Şimdi Ara

mail yoluyla klasör yollama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
39.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben hotmail yoluyla bi klasörü göndermek istiyorum ama olmuyor. tek tek dosya olarakmı göndermem lazım. içinde bi çok alt klasör ve dosya var. bunu tek bi aşamada yollayamasmıyım .. bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.. şimdiden tşk..

• rara ve ya zipe at dosyayı olsun sana tek dosya
  • winzip yada winrar gibi sıkıştırma programlarından birini kullanarak klasörü sıkıştırırsan eğer tek parça halinde gönderebilirsin.
  • deniycem tşk
  • bu arada hotmail niye kullanıyorsunuz hala
    o kadar davetye dağıtıyoruz
  • benim hotmailim 250 mb .. ama gmaille yolluyorum rar ladım dosyayı.. ama çok uzun sürdü yollayabilecekmiki .. bu arada g mailde rarlamadan yollama şansım varmıydıki
  • ben gmail al çok hızlı oluyor yüklemekde çok uzun sürmüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: polyanna

benim hotmailim 250 mb .. ama gmaille yolluyorum rar ladım dosyayı.. ama çok uzun sürdü yollayabilecekmiki .. bu arada g mailde rarlamadan yollama şansım varmıydıki

Hayır gmaillede rarlaman gerekir çünkü o senin klasörün içinden herhangi birşey yolluyacağını düşünerek hareket ediyor yani aynı hotmail gibi... değişen birşey yok kolay gelsin...
  • ama söliim alması biraz zor oluyo onun için 250 mb üstündeki mailler için Peer2Maili öneririm..Kolay gelsin
  • 10 mb sınırı unutma..
  • gmailde sınır 28mb
  • bunuda çözemedim gmailden yollamaya çalışıyorum olmuyor.. attach yaptım önce rarlamış olduğum klasörü sende dedim ama bekliyo hiç bişey yapmıyo
  • gmail attach deyince değil send deyince ekliyor
  • winrar veya winzip kullanmalısın.tabii dosyanın büyüklüğüde öenmli çünkü karşı tarftaki mail sever bunu kabul etmeyebilir veya alamayabilir.
  • ya öyle yapmayın isterseniz zip ya da rarladıktan sonra yousendit ya da rapidshare upload edin dosyayı yükledikten sonra da isterseniz silebilirsiniz zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.