Şimdi Ara

Mafia 3 görev sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar. Benim sorunum hikayede resimde bulunan yerde kaldım ve yeni hikaye görevleri çıkmıyor. Çıkması için yan görevleri yapmam gerektiğini biliyorum fakat yan görevleri de ilerletemiyorum. Yapabileceğim toplam 3 tane yan görev mevcut. Bunlardan "steal truck..." yan görevi buglu sanırım araştırdım biraz. Kamyonu çalmaya gittiğimde orada kamyon olmuyor. Zaten hikayenin ilerlemesi için gerekli bir görev mi onu da bilmiyorum. Resimlerde de görüldüğü gibi vito'ya ve Bruke'a bir bölge vermem gerekiyor ama bölge ataması görevlerin sonunda çıkan toplantı masasında yapılabiliyor ben de görevleri ilerletemediğim için o toplantı masası sahnesine gelemiyorum. Herhangi bir göreve başlamadan yeni bölge ele geçirebilir miyim acaba bu mümkünse yeni aldığım bölgeyi gerekli kişilere atayabilirim. Diğer bir seçenek de tabi mümkünse mevcut bölgeyi birinden alıp gerekli kişilere vermek olabilir. Ne yapmam gerekiyor bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.Mafia 3 görev sorunuMafia 3 görev sorunuMafia 3 görev sorunuMafia 3 görev sorunu

• Technogame çıkardığı türkçe yama ile oyna

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • neyse hallettim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.