Şimdi Ara

Mafia 2 last mission myths...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
11.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce ne olacak mafia 3 te bence Vito adamını satmaz arabada silahını çıkaracak silahın arkasıyla bi Galante'ye bide o Çin'li herife bide ön sağda oturan herifinde koltuğun arkasından boynunu kıracak sonra o adamı aşağı atıp yerine oturacak araba düz bi yola gelince sürücüyü vuracak sonra Joe'nun arabasını takip edecek eğer o adamlar bi yerde durup Joe'yu vurmaya yeltenirlerse oda arabadan inip o herifleri vuracak sonra Galante'nin uyanmasını bekleyecekler sonra uyandığında anlaşma yapacaklar Galante kabul etmezse onuda vuracaklar sonra Vinciyle beraber şehri yönetcekler... Daha yazardım da onu da senaristi yazsın oyunun

Sizce yeni oyun kaç seneye çıkar yine bi on senelik işkence olmaz değilmi

Solda Joe Sağda Vito

Joe'nun Mafia'da ki İlk Görünüşü

Marlon Brando Vito'yu oluştururken 2k'in model aldığı karakter

Vito Aileye Girerken

Vito'nun Mafia'da ki Görünüşü

Vito Scaletta
    Vito Scaletta 2 Mayıs 1925 doğumlu Mafia II’nin baş kahramanı, ailesi bir Sicilya göçmenidir.
    Hikaye, Vito’nun İkinci Dünya Savaşı’ndan evine dönmesiyle başlamaktadır. Yüzüne gözüne bulaştırdığı bir soygun olayı nedeniyle hapsi boylamamak için ABD askeriyesine katılmıştır. Vito eski arkadaşı Joe Barbaro’ya yeniden kavuşur ve ikisi hemen bir suç hayatına girişirler. Suçtaki yükselişleri Joe ile arası açık bir araba tamircisi olan Mikey ile başlar. Üstelik Mikey parçaları kesmek için belli türlerde arabalara ihtiyaç duymaktadır ve polis takipte olmadığında her biri için $400 ödeyecektir. Kısa bir süre sonra Vito, Joe, ve Henry Tomasino (zaten bir made man) kendilerini üç suç hizibi için, karşı ve etrafında savaşırken bulur: Falconi, Vinci ve Clemente aileleri
    Aldığı yaralar neticesinde terhis edilip Empire Bay şehrine dönen Vito, ailesinin bıraktığı gibi kalmadığını öğrenir. Babasını kaybeden Vito, artık ailesinin borçlarını da ödemek zorundadır. Arkadaşı Joe ise bu süreçte kirli işlerini ilerletmiş ve bir hayli para kazanmıştır. Yeniden Joe’nun kapısını çalan Vito, onunla beraber pis işlere girer ve para kazanmaya başlar… Böylelikle mafya alemine ilk adım atılmış olur.

Joe Barbaro'nun hakkında 2k fazla bilgi vermemiştir.Fakat kısa bi bölümü oyundan anlaşılabilir

Joe Barbaro

Doğum tarihi:23 Kasım 1924 Muhtemelen öldürüldü: Per Aspera Ad Astra Görevi
    Joe Vito'nun en iyi arkadaşı ve ortağıdır.Vito'nun arkasındadır.Ancak beyin kas uyumu gibi Joe'da Vito'ya beyin olmuştur.Vito'yu sürekli kontrolde tutmuştur.Vito savaştan döndüğünde onun ayakta durmasını Joe sağlamıştır.İlk olarak Vito'ya Guiseppe yardımıyla sakat belgesi hazırlatır ve onun askere dönmesini engellemiştir.Artık Vito özgürdür.Özgürdür ancak parasız pulsuz.Vito'nun babasının ölümünden sonra kalan borcu ödemesine Joe yardımcı olmuştur.1951'de Falcone suç ailesine katılmışlardır.Oyunun son görevinde Tommy Angelo'yu öldürdüklerini Leo Galante öğrenince Leo Galante Joe'yu başka bir limuzine bindirmiştir ve öldürme niyetindedir.Ancak Joe'nun ölümü belirsizliğini korumaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vito_scaletta -- 10 Kasım 2013; 14:59:00 >

• çok güzel oyundu be mafia 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÀnıL

çok güzel oyundu be mafia 2

Valla dostum aşırı sevdim nedense
  • bitane adamı bıçakladıkları sahneyi unutamadım adamın çığlıkları çok gerçekçiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdrianGordon

bitane adamı bıçakladıkları sahneyi unutamadım adamın çığlıkları çok gerçekçiydi

henry i diyosun sen ama o adam polis muhbiriydi
  • Mafia kadar etkilemedi beni oyun ama yinede çok iyiydi. Joe'ya ne olacak bu oyunun sonunu bu sefer başka birini yönetirken mi göreceğiz çok merak ediyorum. 10 sene olmasada güzel bir oyun olacaksa 3-4 sene bekleyebilirim.

Bu arada ek paketler berbattı.
  • Şu yellowbrainli adamlar satırla doğruyordu
  • Bence Joe ölmez ama konuyu açan arkadasın anlattıgı gibi olmaz gibime geliyor.2 bölüm'mü sürecek oyun ?

Sadece Joe'yu kurtarmak

Ölmüş gibi gösterecekler oyunun sonuna doğru ölmediği çıkar ortaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nova.6

Bence Joe ölmez ama konuyu açan arkadasın anlattıgı gibi olmaz gibime geliyor.2 bölüm'mü sürecek oyun ?

Sadece Joe'yu kurtarmak

arkadaşım komiksin valla ben sadece başlangıcı anlattım

• quote:

Orijinalden alıntı: vito_scaletta

quote:

Bence Joe ölmez ama konuyu açan arkadasın anlattıgı gibi olmaz gibime geliyor.2 bölüm'mü sürecek oyun ?

Sadece Joe'yu kurtarmak

Dostum neresi komik ?

Senin anlattıgın gibi başlarsa hemen Joe'yu kurtarırız.Sonra zengin ol banka soy

Böyle senaryo mu olur la

• quote:

quote:

quote:

Sadece Joe'yu kurtarmak

Dostum neresi komik ?

Senin anlattıgın gibi başlarsa hemen Joe'yu kurtarırız.Sonra zengin ol banka soy

Böyle senaryo mu olur la

yok dostum yani sende haklısın katılıyorum olmaz oyle bi oyun konusu ben sadece başlangıçta ne olacak onu tahmin ettim dostum k.bakma yanlış anladıysan

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sadece Joe'yu kurtarmak

Dostum neresi komik ?

Böyle senaryo mu olur la

yok dostum yani sende haklısın katılıyorum olmaz oyle bi oyun konusu ben sadece başlangıçta ne olacak onu tahmin ettim dostum k.bakma yanlış anladıysan

Adamı böyle yola getirler

• dostum senle tartışmak istemiyorum ben uzamasın diye senden özür diledim sen hala üste çıkma çabasındasın.
  • eee başka fikri olan var mı
  • Sabah akşam uğraşarak Mafia 2'deki bütün dergileri toplamıştım ben . Çok güzel resimler vardı.
  • quote:

dostum senle tartışmak istemiyorum ben uzamasın diye senden özür diledim sen hala üste çıkma çabasındasın.

Tamam Panpa şakasına yazdım
  • quote:

quote:

dostum senle tartışmak istemiyorum ben uzamasın diye senden özür diledim sen hala üste çıkma çabasındasın.

Tamam Panpa şakasına yazdım

tamam panpa sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Tekme Atan Sıpa

Sabah akşam uğraşarak Mafia 2'deki bütün dergileri toplamıştım ben . Çok güzel resimler vardı.

İmzan bitirdi beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım35½

quote:

Sabah akşam uğraşarak Mafia 2'deki bütün dergileri toplamıştım ben . Çok güzel resimler vardı.

İmzan bitirdi beni.

Saol gören herkes bayılıyor zaten

• quote:

o kadar gezdim bi yerde yok

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.