Şimdi Ara

makrolar buraya (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.625
Cevap
1
Favori
138.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: J a C K a L

i_citekci kardeş çektiğim makrolar süper bence harika yakalamıssın eline sağlık sen bunları canon A520 ile mi çekmiştin ?

teşekkür ederim kardeş,walla arkadaşlarda güzel olmuş diyolardı ne biliim nazarmı değdi nedir,makina bu geçtiğimiz pazar resim çekerken objektif perdesi açılmaz oldu,bende garantiye yolladım.bakalım hafta sonuna kadar gelirse pazar günü çekerim burda paylaşırım sizinle,Allah makinanızın objektifine zeval vermesin,nazar değdirmesin,ışınızda bol olsun arkadaşlar.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: i_citekci

quote:

Orjinalden alıntı: global_playboys

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: fredycrouger

quote:

Orjinalden alıntı: i_citekci@freycrouger,,sağolasın hocam,walla hocam çok zor yakaladım,artık akşamüstü çekimlerim bitmişti eve giderken gördüm ışık felan iyi değildi,ama çekene kadarda akla karayı seçtim,makinayı da bozdum zaten çekecem derken,daha alalı 1 ay felan oldu (A520) objektif perdesi açılmaz oldu bende garantiye gönderdim,bana 1 hafta yetecek kadar resim çektim fakat makina 1 haftaya gelmesse ben bu hafta ne yapacam yaww

yaww işimin stresini atmak için benim tek eğlencem buydu yaww,walla çok kötü oldum,allah kimseye göstermesin.....neyse bol ışıklı günler....

eee sen şimdi bizim yarışma için nasıl fotoğraf çekicen

alttaki yazıyı tıkla

///MAYIS AYI FOTOGRAF YARISMASI 1.ETAP\\\

hocam ben baktım o topic e kuralları okudum ama atılan resimlere baktım çoğu kural dışı o yüzden bana biraz ciddiyetsiz geldi...(tabii bu benim yorumum) tabii benim sözüm açılan topic e veya ordaki olayı ciddi alanlara değil , o kuralları okuyupda bile bile o resimleri atana....yanlış anlaşılmasın haa...

Bilirsin dostum insalara laf anlatmak deveye hendek hoplatmaya beziyor (sözüm meclisten dısarı) acık acık hersey lazılı olmasına ragmen yinede istenmeyen seyler oluyor hepsini uyarıyoruz fakat dikkate almıyorlar bizde kimsenin kalbi kırılmasın diye biraz daha esnek davranıyoruz

hocam başaltmış olduğunuz bu iş hakkaten takdire şayan,herşeye rağmen bende iştirak etmek isterdim ama bilmiyorum haberiniz varmı benim makina bozuldu garantiye yolladım ulaşmış,ama dönene kadar sizin yarışmanın süresi biter herhalde....

Hocam öncelikle büyük geçmiş olsun haberim var makinenden inan bende çok üzüldüm yarısma konusuna gelince olsun baska yarısmalarda organize edecegim yani tekl bir yarısma düzenleyip cekilmeyecegim kenarıya onlara katılırsın senide aramızda görmeyi cok isterim saygılar

•  makrolar buraya
  • bu sarı çiçekleri çekmesi ne kadar zor yaw.daha bi defa olsun netleyemedim sarı çiçekleri..acaba benim makinada mı bir problem var?
  • quote:

Orjinalden alıntı: h.cagil

bu sarı çiçekleri çekmesi ne kadar zor yaw.daha bi defa olsun netleyemedim sarı çiçekleri..acaba benim makinada mı bir problem var?

hocam bir tek sende değil bende de war problem,artık problemmi yoksa makinanın yetenksizliğimi tartışılırda,ama iyi bir neticeye varırsam burda paylaşacağım,bu arada benim makinayıda kargoya vermişler...gelince denemelerim devam edecek...
  • eee sonuç benim sarı çiçek iyimii?
  • Netlik problemi var gibi geldi bana. görüntü biraz daha iyi olabilirdi. Arkadaşların fikirlerinide bekle derim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: morkedi

eee sonuç benim sarı çiçek iyimii?

hocam moralini bozmak istemem ama walla bizim sarı çiçekler gibi,güneşli ortamlarda diyaframı düşürüp çekim hızını yükseltince sarı çiçeğin etrafı çok soluklaşıp matlaşıyo çekim hızını düşürünce bu sefer çiçeğin yaprakları ışığı yansıtıyo kendi rengi görünmüyo,dolayısıyla gerçek netliği yakalamak zorlaşıyo,ama yinede güzel..
  • p.tesi bikaç tane sarı çiçek de ben getireyim bari. olmazsa bi sarı çiçek fotoğraf yarışması düzenleyelim....
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasankeyf

p.tesi bikaç tane sarı çiçek de ben getireyim bari. olmazsa bi sarı çiçek fotoğraf yarışması düzenleyelim....
    hakkaten hocam senin a610 fotolarını fazla göremiyoruz.yoğunsun herhalde iş,güç fotoğraf çekmeye vakit kalmıyor herhalde..
  • sarı çiçek yarışması haa ....iyi olur....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_citekci -- 5 Mayıs 2006; 12:03:49 >
  • yorumlar için teşekkürler... pek olumlu yorumlar olmasada bir fotoğrafıma ilk defa bu kadar çok yorum yapılıyor bu sitede. eksik olmayın

bir sarı daha
     makrolar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morkedi -- 5 Mayıs 2006; 12:19:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: madtun

makrolar buraya

bu nasıl

ab i sen bunu hangi makineyle çektin yafa Çok mükemel Çıkmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: morkedi

yorumlar için teşekkürler... pek olumlu yorumlar olmasada bir fotoğrafıma ilk defa bu kadar çok yorum yapılıyor bu sitede. eksik olmayın

bir sarı daha
     makrolar buraya

hocam senin diğer resimlerine sözümüz yok harbiden güzel yakalıyorsun fakat senin olumsuz dediğin aslında o kadarda olumsuz sayılmazda,sarı çiçekler hususunda, yani benim kişisel yorumum ne benim ne h.cagil kardeşimin çektiği vede senin sarı çiçekler,doğruyu söylemek gerekirse beni tatmin etmedi,bak yineliyorum diğer resimlerin hakkaten güzel...

• bak bi tanede ben atiim.... @morkedi senin resim benimkinden güzel hatta....

makrolar buraya
  • abi hakkaten acayip yoğunuz. denetlemeye girdik. dosyalar, arşiv marşiv kafayı yiyecem...

quote:

Orjinalden alıntı: h.cagil

quote:

Orjinalden alıntı: hasankeyf

p.tesi bikaç tane sarı çiçek de ben getireyim bari. olmazsa bi sarı çiçek fotoğraf yarışması düzenleyelim....
    hakkaten hocam senin a610 fotolarını fazla göremiyoruz.yoğunsun herhalde iş,güç fotoğraf çekmeye vakit kalmıyor herhalde..

• quote:

bak bi tanede ben atiim.... @morkedi senin resim benimkinden güzel hatta....

makrolar buraya

dostum çiçeğin içine girmişin nerdeyse, mahremiyet denen bir şey var çiçeğin bütün malvarlığı ortada kalmış

• çok uğraştım ama inat etti kanatlarını açmadı
     makrolar buraya
  • bi sarı çiçek de ben koyayım.başarısız bi çalışma oldu ama,denemelere devam edeceğim.
     makrolar buraya
  • arkadaşlar bu arada makinam geldi,problemi çözmüşler,gerçekten erkayaları takdir ettim,,,,,
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.