Şimdi Ara

MAJOR 2018 TURNUVA (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
2
Favori
17.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mouz Cache'i banlıyor. Mirage veya Cobble olacak harita bence. Cobble diyorum şahsen. Mouz'un tadı yok QBF rekt etti bu akşam. Bize yenildikleri maç ta ortada ben yeneceğimizi düşünüyorum ama intikam amaçlı ekstra motivasyon sağlarlarsa engin sebebiyle 4 kişi oynayan takımımız sıkıntıya düşer. Harita önemli. SS'in yapacağı ilk şey Train'i banlamak olur umarım bu sefer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMRT -- 23 Ocak 2018; 2:12:3 >
  • Gambit ve C9 maçları alırsa pick em içinde ekstra yüzümüz güler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sue Stewie2K'ya SS mouz maçını sordu. Güzel özetledi çocuk. SS bireysel olarak çok iyi oyunculara sahip fakat mouz daha iyi bir takım. Haritanın Mirage olacağını ve mouz'un intikamlarını alarak kazanacağını düşünüyorum dedi.
  • AWP olan bir map olursa kazanamayız Train'den kurtulmak lazım ilk iş Cobble alabiliriz c9 a güzel oynamıştık orada.
    Turnuva ilginç ilerliyor G2 baya sert FaZe kana susamış gibi SK her zaman SK. Son 8'e bir şekilde atlarsak süper olur ki umutsuz değilim.
    Yalnız son Major şampiyonunun hiç ertesi major da playoff yapamadığı oldu mu acaba ? Gambit Fnatic'e kaybedecek gibi görünüyor.
  • 16-2 ezdi Fnatic.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 FaZe NaVi SK QBF Fnatic attı kendilerini son 8'e.
    Son 2 yer için 4 takım kaldı Space Soldiers Cloud9 mousesport ve Vega.
    Tarık ile SS da girerse güzel olacak. Herkes 0-3 beklediği QBF son 8 yaptı helal olsun :D
  • C9 saygısız işler yapıyor. VEGA'ya karşı 12-0 öndeler Stewie2K 2 kere bıçak atmaya kalktı ilkinde kesemedi ikincide kesti şimdi de RUSH öldürdüğü elemanın üstüne gidip o meşhur hareketi yaptı. Hoş şeyler değil rakibe karşı.
  • 16-4 C9
  • Harita Mirage. Haydi bakalım.
  • Kanser olacaz gene ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2PÁC

Kanser olacaz gene ya

Engin daha üçüncü roundda başladı sövdürmeye. Uzar bu maç. CT mapi fakat güven vermiyor SS.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

quote:

Orijinalden alıntı: 2PÁC

Kanser olacaz gene ya

Engin daha üçüncü roundda başladı sövdürmeye. Uzar bu maç. CT mapi fakat güven vermiyor SS.

Allahtan paz var..

pazı durduramıyoruz

• Ya öf be kardeşim AWP kullanamayan takım son elde 3 AWP çekiyorsunuz üstelik T oynarken ne kaşıntınız var anlamadım gitti öh ya ! Majer Engin tactics. Allah sabır versin hepimize ya.
  • heyecandan geberecem
  • Yine kanser bir oyun oynuyoruz :(
  • En son Euro 2008'de bu kadar heyecanlanmıştım laaan. Yürek dayanmıyor.
  • Mouse çok fena bilenmiş, biz de tutamıyoruz side :(
  • Engin allah senin belanı versin kardeşim. Kapattım yayını iyi geceler.
  • Yok abi engin ile olacak iş değil adam resmen benim burda ne işim var der gibi oynuyor.
  • 16-13 yazık oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.