlı Peugeot 3008 böyle mi görünecek? İlk görseller paylaşıldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beğenmedim ön farları şuanki versiyon daha güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrikliarabasever -- 29 Temmuz 2020; 13:44:27 >
  • 2008 olmuş bu

• Şu öndeki sivri diş gibi ayrıntılar bence hoş durmuyor olmasa daha güzel olur. Gerçi seven beğenen vardır illaki

• çok değişmemiş

• bio technolog kullanıcısına yanıt

Sonuçta makyaj, kasa değişimi değil ki :)

• Makyaj için fazla değişim bile olmuş.Büyük ihtimalle makyajlı kasanın ömrü normal kasaya yakın devam eder.

• bi ısınamadım bu arabaya

• Güzel olmuş, yine baya satar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir makyaj olmuş. Ben beğendim. Ama alma imkanımız yok be ah ah

• pek bir makyaj olmamış sanki

• Güncel kasasıyla bile yıllarca eskimeyeceğini düşündüğüm bir model. Makyajla Peugeot'nun daha yeni modellerinin çizgilerini yakalayacaklar ama dediğim gibi, makyaja çok da gerek yoktu.

• Yeni 2008 tasarımına benzetmişler ama aslında ama eski kasası da gayet güzel duruyor.

• Fiyat makyajı olacak. Başka türlü yeterli zam yapamazlar..

• Ben şu anki halini çok seviyorum almak nasip olur inşallah yeni konseptte sadece ekranı beğendim

• Sis farlarını göremedim. Dişlerin ucunda mı?

• şu el altında olması gerek tuşları ekrandan çıkarıp fiziksel buton olarak ekleseler en büyük makyaj olur. sırf star stop u kapatmak için süreli ayarlara girmek eziyet

• Şu aşağı doğru inen saçma sapan gündüz ledleri iddia ediyorum otomobil tarihindeki en saçma en kötü en karaktersiz ilk 5 tasarıma girer.

• Kesinlikle katiliyorum. 508 de nefret etmistim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.