Şimdi Ara

Mafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
27
Favori
78.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chastesa

@zartzurt456 ellerine kollarına sağlık hocam. Yama konusunda ki eleştrileri kaile alma, isteyen oynar isteyen pas geçer. Ben bu oyunu oynamayacağım halde bu işi yapıyor olmanı takdir ediyorum, ellerin dert görmesin. @sinnerclown @Team NINJA aynı şey sizin için de geçerli. Translate yama paylaşıyordunuz, isimleriniz aklımda kalmış. Teşekkürler.

Hocam ben çevrilen yamaları çevirmiyorum mafia oyununu çoktan çevirmiştim apex çeviri biz çeviriyoruz %50 ye geldik diyince kaldırdım.he zaman 2. tercihim translate yama. çevirisi olmayan ve çok uzun süren oynamak istediklerimi çeviriyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yamayı denedim 2 saat kadar. Ne iyi ne kötü oldukça anlaşılabilir. Hiç olmamasından iyidir. Emeklerinize sağlık

• öncelikle çok teşekkür ederim. nexus üyeliğimde sıkıntı var direk link atma şansınız varmı

• Elinize sağlık, teşekkürler.

• Ellerinize sağlık arkadaşlarlar direk link yok mu? Siteye üye olamıyorum.

Zar zor üyelik açtım.

Direk link yaptım : https://dosya.co/mvxolmwhev5r/TR-MOD_Font_fix-41-1-0-1-1603088679.rar.html

Sıkıntı olursa silebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitakcan34 -- 19 Ekim 2020; 22:45:31 >
  • başka bir link yok mu acaba 1 saattir üye olamadım şu siteye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitakcan34

Ellerinize sağlık arkadaşlarlar direk link yok mu? Siteye üye olamıyorum.

Zar zor üyelik açtım.

Direk link yaptım : https://dosya.co/mvxolmwhev5r/TR-MOD_Font_fix-41-1-0-1-1603088679.rar.html

Sıkıntı olursa silebilirim.

Teşekkürler hocam.

• Bugün başladım oyuna. Tesadüf gördüm hemen indirip kurdum. 2 saat kadar oynadım. Emeği geçenlere Teşekkürler

• Hocam Apex zaten çalışma yürütüyordu benim bildiğim hali hazırda, parayla satma gibi bir durumları da yoktu. Neden bu oyunu çevirme girişiminde bulundunuz ki merakımdan soruyorum sadece. (Malum bazı arkadaşlar hesap mı soruyorsun falan diye laf yapar şimdi ondan belirttim)

• NASIL YA! Gerçekten bu türkçe yamayı büyük oranda yapay zeka mı yaptı yani? Bu kadar kısa zamanda başka türlüsü de olmazdı zaten ama... Hayretler içerisindeyim. Kafayı yiyeceğim şu an heyecanlandım. Bu artık yamaların veya herhangi bir çevirinin çok kısa zamanda tamamlanabileceği anlamına geliyorsa bayağı çılgın bi durum. Senin eline gpt'nin koduna sağlık. Ama cidden şu olayın işleyişini kendini yormadan kısaca izah edersen harika olur!

• Apex kadar yavaş grup yok 1 kişi çeviri yapıyor heralde orada, 20 gündür %50 ye anca geldiler, gecen gün de discord da 1-1,5 ay daha sürer yazdılar..1,5 ay daha bunları ne bekleyecegım bu çeviri ile hikaye anlaşılır olsun yeter bana..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skywalkerx -- 19 Ekim 2020; 22:50:24 >
  • hocam adam gibi adamsın oyun bitmişti pek bir şeyde anlamamıştım şimdi bir chapter açtım çeviri oldukça güzel elinize sağlık RDR2 gelirse çok güzel olur

• zartzurt bey gamepass e tokadı vurmuş diyorlar  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skywalkerx -- 19 Ekim 2020; 22:56:11 >
  • Translate olmasına rağmen fena değil,anlaşılabilir bir seviyede.Apex'i beklemenin bir anlamı yok bence.Bu yama hikayeyi anlamada yeterli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

Hocam ben çevrilen yamaları çevirmiyorum mafia oyununu çoktan çevirmiştim apex çeviri biz çeviriyoruz %50 ye geldik diyince kaldırdım.he zaman 2. tercihim translate yama. çevirisi olmayan ve çok uzun süren oynamak istediklerimi çeviriyorum.

Alıntıları Göster

Bende yaması ücretsiz çıkacak oyunlara girmiyorum paralı yamalar ve yaması yapılamayan oyunlardan ilgimi çekenleri yapıyorum.Benim politikamda budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 20 Ekim 2020; 0:14:40 >
  • çevrilemeyen cümle vb. olursa beni de etiketleyebilirsiniz katkıda bulunmaya çalışırım

• Arkadaşlar afiyet olsun isimli bölüme kadar geldim.
    Çeviri gayet iyi gönül rahatlığıyla indirip oynayabilirsiniz ufak tefek hatalar var ama onları ss alıp geri bildirim yapmaya bile değmez.
    Yapay zeka ile translate çeviri işi biraz daha gelişirse olacakları düşünün :) oyun çıktığı günün akşamı yama hazır olacak neredeyse , bu harika bir teknoloji

• eline koluna sağlık hocam. seni saçma sapan eleştirenlere de kulak asma. aynen böyle devam.

• Team NINJA kullanıcısına yanıt

hocam siz ikiniz kafa kafaya verseniz bu rdr2 işini halledemezmisiniz bu walküre ve lanet gelsin ekibi bize oyunu aldırdı sap gibi kaldık oyunda 2 saatim var yok bıraktım bunun ekibi yüzünden bizde destek olsak hep beraber birşeyler yapamazmıyız ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.