Şimdi Ara

MADE IN TEKNOSA!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Tam Teknosaya yakışır rezillik...

Öylede satarım böylede hesabı yakındaki ilanı açıklıyorum sizlere

LG Playstation 3 2160p destekli konsol

değişmeyecek bu teknosa...
  • HA HA HA HA!!!
    PHILIPS PS42Q91H

Bunu zaten sadece Teknosa dan beklerdim...
  • abi yarıldım yaw valla sabah sabah hiç güleceğim yoktu
  • ahh teknosa ahhh
  • Demin yine teknosa sitede geziyordum birde ne göreyim.
    Samsung 40S61 lcd tv ye Philips resmi koymuşlar. Kardeşim bu kadar olur yaa.
  • siz bilmiyosunuz o modeli öyle bir model var bir arada porshe görünümlü şahin vardı ama fazla tutulmadı diye kalktı piyasadan
  • teknosa'ya daha önce sitesindeki ürün tanıtımlarının yetersiz olduğu ile ilgili ve teknosa hakkında konuşulan olumlu-olumsuz yazıların olduğu konu başlıklarının linklerini içeren bir mesaj atmıştım, belki biraz düzelirler diye.. ama adamlar aynı tas, aynı hamam.. inanılır gibi değil.. bu kadar mı zor, bir ürünün tanıtımını doğru düzgün yapmak? ne diyeceğimi bilemiyorum.. daha öncesinde de 50'' bir tv için 106 ekran yazmışlardı.. bu kadar da vurdum duymaz olunmaz ki.. teknosa artık kocaman bir haketti.. teknosa'nın web sitesindeki bilgilerden kim sorumluysa ona da kocaman bir .. devam böyle.. bir de ürünlerin fotoğrafı yok yazılmış resim olması gereken yerlerde.. philips'in belki PS42Q91H modeli yoktur.. ondan olabilir mi? güleriz ağlanacak halimize.. ürün teknik özellikleri ve detayları da cabası..
    Mobil Ödeme Kodu: 119997347
    Ekran boyutu: 106 cm
    Çözünürlük (piksel): 1024x768p
    Kontrast oranı: 15000:1
    Menşei: İthal
    MODEL: PS42Q91H

ne denir daha? insan bilgi doluyor

• Boşuna demiyorlar "keknosa" diye...

İnsanlar ismine güvenip alışveriş yapıyorlar, tavsiye alıyorlar. Web sitesindeki bilgileri üreticinin sitesinden copy-paste yapamayan bir işletmenin çalıştıracağı elemandan ne beklenir, kızmamak lazım.
  • Sabancının kemikleri sızlayacak.
  • yok ama bu kafayla nereye kadar ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: teme

Boşuna demiyorlar "keknosa" diye...

İnsanlar ismine güvenip alışveriş yapıyorlar, tavsiye alıyorlar. Web sitesindeki bilgileri üreticinin sitesinden copy-paste yapamayan bir işletmenin çalıştıracağı elemandan ne beklenir, kızmamak lazım.

KEKNOSA yarıldım valla
  • al benden de o kadar KEKNO(SA) süperrrrrrrrrrrrrr
  • Hele mağazalarda tam bir sitcom dizi dönüyor.
    Adamın biri Teknosa da tvlere bakarken temsilciye HD Ready ve Full HD yi sormuştu. Full HD de iki tane HD Ready aleti / mekanizması vb. gibi birşey var demişti. Yani Full HD = Double HD Ready miş. Tabi gülmekten öldük.
  • rahmetli sabancı iyi ki bu günleri görmedi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.