Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

makinaya fdisk atarsam ne olur. bilgilerim gidermi

9
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> makinaya fdisk atarsam ne olur. bilgilerim gidermi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      115 Mesaj
      23 Ağustos 2003 21:29:06 Konu Sahibi
      fdiskin işlevi ne arkadaşlar. ben harddiski bölmek istiyorum
      ama bilgileri kaybetmeden . mümkün mü bu.

|
      |
    • Yarbay
      7202 Mesaj
      23 Ağustos 2003 21:45:53
      fdisk disk bölmeye yarar bilgleri kaybedersin.
      bazı programlar sanırım bilgileri kaybettirmeden yapabiliyor.
      araştırırsan bulursun
      ben bi tek
      partition magic diye bi program biliyom
      ii geceler
      |
      |
    • Teğmen
      183 Mesaj
      23 Ağustos 2003 23:11:25
      dosta yer alan bu işlem harddiski bölmeye yarıyor zaten.bilgilerini yedeklemen en garantili yöntem bence.ancak ilk kez fdisk yapacaksan bilen biriyle yapmanda fayda var,biraz karışık bir işlem...hadi kolay gelsin.bir sorun olursa yardmcı olurum
      |
      |
    • Yüzbaşı
      263 Mesaj
      24 Ağustos 2003 00:35:51
      partition magic canavar gibi böldüm zamanında 1 senedir falan oyle takılıyom.tavsiye ederim..
      |
      |
    • Yüzbaşı
      331 Mesaj
      24 Ağustos 2003 01:19:54
      fdiskle defrag ı karıştırmayın. Dosta defrag parçalanmış dosyaları bir araya getirir. fdisk diski bölümler.
      Alicik19 fdisk formattanda önce olduğundan bırak bilgiyi formatında gider. yeniden format gerekir.
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ihsan</i>
      <br />dosta defrag komutu olarak yer alan bu işlem harddiski bölmeye yarıyor zaten.bilgilerini yedeklemen en garantili yöntem bence.ancak ilk kez fdisk yapacaksan bilen biriyle yapmanda fayda var,biraz karışık bir işlem...hadi kolay gelsin.bir sorun olursa yardmcı olurum
      <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
      |
      |
    • Yüzbaşı
      743 Mesaj
      24 Ağustos 2003 10:41:47
      her şey silbaştan olur.
      |
      |
    • Binbaşı
      1129 Mesaj
      24 Ağustos 2003 10:43:19
      ..........
      |
      |
    • Binbaşı
      1955 Mesaj
      25 Ağustos 2003 10:21:19
      fdisk konusunda bilgin yoksa elleme derim sonra hdd yi gösterene kadar canın çıkar ilk denememde ööle olmuştu o yüzden
      |
      |
    • Binbaşı
      1345 Mesaj
      25 Ağustos 2003 15:02:30
      <b>Bildiğim kadarıyla bilgileri kaybetmeden fdisk atmanın mümkünü yok. Bunun nedeni fdisk işleminden sonra format işleminin zorunlu olması. En iyisi verileri yedekleyip fdisk atmak. Fdisk konusunda takıldığın yerlerde yardımcı olmaya çalılşırım.</b>
      |
      |
    • Teğmen
      183 Mesaj
      26 Ağustos 2003 20:18:11
      önder kardeş uyarın için teşekkürler,gece vakti fdısk ile defrag'ı karıştırmışım...nerdeyse bütün gün pc'nin başında oturunca oluyo bazen böyle hatalar.
      |
      |
Reklamlar
sohbet
üniversite
Blogio
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.