Şimdi Ara

Mafia 2 last mission myths... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
11.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hayatımda gördüğüm en kötü oyun sonuydu yani bizim için yoksa çok güzeldi ama yemin ederim evde sinir krizi geçirdim Joe reyiz ya :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

Hayatımda gördüğüm en kötü oyun sonuydu yani bizim için yoksa çok güzeldi ama yemin ederim evde sinir krizi geçirdim Joe reyiz ya :(

belki ölmemiştir daha kesin değil tam olarak ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouLForceTR

quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

Hayatımda gördüğüm en kötü oyun sonuydu yani bizim için yoksa çok güzeldi ama yemin ederim evde sinir krizi geçirdim Joe reyiz ya :(

belki ölmemiştir daha kesin değil tam olarak ;)

Ölse böyle demezdim zaten hocam bu kadar merakta bırakılır mı insan?
  • Selam beyler Tommy Angelon'un ölüm sebebinimi arıyorsunuz???
  • haylaz326 H kullanıcısına yanıt
    Tommy Angelo'nun ölüm sebebi Salieri ye ihanet edip polislere herşeyi anlatması değil mi? @haylaz326
  • 1)Joe kendini kurtaramıyor mu da Vito yardıma geliyor oyunun DLC'lerinden Joe's adventureyi oynayın Vito hapisteyken Joe'nun yaptıklarını anlatıyor.
    2)Vito arabadakileri öldürüp geri dönse bile Joe'yu çoktan öldürürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.LawLess

1)Joe kendini kurtaramıyor mu da Vito yardıma geliyor oyunun DLC'lerinden Joe's adventureyi oynayın Vito hapisteyken Joe'nun yaptıklarını anlatıyor.
    2)Vito arabadakileri öldürüp geri dönse bile Joe'yu çoktan öldürürler.

1- işin güzelliği orda vito kurtarsın xd

2- mümkündür
  • Mafia 3 çok büyük ihtimalle yeni bir hikaye ve yeni karakterler üzerine kurulu olacağından Vito ile Joe'yu bir daha bir arada görebileceğimizi sanmıyorum. Zaten Mafia 2'nin sonunda Joe'nun o arabaya bindirilişi ve farklı yöne götürülmesi öldürüleceğinin açık bir göstergesiydi. Mantıklı olarak düşündüğünüz vakitte, olması gereken Joe'nun ölmesi. Çünkü Vito ile Joe mafya kurallarını altüst ettiler. Henry bir muhbir olduğu halde Falcone ailesine girebilmesi için ona kefil oldular, patronlarından habersiz uyuşturucu işine girdiler, uyuşturucu işi yürümeyince yine patronlarının bilgisi dışında Çinlilere saldırıp Çin-İtalyan çete savaşlarını başlattılar, bu da yetmezmiş gibi Vito Frank Vinci'nin adamı olan komisyon üyesi Derek'i komisyonun onayı olmadığı halde babasının intikamını almak için öldürdü. Bütün bunların üstüne Joe ile Vito rehin tutuldukları Vinci'ye ait inşaat bölgesinden kaçtıkları esnada Vinci'nin adamlarının belki yarısını öldürdüler. Gerçekçi olarak düşünürseniz aslında bütün bu yaptıklarından sonra Vito'nun da Joe ile beraber öldürülmesi gerekirdi. Oyunun tamamlanmasına birkaç ay kala yapımcılar tarafından oyundan çıkartılan alternatif sonlardan biride Vito'nun ölümüydü zaten. Ancak Mafia 2 sonunda Vito'nun öldürülmeyişinin tek nedeni, onun koruyucu meleği olan Leo Galante'nin yine ona sahip çıkması ve sadece Joe'yu Çinlilere teslim etmek suretiyle harcamasıdır. Mafia 3'te bana kalırsa ya bir DLC aracılığıyla ya da oyun içindeki bir görev esnasında detaylı olarak Joe ve Vito'ya ne olduğunu öğrenebileceğiz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.