Şimdi Ara

Mafia II Video İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
36.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LexisOrAlv

quote:

Orijinalden alıntı: PETTIBONE

Ya arkadaşlar oyunun türü sandbox siz neyden bahsediyorsunuz. Her şekilde uygun verilen puan. Siz sandbox oyun yapın serbest gezişe izin vermeyin. Böyle birşey mümkün değil.

hadi ordan "valhalla" vallhalla kopardın beni bugün sen varya

Yapma hocam bir hata.

• İnceleme güzel olmuş
  • Çevrede ki insanların tepkisizliği hariç nerdeyse tüm noktalar değinilmiş,güzel bi inceleme.
  • İnceleme güzel olmuş, yalnız puanlar düşük.En azından 8.5 puan almalı bu oyun, free ride modu yok bir tek, bir de dlc sorunu var.Kısa olmuş o yüzden.Onun dışında her şey mükemmel.
  • hakettiği puanları almış,bsc ekibine teşekkürler
  • Sadece son bölümüne 10 üzerinden 10 veririm. Hala sandboxmış da serbest geziş yokmuş. Puan diye bir de 7.5 vermişler. Her incelemeyi keyifle izledim fakat BSC'ye acaip sinirlendim böyle puanlama olmaz.
  • 7.27 den sonra yuklenmiyo video
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

quote:

Orijinalden alıntı: jinemre

İnceleme muhteşem aklımdaki bütün sorular gitti.

Şehirde özgürce dolaşamamak malesef çok kötü...

Free Ride modu var dostum onu yüklersen şehirde istediğin gibi gezebilirsin oyun bitince.Forumda konusu var.

ben zaten şehirde istediğim gibi geziyorum
  • kim takar free roam'u,bir gta fanı olmama rağmen mafia daha çok sardı beni,görevlerdeki autosave'lar,fazla gereksiz muhabbet olmaması,olsa bile eğlenceli olması oyunu daha oynanabilr yapıyor,ayrıca çatışmalar harika,7.5 çok az ve acımasız olmuş,düşük puan biraz ezbere verilmiş gibi,mafia'nın hiç bir zaman biz size open world sunuyoruz gibi bi iddiası da olmadı,neden tüm siteler bunun üzerinde durdu anlayamıyorum
  • Girişteki parçanın ismi ne söler misiniz?Lütfen.
  • güzel bir inçeleme teşekkurler:bsc
  • Gerçekten süper bir oyun.Bir saat oynadım o bile yetti.Ama arkadaşlar cok kısa olduğunu sölüyorlar
  • puanlar aşırı kıt.yok rahatça gezemiyoruz yok çöyle yok böyle bu oyun 9 un altında almamalı..
  • daam sen istediğin için PUANı 9 oldu ,şimdi nasılsın :D:D hatta Bayramda ugra Mafia 2 incelem puanı 9,5 yaparız.:D
  • ilk oyun gibi efsane olmayacak aldigi puanlar dusuk :)
  • az puan vermişsiniz sanki :D Güzel incelem teşekkürler be de oynuyorum bu oyunu hemde demosunu oynadım hem full ünü harika bir oyun!
  • dlclerin içinde free ride var zaten ya alla alla :S
  • para verip dlc mi alalim simdi
  • crackli dlc ler var :D
  • güzel oyun dlceleri beklemşansımız yok oyunun multiplayer olsaydı daha iyi olurdu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.