Şimdi Ara

MAD MAX|PS4 ANA KONU|1 EYLÜL 2015 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
9
Favori
22.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar use the Garage for upgrades çıkıyor. Devamlı. Oyunda hata mı var yoksa görev mi yapamıyorum? Haritada da gözükmüyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16Kırmızı

Arkadaşlar use the Garage for upgrades çıkıyor. Devamlı. Oyunda hata mı var yoksa görev mi yapamıyorum? Haritada da gözükmüyor..

Oynayalı bayağı oldu ama;

Garajlarda bazı üniteler var onları upgrade etmenizi istiyor olabilir.

Ya da araba parçalarından, araba upgrade olayından bahsediyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar harita tamamen sarı olmasına rağmen diğer haritaya geçiy yapamıyorum kapılar kapalı o görevi nasıl açacağız.
  • Oyunda bazen oynanmayacak derecede fps düşüşü oluyor.

• Arkadaşlar oyun bitti bitecek bir görev kaldı bir de the dunes region da metro içersinde 12 screp ve suyun olduğu yere bir türü giremedim youtube baktim girişi yerini buldum ama bende giriş kapalı kumlarla arbayla çarpiyorum ateş ediyorum benzinle patlatiyorum olmuyor bilen varmi çaresini

• Oyunu ps4 üzerinde almak istiyorum ama baya bir kararsızım. Bitiren ya da oynayan varsa alıp almamam gerektiğini söyleyebilir mi :)
  • oyun inceleme sitelerinde hak ettiğinin çok çok altında puanlamma yapılmış oyun gayet iyi bence
  • Tek kelime ile atmosferi, dövüş tekniği ile harika denilebilir bu oyun için. Bu kadar az ilgi görmesi üzücü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizvatan

Arkadaşlar oyun bitti bitecek bir görev kaldı bir de the dunes region da metro içersinde 12 screp ve suyun olduğu yere bir türü giremedim youtube baktim girişi yerini buldum ama bende giriş kapalı kumlarla arbayla çarpiyorum ateş ediyorum benzinle patlatiyorum olmuyor bilen varmi çaresini

Yok mu bilen

• yaw kafayı yıcemm arkadaşlar bana bi yardımcı olun ...oyun görev vermiyor garajda jack i update et diyip duruyor..nasıl yapacağım bi soleyin yada oyunu silecem ya...
  • indir torrentten bi bak nasıl, sonra satın alırsın ;)
  • Oyunun yarısını oynayıp satmıstım ben tabi zevkler tartısılmaz ama hazır psn ındırımı varken almak ısteyenler çokca.Oyun genelde campa gır screpp topla dandık combolarla adam döv obur kampa gıt uzerıne.Ben sahsen almanızı tavsıye etmem oyunda sızı heyecanlandıracak birşeye rastlamadım.Platın alma ugruna en dandık oyunu alıp oynayanlar dısında kımsenın almasını tavsıye etmem.
    Her tutan fılmın bırde oyununu cıkarırlar bu oyununda çıkma amacı budur,kesinlikle vakit kaybı.
  • Bu oyun beni baya şaşırttı, grafikleri tek kelimeyle enfes yalnız.
  • Oyun güzel ben beğendim.

• Bu oyun heryerde çok düşük puan aldığı için filmine bayılsamda almadım ama bu kadar ucuzken alınır artık

• Fiyat bu kadar düşmüşken ben de firsati kacirmayip aldim.

Oyunda jak & daxter havasini hissettim bu yuzden beni heyecanlandirdi. Jak 3 oynadigimdan beri çöl temali oyunlara karsi ilgim var. Umarim uzun bir oyundur.

• Oyun harika o wasteland atmosferi, çevre grafikleri mükemmel.
  • 2 gün önce indirimden aldım. 54 tl miydi neydi.

Ben beğendim. Gayet güzel.

Yalnız ana hikaye biraz tırt. Ana hikaye olarak gösterilen scrotustan alınacak olan intikam daha çok magnum opusu dizme gibi olmuş :). Varsa yoksa o hilkat garibesiyle beraber aracı diziyorsunuz. Yaklaşık 3 saatlik deneyimle bunu gördüm açıkçası. Bilemiyorum belki ileride daha çok şekillenir.

Yalnız wasteland atmosferi olsun araç savaşları, dövüş mekanikleri, open world öğeleri falan dolu dolu valla. Gayet güzel yedirilmiş. Uzun zaman sonra ilk kez şöyle keyifle bir aksiyon oyunu oynuyorum. Atmosfer o kadar güzel ki bir de. Çevre grafikleri falan muazzam.

Yalnız keşke bu elemanlar şu güzelim open world öğelerini sadece aksiyonla yemeselermiş. Muhteşem bir potansiyele sahip bir atmosfer var şu oyunda. Witcher 3 gibi rpg öğeleri ekleseler, daha fazla karakter daha büyük bir çevre, sağlam bir lore. Neler neler çıkardı var ya bundan. İşi biraz yüzeysel tutmuşlar. Şu son filmi seven oyuncu kitlesine yapılmış gibi duruyor biraz. Tabi bu aptal film oyunları gibi asla değil.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.