F

Yüzbaşı
15 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar uygun fiyata Goldmaster 57000ci uydu alıcısı buldum ve almayı düşünüyorum, polonyadan getirdiğim cyfra+ kartımı bu uydu alıcıda

kullanabilirmiyim ?? ve uydu alıcıyı sırf bu kart için almak istiyorum, yani eğer kart çalışmazsa hiç bir işime yaramaz.

hiçbir yerde bununla ilgili bir bilgi bulamadım. kartın arka tarafında şifreleme sistemi olarak nagravision yazıyor. Polonyada kullandığım uydu alıcısıda

mediaguard sistem ile çalışıyor. o uydu alıcıda elimde fakat çift çanaktan ( hotbird + türksat ) tek kablo ile yayın geldiği için çözemiyor.
Selamlar arkadaşlar

Ben bir senedir Polonya'da yaşıyorum. Almanya ile Polonya arasında araba fiyatları epey değişiyor, Almanya'da yaşayan ve araba işleri ile ilgilenen arkadaşlar bilirler. Ben de buradaki birçok insan gibi bu işin ticaretini yapmak istiyorum.

Almanya'da yaşayan ve bu işlerle ilgilenen bir ortak arıyorum kendime. ilgilenen arkadaşlarla görüşmek isterim

msn : fredycrouger@hotmail.com
tel : +48 665 55 56 53
arkadaşlar live messenger 8.5 yükledim ve ilginç bir sorunum var şu anda

bir konuşma penceresi alttaki çubukta dururken herhangi bir program açıp kapatınca konuşma penceresi otomatik açılıyor. aynı zamanda plus yüklü. msn den ve plus tan bütün ayarlara baktım ama öyle bir seçenek yok.

alttaki çubukta bekleyen konuşma penceresinin otomatik açılmasını istemiyorum, varmı çözümünü bilen ?
iki kişi diyince hemen yanlış anlaşılmasın. karşı karşıya savaşabilecek bir oyun istemiyorum, o tarz zaten çok oyun var. ben network üzerinde arkadaşımla beraber oynayabileceğimiz bir oyun arıyorum. yani iki kişi beraber ilerleyip görevleri tamamlayabileceğimiz bir oyun olmalı...

bu güne kadar bu tarzda sadece bir oyun bulabildim oda ghost recon 2

bahsettiğim tarzda bir oyun bilen varsa lütfen yardımcı olsun...
arkadaşlar şu an bir LCD televizyon almayı düşünüyorum. çok aradım fakat televizyona sesi hdmi kablo ile verip veremeyeceğimi öğrenemedim. zotac amp modelinde S/PDIF ses girişi olduğunu gördüm. fakat bende amp olmayan bir model var. bu karttan kullanan varsa S/PDIF girişi olup olmadığını söylemesini rica ediyorum. işyerindeyim ve kartta evdeki bilgisayarda takılı. akşama kadar düşünüp kafayı sıyırmaktansa burda sizlere sormak istedim
arkadaşlar makine F hata kodu gösteriyor sonra açılıp tekrar kapanıyor. bu problemi nasıl düzeltebileceğimi söyleyebilecek kimse varmı ?
bu güne kadar en çok zevk alarak oynadığım oyun olan resident evil serisinin yeni bölümü yakında piyasaya çıkacak. tam tarih ne yazık ki belli değil. pc de oyun oynamayı sevenler için üzgünüm çünki re5 ps3 ve xbox için çıkacak...

izlediğim trailer da daha önceki resident evil bölümlerinden farklı olan gün ışığı dikkatimi çekti. daha önce hep geceleri savaşıyorduk ama sanırım artık güneş altında savaşma şansımız var...

oyunla ilgili yeni bilgilere ulaşan arkadaşlar buradan bizlerle paylaşabilir.

işte 3:06 dakikalık trailer...

izlemek için burayı tıklayın
next 2005 dci receiver kullanıyorum. ne yazık ki kumanda oğlumun uyguladığı şiddete fazla dayanamadı ve iptal oldu. kullandığım model Sunny Kaan 7010 fakat ne tipinden ne renginden hiç hoşlanmıyorum. bendeki receiver a uyacak bildiğiniz başka (siyah renk) bir model varsa yardımlarınızı bekliyorum...
arkadaşlar yeni aldığım pentax ist ds ile birkaç çekim yaptım ve bunları sizlerle paylaşmak istiyorum. umarım almayı düşünenler için birazda olsa fikir verir.

(çekimler sigma apo 135-400 mm zoom lens ile yapılmıştır)

geceleri çektiğimiz her türlü fotoyu burada sergileyebiliriz arkadaşlar...
lütfen çektiğiniz resimler 800x600 boyutunu aşmasın..
siteye fotoğraf yüklemeyi bilmeyen arkadaşlar burayı tıklayarak öğrenebilirler
Hakkında
Forum İmzası:
E2140 1.6ghz (3.0ghz) - ASUS P5B - 2 GB RAM - ZOTAC 8800 GT - 250 GB HDD - 19" LG WIDE - LOGITECH G5.....
Forum İkinci El İmzası:
referans : Tsunami41, visor, KEHRIBAR, keops, sezmel, teknoshop bilgisayar, MENEME2002, Emrah_Tr, bscol, Resident, coxackie, seennu, archieduke, vgulgec, hasan_hzl
Hakkımda:
8800GT

2713113B00A247FFA634E230B6031CC0.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.231
İkinci El Bölümü Mesajları: 317
Konularının görüntülenme sayısı: 286.604 (Bu ay: 70)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.