Şimdi Ara

madde bağımlıları askerde ne yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
14.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    muayene sırasında da doktor sormuştu madde bağımlıları varsa söylesin vs not alınıyor galiba
    sonra askerde ne yapıyo bu insanlar

• Muafiyet durumu söz konusu.
  • bolca RDM (rehberlik danışma merkezi) gider narkotik sorununa göre silahlı görev muhafiyeti verilebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ediges

bolca RDM (rehberlik danışma merkezi) gider narkotik sorununa göre silahlı görev muhafiyeti verilebilir.

Tabi bu içerideki çözüm yöntemlerinden bir tanesidir.
  • Madde kullandığını baştan söyle ona göre davransınlar.Silah zimmetlemezler , fazla üstüne gitmezler vs.
  • ben madde kullanmıyorum da kullanıyorum desem askerliğim kolay geçermi :) o yuzden sordum
  • quote:

Orjinalden alıntı: metalstein

ben madde kullanmıyorum da kullanıyorum desem askerliğim kolay geçermi :) o yuzden sordum

Yalan söylenerek inanın hiçbir kolaylık elde edilmiyor.
    Birçok uzman tarafından inceleneceksiniz.
  • eğer madde bağımlısıysanız PDRM olarak askerlik yaparsınız muhtemelen yani silahınız olmaz, temizlik gibi işlere bakıyodu PDRMler bizde nöbet felan tabiki tutmuyorlardı ama en azından güneydoğuda silahsız olmak kötü bir durumdu.
  • bağımlılık derecesinde bi durumun varsa ki bu durum bi hastalıktır. seni PDRM ye ayıracaklardır. sonrasında ise seni tedavi etmeye çalışacaklardır. duruma gore hastanede gecirirsin askerligini ama o illettende kurtulursun. amaaa eger yalan soyleyipte işlerden yırtmak için yapıyosan bunu yalancının mumu yatsıya kadar yanar . sonrada senin askerligi yakarlar hayatını cehenneme cevirirler. ayrıca pdrm askerler birliklerine gore yasantı sekli değişir. yanı belki sana iyi davranırlar belki kotu tamamen sans işi. bizim pdrm ler hayatları guzel geçiyodu. ama diger karakollarda bulaşıkçılık yapıyolarmıs temizlikçiymişler falan. durum bu seçim senin.
    ister soyle ister soyleme. ama sakın yalan soyleme.
    ve sakın unutma her Türk asker doğar. bu yuzden elinden gelenin en iyisini yapmaya çalış. askerlik güzel şeydir çok tecrübe kazandırır insana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metalstein

ben madde kullanmıyorum da kullanıyorum desem askerliğim kolay geçermi :) o yuzden sordum

anlarlarsa kısace öperler haberin olsun ki anlarlar
  • Doktorundan tut komutan tayfasına kadar hepsi anasının gözü,gözüne baktımı ne mal olduğunu anlıyorlar. Senin gibi ne adamlar geçmiştir ellerinden,her giden cinlik düşünüyor hatta bu yüzden gerçekten hasta olan yada rahatsız olan kişilere bile bazen inanmıyorlar ölmedikleri sürece
  • Geçicen o işleri...Bir anlarlarsa harbi mokoko...
  • en basiti kan örneği alırlar
  • YAKUTA oluyorsun.
    KU=kurek ,
    TA=takimi
    YA= onu da sen tahmin et :)

sakin derim hocam.nerde pis is var sana kitlerler.adam gibi nobetini tut keyfine bak...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.