Şimdi Ara

Makas atan polonun sonu 2 ölü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
5.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ailelerine üzüldüm. Kızı rahat rahat gitsin diye araç alıyorlar ama o kızı bilinçsizce makas atarak , hem dışardaki insanları hem de arabanın içindeki arkadaşlarının canını tehlikeye atıyor ki 2 ölü varmış... Yazık , bende üniversiteye gidiyorum , aileme şükürler olsun rahat rahat gideyim diye arabayı veriyorlar ama bu güne kadar otoban harici hız(maksimum 140 km/h) yapmaktan başka birşey yapmadım. Allah rahmet eylesin... Arabayı sadece a noktasından b noktasına gitmek için kullandığımızı öğrendiğimiz zaman herşey geç olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kemerin onemini tekrar anliyoruz.

Bu kazada kemeri bagli olanlar en fazla 2 3 kirik kaburga derin olmayan yaralar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt
    öndeki 2 kişi kemerli olduğu için ölmemiş.
    arkadaki 2 kız kemer takmadığı için yola savrulmuş ve ölmüş.
  • Hala Polo ile makas atılırsa böyle olur diyenler var. Yahu makasın arabası mı olur sizin evriminizi bir kaç milyon yıl önce tamamlamanız gerekiyordu bu yıla kadar nasıl gelip internete kadar girebildiniz?

Makas atan arkadaşlara verilen ceza 200₺ olması lazım umarım değişmiştir büyük rezalet. Bilinçli adam öldürmeye teşebbüs bu.

• Makas atan kadar makas atilmasina sebep olan soforleri napicaz? E-5’te sol seritte 40 ile gidenler var ya.. Herkes kendi yolunu yaratmak zorunda kaliyor bu kotu soforler yuzunden kimse kusura bakmasin. Silme gecip,ayna degdirmeyi marifet sayan hic kurularindan bahsetmiyorum. Makas/sollama arasi gibi.

• talharo123 T kullanıcısına yanıt
    Hiç bir şey yapmıcaz saçma sapan konuşmayın makasın hiç bir sebebi olamaz. Makas atanların hepsi akan trafikte 100le gidenlerin arasından geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: talharo123

Makas atan kadar makas atilmasina sebep olan soforleri napicaz? E-5’te sol seritte 40 ile gidenler var ya.. Herkes kendi yolunu yaratmak zorunda kaliyor bu kotu soforler yuzunden kimse kusura bakmasin. Silme gecip,ayna degdirmeyi marifet sayan hic kurularindan bahsetmiyorum. Makas/sollama arasi gibi.

orta şerite geçip sollarsın olur biter. illa 40 la giden var diye makas ata ata mı gitmek zorundasın?
  • makas atan bir insanın ileri derecede gerizekalı olması gerekir. onlarca aracın aynı anda hareket ettiği trafikte
    başkalarının hızlarını ve manevralarını "tahmin" ederek aralarından ani şekilde şerit değiştirerek geçmek
    kumar oynamaktır. bunu yapan iyi şoför falan olamaz. sadece aptal olduğunu bile farkedemeyen cahildir.
    eğer bir gün trafikte böyle bir manyak yüzünden kaza yapar ve sevdiklerimin kılına zarar gelse o serseriliği yapan
    tipin cezasını adaletin vermesini beklemem. anlatabildim sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: talharo123

Makas atan kadar makas atilmasina sebep olan soforleri napicaz? E-5’te sol seritte 40 ile gidenler var ya.. Herkes kendi yolunu yaratmak zorunda kaliyor bu kotu soforler yuzunden kimse kusura bakmasin. Silme gecip,ayna degdirmeyi marifet sayan hic kurularindan bahsetmiyorum. Makas/sollama arasi gibi.

Güzel düşünce sistemi.

"Mini etek giydi tahrik etmiştir" düşünce sistemi de bundan değil mi ?

Adam sana makas attırıyorsa onu geçer tekrar şeridine dönersin illa Emniyetten gitmeye gerek var mı ? İyi tünel kaz bari adamın önüne geç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 22 Ekim 2017; 20:30:35 >
  • Vakıf üni öğrencileriymiş makas ata ata gittilerse arpaları bol gelmiş bunların.

• Poloyu falan sevmem ama sanırım bu kazada her arabada insan ölebilirdi diye düşünüyorum çünkü resimden görüldüğü üzere darbeyi kaputun ordan almamış, kamyonun tamponun yüksekliği camla aynı hizada olduğu için direk kamyonun arkası camdan girmiş ama bilemiyorum çünkü öndekiler ölmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

Vakıf üni öğrencileriymiş makas ata ata gittilerse arpaları bol gelmiş bunların.

Önce bir Allah rahmet eylesin denir, ayıptır.

Ayrıca her özel üniversitede okuyanı zengin mi sanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

Vakıf üni öğrencileriymiş makas ata ata gittilerse arpaları bol gelmiş bunların.

Önce bir Allah rahmet eylesin denir, ayıptır.

Ayrıca her özel üniversitede okuyanı zengin mi sanıyorsunuz?

Züppelere gereksiz insanlara üzülmüyorum.

Masum insanlara zarar gelmemesi tek temennim.

• labidu kullanıcısına yanıt
    Ölenlerin arasında şoför yok, 2 tane 20 yaşına gelmemiş kız ölmüş, yakışmıyor bu laflar.

Burda zarar yine masum insanlara gelmiş bir nevi...

• En azından başkalarının ölümüne sebep olmadılar , ölüp gittiler. Üzüldüm mü , hayır. Çünkü çoğu durumda bu tarz hareketler yapan insanlar , başkalarının hayatlarına sebep oluyorlar, en çok o zaman üzülüyorum.
  • Gençlikte her ne kadar güzel adrenalin dolu gelse dahi zararlı eylemdir. Hele altındaki araç polo gibi heçbek küçük birşeyse yazık oluyor böyle..

• Beyefendi canli yayindayiz ama napiyorsunuz

• cezaalp kullanıcısına yanıt
    Arka koltukta oturan 2 kişi mi kazanın sorumlusu.
  • ya nerden biliyorsunuz hemen günahına giriyorsunuz ölmüş insanların,belki makas atmadılar ölen kişiler kızmış zaten.
    Allah rahmet eylesin
  • başkalarının canına zarar vermedilerse üzülecek bir durum yok, doğal seleksiyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khiron -- 22 Ekim 2017; 22:49:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.