Şimdi Ara

Mafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
27
Favori
78.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam eline sağlık Bu kadar kısa sürede harika bir yama olmuş. Keşke RDR 2 yamasıda bu şekilde yapılsaydı. Bazı yalancı arkadaşlar gibi insanları aylarca bekletmiyorsun helal olsun sana. Ayrıcada forumda makina çeviri bölümüne ulaşmayı özellikle zorlaştırmışlar. Memleketin heryeri akp ziyniyeti insan doldu yahu.

• OPENAI GPT3 google translate gibi herkesin kullanabileceği durumda mı arkadaşlar?Nasıl oluyor pc programı falan mı?Sitesine baktım translate hizmetini bulamadım.Beta programına falan üye mi olacağız kullanmak için?

• Bu yamada kaldırılacak yakın zamanda beyler.T2ya rapor attık.Geçmiş olsun iyi oyunlar.

• Selam da söyleMafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ] internete yayıldı yama çoktan😂

Nasıl rdr2 oyunu crack lanınca binlerce siteden kaldırtamıyorlarsa.int alemine yayılan birşeyi ögle kolay kolay kaldırtamassınMafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • etekgiyen123 kullanıcısına yanıt

Al bunu, kaldırılırsa münasip bi yerine yakarsın

Mafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ]

• Türkçe yamaya karşı değildim ama türkçe yamayı hak eden insan kullanmalı kampanyasından dolayı şikayetlerimizi bildiriyoruz.Kiminin zoruna kiminin hoşuna.

• Hiç tinlamayın bunu.zaten yama bunun gibi tuhaf insanları düşünerekten mod sitesine verildi

• etekgiyen123 kullanıcısına yanıt
    Hangi grubun paralı trollüsün sen?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etekgiyen123

Bu yamada kaldırılacak yakın zamanda beyler.T2ya rapor attık.Geçmiş olsun iyi oyunlar.

Sen nerenin cinsisin, zorunamı gidiyor yama yapılınca. tam sopalık bu değişik

• şikayet ederim edeceğim diyenler boş yapmayın ortada para ile satış yok para ile satış olmayınca ticari faaliyet yoksa bi halt olmaz.

olsa olsa sadece reklam şov peşindeki türkiyedeki bazı hukuk büroları yazı yollar. maksat güç göstermek. bunun sonunda çeviri yapanlar tırsar veya yayınladıkları site yöneticileri korkarsa ancak o zaman engel olurlar ama yamalar çoktan dağıtıldığı için hiç bir şey elde edemezler.

tekrar ediyorum ortada ticari bir kazanç yoksa, hukuken, telif vb olaraktan , mali olaraktan hiç bir halt edemezler.

böyle bir durumda tüm hukuki sorumluluğu alarak gönüllü dağıtmaya hazırım. çünkü yasaları biliyorum risk yok. yeter ki ticari olmasın o zaman işin rengi değişir.

1- yamayı ücretsiz vereceksiniz.

2- gerekirse oyunun adını asla kullanmayacaksınız ( misal rd2 demezsin kovboylu oyun dersin, atını seven kovboy dersin vb.) asla oyun içi caps vermezsin. sadece kovboylu oyun %100 türkçe yama der linki verirsin. onuda doğrudan link değil mod sayfalarına yönlendirirsin. yani çare çok.

3- korsan dururken crackler havada uçarken szin kıskançlık dolu boş beleş şikayetler şirketlerin umrumda olmaz.

hadi gidin başka çöplükte ötün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverdagger -- 26 Ekim 2020; 22:23:49 >

• alex59 kullanıcısına yanıt

nereden indirdiğimi bulamadım yardımcı olurmusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: lywer

nereden indirdiğimi bulamadım yardımcı olurmusunuz

linç is coming...

• quote:

Orijinalden alıntı: etekgiyen123

Bu yamada kaldırılacak yakın zamanda beyler.T2ya rapor attık.Geçmiş olsun iyi oyunlar.

Sizin sıkıntınız nedir anlamadım yama konularına salça olup ev adresi vererek kirlilik yaratıyorsunuz. Yamayı niye bildirmeye çalıştığınıza dair argüman sunun. Ücreti yüksek mi geldi? Mafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ] 

• 25 yaşında 10 bin kazanan adam kullanıcı adı ETEKGİYEN ve burada boş beleş işlere salça oluyor, anlıyorum...

• silverdagger S kullanıcısına yanıt
    Take Two ücretsiz Mafia 2 Def. Editon yamasını oyun çevirinin sitesinden kaldirtti.

• Take 2 rdr2 yamasına gerçekten cezai işlem(uyarı,ihtar)vsvs yapmış olsa:)) bu ananyomus denen arkadaşlar hala daha ücretli yama satışı yapabilirmi gerçekten .insan 2 kere düşünmek istiyorMafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ] 

• herkul5 kullanıcısına yanıt
    Bence yaptılar. Tam hikayenin videosu var YouTube'da. Irkçı Take2 ücretsiz yamaları bile kaldırıyor.

• hala take2 nun yama kaldırttığını sananlar var bunlar ekonominin iyi olduğunu sananlar ile aynı kişiler olmalı Mafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ] 

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.