Şimdi Ara

Madenciler Yüzünden Ekran Kartı Fiyatlarından Yakınanlar (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
1
Favori
11.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Madencilik yakın zamanda bitecek arkadaşlar içiniz rahat olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerring

Madencilik yakın zamanda bitecek arkadaşlar içiniz rahat olsun.

inşallah. Her sabah namazından sonra bunu diyorum zaten zamanında 1070 fiyatı 1050ti ile aynı olmuş yazıklar olsun.
  • savaş açmayız çünkü hala kazık fiyata kart alan var oyunculardan üstüne birde üreticilerin keyfi gıcır çünkü toplu kartı madencilere satıp acayip paralar kazanıyor yemişim oyuncuyu diyor yani zaten oyuncularda çoğu kazık fiyata hala kart alınca üretici 4 köşe her yerden para akıyor durum bu olunca üreticiler rahatça açıklama yapıp indirim yok kazık fiyata devam enayiler çok diyor kısaca artışa devam aklı başında insanların tek yapacağı kazık fiyata kart almayıp uzaktan izlemek bundan sonra

• Reyis o kadar da abartma
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

savaş açmayız çünkü hala kazık fiyata kart alan var oyunculardan üstüne birde üreticilerin keyfi gıcır çünkü toplu kartı madencilere satıp acayip paralar kazanıyor yemişim oyuncuyu diyor yani zaten oyuncularda çoğu kazık fiyata hala kart alınca üretici 4 köşe her yerden para akıyor durum bu olunca üreticiler rahatça açıklama yapıp indirim yok kazık fiyata devam enayiler çok diyor kısaca artışa devam aklı başında insanların tek yapacağı kazık fiyata kart almayıp uzaktan izlemek bundan sonra

http://www.webtekno.com/nvidia-ekran-kartlarini-kripto-para-madencilerine-degil-oyunculara-satin-h39744.html

• ben buna inanmıyorum satıcı o kazık fiyatı kendi başına belirleyemez. 1 ay önce 1500 tl olan kart 3000 yada 3400 tl ye çıkıyorsa bunda üreticinin haberinin olmaması imkansız
  • Hepsiburada'da bu haftasonuna özel KDV kadar indirim varmış. Bir bakmak lazım ama yine bindirip indirirlerse ya da stok yok çekerlerse bir işe yaramaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bi ekran kartı alayım dedim fiyatlara baktım nerelere gelmiş pahalı ancak almak mı mantıklı olur yoksa almamak mı çünkü daha da ucuzlayacağını sanmıyorum pahalanacak git gideye

• quote:

Orijinalden alıntı: mob411

bi ekran kartı alayım dedim fiyatlara baktım nerelere gelmiş pahalı ancak almak mı mantıklı olur yoksa almamak mı çünkü daha da ucuzlayacağını sanmıyorum pahalanacak git gideye

Fiyatlarin artmasi işimize gelir açikcasi. 3-5 tane çocuk oyun oynayacak diye mining için kart bulamiyoruz.

Ülkemizin gelişmesi için ve doviz getirmesi açısından mining çok önemli artik. Umarim devlet gerekeni yapar ve ticarette yapildigi gibi stoklarin miningcilere ayirilmasi konusunda öncelik sağlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

quote:

bi ekran kartı alayım dedim fiyatlara baktım nerelere gelmiş pahalı ancak almak mı mantıklı olur yoksa almamak mı çünkü daha da ucuzlayacağını sanmıyorum pahalanacak git gideye

Fiyatlarin artmasi işimize gelir açikcasi. 3-5 tane çocuk oyun oynayacak diye mining için kart bulamiyoruz.

Ülkemizin gelişmesi için ve doviz getirmesi açısından mining çok önemli artik. Umarim devlet gerekeni yapar ve ticarette yapildigi gibi stoklarin miningcilere ayirilmasi konusunda öncelik sağlar

mining e karşı değilim benim de arkadaşlar yapıyorlar bende bir ara girecektim fakat pahalı geliyor bana giderleri var uğraşmadım,

e haliyle oyun oynamayıda seviyoruz clan maçları vs benim zevkim de bu başka kimseyi ilgilendirmez

bugün assasin creed origin yükledim takılarak oynuyorum

gelişsin ülkemiz dolar euro düşsün ekonomi düzene girsin alınan vergiler düzene girsin bizde istiyoruz ama gidişat farklı.

Bu kadar uçuk fiyatlara almayı bende istemiyorum belkide alamayacağım ama ihtiyacım ne yönde ise ona göre davranıyorum yada davranacağım mecburen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 10 Mart 2018; 18:10:43 >

• quote:

quote:

Bitcoin veya etherium ile döviz getiriyorsun iyi hoş da sen o ekran kartını işlemciyi anakartı alırken de yurtdışına döviz çıkartıyorsun?Fiyatların artması demek dışarıya daha çok döviz çıkartman demek? Çünkü fiyatlar döviz bazında artıyor. Ek olarak o kazdığın coinleri her ay dolar mı olarak banka hesabına yolluyorsun, yoksa TL olarak mı? TL olarak hesabına geliyorsa senin ülkeye herhangi bir döviz soktuğun yok o yüzden soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AwerlawK -- 10 Mart 2018; 23:27:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yurtdışından buraya coin geliyor dolarla tl ile alakası yok.imkanı olan yurtdışından kazandığı coini gene yurtdışında dolara çevirip buraya yollayabilir.veya gene yurdışından kazdığı coinle gene yurtdışından ürün alıp buraya yollayabilir.

• AwerlawK kullanıcısına yanıt
    Olur mu kardeş 10 liralik mal aliyorsan mining ile 20 hatta 30 liralik para sokuyorsun ülkeye ayrica tl olarak bile alsan gider yine doviz alabilirsin isteyen zimbawe dolari bile alir.

Mining gelecegin parasi arkadaslar ulke olarak ne kadar cok mining yaparsak gelecekte o kadar soz hakkimiz olur bu parada ve dolar hakimiyeti bitince ulkemiz bir ekonomi devi olur. Dunya da herkesten cok sozumuz gecer.

Oyle kimse ermeni tasarisi yapamaz. Teror biter ve suriyeli vatandaslarimiz ozgurlige kavusur mining sayesinde.

• sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Dövizi ülke içinde almaman gerek ki ülkeye ekstradan döviz girsin. Yani coini ilk önce yurtdışında dolara çevireceksin sonra Türkiye'deki banka hesaplarına aktaracaksın. Yurtdışından dolar-euro sokmadığın sürece coinin dövize etkisi olmaz. Umarım ileride dediğin gibi olur fakat her ay en basitinden binlerce araç satılıyor toplasan yüz milyonlarca euro para eder. Ama miningde bir ayda ülke genelinde o kadar kazım yapılamıyor. Ki işin içine ay içinde alınan milyonlarca elektronik eşyayı vs katmadım. Evet mining iyi güzel bir şey ama tek faydası miningi yapan kişiye. Ülkelerin hiçbiri kontrol edilemeyen bir parayı istemez, niye teşvikte bulunsun? Adamlar altın rezervine göre para birimi basabiliyorken niye her kazılan coinde elde etmesi daha da zorlaşan bir para ile uğraşsın ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu markayı bileniniz var mı? Teknik özellikler birebir aynı, miningciler görmeden bir bakın

https://www.hepsiburada.com/manli-nvidia-geforce-gtx-1070-ti-8gb-256bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-ngtx1070tig5rghdppp-p-HBV00000AX1W8

• quote:

Orijinalden alıntı: ayakliPC

Bu markayı bileniniz var mı? Teknik özellikler birebir aynı, miningciler görmeden bir bakın

https://www.hepsiburada.com/manli-nvidia-geforce-gtx-1070-ti-8gb-256bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-ngtx1070tig5rghdppp-p-HBV00000AX1W8

1070 ti 3000 tl nedir ya şaka mı bu?

herşey oyun değil bende iş için ekran kartımın iyi olması lazım ama 4000 tl verip almak kolay mı?

neden sadece nvidia ve amd var ki başka firmalar da işin içine girmeli artık.

• quote:

quote:

Hahahaha hadi ordan sahtekar seni. 3-5 çocukmuş daha konuyu bile okumamış "adam" konu sahibi 30 yaşında.

Birde oyun oynayanlar yüzünden kart bulamıyoruz demiş

Pardon dostum sen AKP li misin? Ancak onlar bu kadar yüzsüz olabilir çünkü ahahahhaah

• quote:

Olur mu kardeş 10 liralik mal aliyorsan mining ile 20 hatta 30 liralik para sokuyorsun ülkeye ayrica tl olarak bile alsan gider yine doviz alabilirsin isteyen zimbawe dolari bile alir.

Mining gelecegin parasi arkadaslar ulke olarak ne kadar cok mining yaparsak gelecekte o kadar soz hakkimiz olur bu parada ve dolar hakimiyeti bitince ulkemiz bir ekonomi devi olur. Dunya da herkesten cok sozumuz gecer.

Oyle kimse ermeni tasarisi yapamaz. Teror biter ve suriyeli vatandaslarimiz ozgurlige kavusur mining sayesinde.

Bu mesajı silme bir kaç yil sonra alintilayacagim hahahahahhahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

quote:

Orijinalden alıntı: ayakliPC

Bu markayı bileniniz var mı? Teknik özellikler birebir aynı, miningciler görmeden bir bakın

1070 ti 3000 tl nedir ya şaka mı bu?

herşey oyun değil bende iş için ekran kartımın iyi olması lazım ama 4000 tl verip almak kolay mı?

neden sadece nvidia ve amd var ki başka firmalar da işin içine girmeli artık.

Neye şaşırdın bu kadar ? Adamın attığı linkteki kart belki de en ucuz 1070 ti piyasa bu.

Ayrıca bu olay inşaat işi değil başka firmalar gelsin. Bak amd ye nvdianin yanına yaklasamiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Hugh_Laurie

quote:

quote:

Hahahaha hadi ordan sahtekar seni. 3-5 çocukmuş daha konuyu bile okumamış "adam" konu sahibi 30 yaşında.

Birde oyun oynayanlar yüzünden kart bulamıyoruz demiş

Pardon dostum sen AKP li misin? Ancak onlar bu kadar yüzsüz olabilir çünkü ahahahhaah

boş işler yapan boş boş konuşur bilip bilmeyende vatanı kurtaran kahraman sanacak neymiş 3 5 çocuk oyun oynayacak diyeymiş bunun kafasına göre tüm dünya oyun için iyi kart alıyor daha neler göreceğiz bakalım boş boş konuşup boş işlere büyük iş yapıyoruz diye konuşan

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.