Şimdi Ara

makrolar buraya (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.626
Cevap
1
Favori
138.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     makrolar buraya
  • bunlar da benden.. Canon A530

makrolar buraya
     makrolar buraya
     makrolar buraya
     makrolar buraya

• kodak c340 acemiyim

makrolar buraya
  • makrolara devam
    bir çift mini çarıık...

makrolar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mister73 -- 20 Mayıs 2006; 15:09:08 >
  • dostum @h.cagil sarı çiçeğini sevdim. güzel olmuş..
  • ewet@h.cagil tebrik ederim,bende öğleden sonra upload edecem ....
  • şaka maka ne çok sarı çiçeğim varmış

makrolar buraya
  • hasankeyf ve i_citekci yorumlarınız için teşekkürler.bu arada hasankeyf dostum senin sarı çiçekleri de bekliyoruz..morkedi senin sarı çiçek de güzel olmuş.tebrikler. sarı çiçek değil ama bi kaç makro daha ekleyeyim
     makrolar buraya

makrolar buraya

• @morkedi dostum güzel olmuş. @h.cagil hakkaten süper olmuş.
  • hasankeyf yorum için teşekkürler..
     makrolar buraya

makrolar buraya

makrolar buraya

• dostum bunları hangi modda ve hangi değerlerde çekiyorsun. orası sır diyosan anlayışla da karşılarız..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasankeyf

dostum bunları hangi modda ve hangi değerlerde çekiyorsun. orası sır diyosan anlayışla da karşılarız..
    hocam ışık iyi olduktan sonra mod falan fark etmiyo.(sarı çiçekler hariç.onlar parlıyo.onları manuel makro yapıyorum.diğerlerini auto)
  • benden de papatya .....
     makrolar buraya
  •  makrolar buraya
  • @i_citekci dostum tekli papatyada biraz buğulanma gördüm ama devamlı monitöre bakmaktan mı acaba diye düşünüyorum. en son gönderdiğin güzel gerçekten
    @h.cagil sarı çiçekler hariç heee

quote:

Orjinalden alıntı: h.cagil

quote:

dostum bunları hangi modda ve hangi değerlerde çekiyorsun. orası sır diyosan anlayışla da karşılarız..
    hocam ışık iyi olduktan sonra mod falan fark etmiyo.(sarı çiçekler hariç.onlar parlıyo.onları manuel makro yapıyorum.diğerlerini auto)

• ewe
    quote:

@i_citekci dostum tekli papatyada biraz buğulanma gördüm ama devamlı monitöre bakmaktan mı acaba diye düşünüyorum. en son gönderdiğin güzel gerçekten
    @h.cagil sarı çiçekler hariç heee

quote:

Orjinalden alıntı: h.cagil

quote:

hocam papatyadaki problemin bende farkındayım,walla artık benim teorime göre bu A520 ler sarı ve beyaz a karşı duyarlı tam performans alamadığıma inanıyorum.bilmiyorum belkide yanlışdır... gerçi benim papatyada netlenme problemi benden kaynaklanıyor....

•  makrolar buraya
  • ibrahim hocam arıyı biraz karanlık çekmişsin gibi geldi bana.onu dün dere kenarında oyalanırken mi çektin?
     makrolar buraya

makrolar buraya
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.