Şimdi Ara

MAD MAX|PS4 ANA KONU|1 EYLÜL 2015 (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
545
Cevap
9
Favori
22.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun genel olarak iyi. Gökyüzü ve patlamalar çok güzel olmuş. Ayrıntılarda batırmışlar. Ana konuyu ilerletmek için yan görev yapmak zorundasın. Oyunun birçok yerinde siyah ekran çıkıyor. Hiçbir yere (Belirtilen yerler hariç) tırmanıp zıplayamıyoruz. Görev arasında oyundan çıkarsan sıfırdan başlatıyor.
  • Şu tırmanmayı hangi ileri zekalı akıl edemeyip koymadıysa onun ben taaa, yıl 2016 lan! Oyun güzel bu arada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu yeni bitirdim, ki daha yapılacak tonla yan görev var. şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki ;bu oyunun hakkı yenmiş. tamam görevler birbirinin aynısı, hikaye tırt ama o ne güzel atmosferdir, o kumlar çorak topraklar, wasteland bu işte! konvoy savaşları nefis, dövüş dinamikleri batman den bile güzel bence, vuruş hissiyatı doruklarda, fırtına yokmu fırtına offf mükemmel yapmış adamlar. Puanlara bakarak almamıştım çıktığında, neyseki geçen indirimi yakalayıp aldım. Yalnız, eğer elinizin altında iyi bir PC niz varsa kesinlikle PC ye alın Ps4 e almayın! Lan bir ara fps 10 un altına düştü resmen. Her taraf çöl zaten ne varda düşüyor anlamadım, Uncharted 4 ü sabit 30 fps de oynatan makina bunu havada karada oynatırda işte yapımcı kotaramamış. Just Cause 3 te sorunlu zaten aynı firmanın oyunu. Fps gerçekten can sıkıyor. Kıyamet sonrası oyunları seviyorsanız kesinlikle kaçırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 8 Ağustos 2016; 6:38:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun müthiş ilerliyor ancak glitchten geçilmiyor maalesef, adamı infaz ediyorum adam elimden kaçıyor eleman hala hareketleri yapmaya devam ediyor.
    Pompayı patlatmak için benzin bidonu koyuyorum bidon olduğu yerden kayboluyor pompa patlamıyor ama görev tamam görünüyor.
    Bir de FPS de sıkıntı var biraz bir ara slayt gösterisi izler gibi oldu..

Bunlar dışında oyun müthiş, alalı iki hafta oldu iki haftadır başka oyuna bakmadım bir heyecanlar bloodborne indirdim toplasan on dakika oynamamışımdır oyunu...

50 liraya çok sağlam...
  • Anormal fps düşüşleri oluyor. Bırakma noktasına geldim. Sırf atmosfer için oynuyorum.
  • Bu oyunda atmosfer çok iyi herşey patlamalar falanharika ama açık dünya o kadar boş ki biraz kasaba köy insan toplulukları olabilirdi. Hikaye dallanıp budaklansa çok daha iyi olurdu hikaye o kadar yüzeysel ilerliyor ki bu oyun nasıl bu kadar uzun sürdüğünü anlayamadım. Sadece ana hikayeyi tamamlayarak bitirimek istedim yarıda kesip atmamak kendimi çok zorladım filmi 2-3 kez izlemiştim oyun oynarken tekrar izledim ama oyunun hikayesi çok kötü, oynanış güzel vuruş hissi kavga edesi geliyor insanın karanlık yerlerde geriliyor arabayı yapayım araba savaşları falan daha dolu ve kalabalık olabilirdi gibi geliyor çok boş hissi mutlu etmiyor.

Ucuza alınıp oynanabilir hikayesi için kesinlikle alınmaz sadece boş boş gezeyip kavga edeyim tarzda bir oyun shadow of mordor çok daha iyi yapılmış bir oyun.
  • oyunda 5 saat geçirdim, dövüşler harika olmuş. araba savaşından çok yumruk yumruğa giresim geliyor. indirimde yakalarsanız muhakkak alın. güzel oyun.
    ps4 pro üzerinde fps düşüşleri halledilmiş, sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 20 Haziran 2017; 11:52:22 >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Ben de keyifle yapılabilecek herşeyi yaparak bitirmiştim sadece yarışlar kalmıştı.Çok hakkı yenen oyunlardan biri bu da.Filmlerin atmosferini çok iyi yansıtıyor.Oyunla ilgili hep aynı şeyleri yapıyoruz çok sıkıcı diyorlar da ,Witcher 3 dışında yan görevleri sıkıcı olmayan, aynı şeyleri yapmadığımız kaç tane açık dünya oyunu var piyasada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stonesthrow

Arkadaslar ,Oil transsfer merkesi (kamp) alarm duruma gectiginde eski halina nasil geliyor veya getirebilir miyiz? Resmen hikayenin basinda tikandi oyun.

İlk baslarda uzak dur buyuk kamplardan sniper mermin vs arac ozellikleri zayif oluyor cnku ana gorevlere odaklan ilkbasta

• oyun bir ara 30 küsür liraya düşmüştü, bendede aşırı yokluk var indirim olursa kaparım gibi. Filmini izlemiştim bende hoşuma gitmişti aksiyon oyunlarını severim.

Standart PS4'de oynayan var mı? her hangi sıkıntısı var mı?
  • genelde sorunsuz ; bazı zamanlar takılma oluyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nınja -- 20 Haziran 2017; 14:44:8 >
  • Nınja N kullanıcısına yanıt
    eyvallah indirim görünce alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

oyun bir ara 30 küsür liraya düşmüştü, bendede aşırı yokluk var indirim olursa kaparım gibi. Filmini izlemiştim bende hoşuma gitmişti aksiyon oyunlarını severim.

Oyunu bitirdim, herhangi bir sıkntı yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CON VAYNE

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

oyun bir ara 30 küsür liraya düşmüştü, bendede aşırı yokluk var indirim olursa kaparım gibi. Filmini izlemiştim bende hoşuma gitmişti aksiyon oyunlarını severim.

Oyunu bitirdim, herhangi bir sıkntı yaşamadım.

eyvallah hocam bilgilendirdiğin için teşekkürler.
  • Bir tane campte kapi acilmama hatasi var orayi biraktim sanirim araci gelistrip duvardan atlicaz youtubeda bu durumu boyle asmislar

• Oyunu almayı düşünüyorum ama ben saklanarak ilerlemeli bir oyun mu? ve oyun akıcı olsun istiyorum bir yerden bir yere gitmek nasıl uzun mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

Oyunu almayı düşünüyorum ama ben saklanarak ilerlemeli bir oyun mu? ve oyun akıcı olsun istiyorum bir yerden bir yere gitmek nasıl uzun mu?

hayır, direkt yumruk yumruğa dalıyorsun, batman oyunlarındakinin çok benzeri. oyun akıcı, bir yerden bir yere fast travel'da yapabilirsin açtığın belli noktalardan, ya da araba ile macera peşinde de koşabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda pro yaması mevcut mu ?
  • Zamanında pc de alıp bitirmiştim ama dünyasına hayran kalmıştım o wasteland hissiyatını çok iyi vermişti . ps4 de tekrardan başlayıp başlamama konusunda kararsızım sizce tekrar oynanır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Oyunda pro yaması mevcut mu ?

Hayır yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.