Şimdi Ara

macOS Kullanıcıları (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
639
Cevap
26
Favori
29.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
Giriş

• rc gelecek bu hafta.

• Arkadaşlar bu mace alışamadım gitti. 3i sorum olacak internette çok aradım bulamadım.
    1) Pencere araçlarını kapat küçült vs program vb bir şey kurarak sağ tarafa alabiliyor muyuz?
    2) Pencerede kapat tuşuna basınca kapanmasını sağlayabiliyor muyuz?
    3) Açık olan pencereleri windows gibi ayrı ayrı dockta gösterebiliyor muyuz?

Ayarlardan bunların yapılamadığını biliyorum ancak belki bir program vs vardır diye sormak istedim. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • baskaningundemi kullanıcısına yanıt

https://support.apple.com/tr-tr/guide/mac-help/mchlp2469/mac

• rc değil beta 5 geldi betalar devam edecek yani.

• baskaningundemi kullanıcısına yanıt
    1. sol tarafa alabilirsin sahne yöneticisini açman lazım
    2. kapata basınca bazı uygulamalar kapanmıyor dokt'da sağ tıklayıp kapat demen lazım
    3. evet.
  • rc sürüm geldi.

• drjacob kullanıcısına yanıt

Halen gelmedi güncelleme bana . Air 2 var.

• NvdiaAmd kullanıcısına yanıt
    Beta kullanıyor musun ?

Hayır ama daha önce RC geldiği dediğiniz zaman gelmişti bana da güncelleme ondan merak ettim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NvdiaAmd kullanıcısına yanıt
    Bana Bu sabah geldi güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 8 Mart 2024; 12:9:23 >
  • 14.5 gelecek bu hafta.

İçerik hakkında bilgi var mı hocam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 14.4.1 yayınlandı.

• Herkese merhaba,

PiMagic adındaki windows tabanlı ERP yazılımını playonmac uygulaması ile mac os üzerine kurmaya çalışıyorum. Ancak playonmac kurulumda hata veriyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

• Porthos_ kullanıcısına yanıt

Na hatası veriyor?

• macOS sonoma kullananlar memnun mu?

Hala montereydeyim de.. Yorumları gördükçe geçesim gelmiyor.

14 inç m1 pro var

• Arkadaşlar merhaba yıllardır windows kullanan ve hiç MacOS kullanmamış birisi olarak artık bende M1/M2 almayı düşünüyorum fakat bir kaç sorum var; sadece mağazadan mı uygulama yükleyebiliyoruz? Dışarıdan uygulamalar (3.parti uygulamalar) yüklenebilir mi? Windowsta cracklı ve modlu uygulamalar var MacOS de var mıdır? çalışır mı? Lisanslı olamsı mı gerekiyor? Eğer her uygulama için lisans gerekiyorsa sanırım pahalı olacaktır benim açımdan. Örneğin photosop, autocad, PDF Adobe, ZİP leme araçları, Office programları...v.s yani günlük işler için kullanılacak programlar lisanssız çalışır mı? Teşekkürler,

• brhtn B kullanıcısına yanıt

Sorunsuz dosya bulabilirsen yüklenebilir. Tabii ki windows kadar çeşitlilik yok maalesef. MacOS için Office programlarının alternatifi mevcut ücretsiz olarak kurulabilir.

Photoshop aylık olarak çok cüzi bir ücrete lisanslı satın alınabilir bence, autocad bilgim yok yorum yapamayacağım, PDF görüntüleme de ücretsiz seçencekler mevcut, ama photoshop satın aldığında yanında gelebilir (emin değilim). Ücretsiz zip ve rar programı mevcut apple store'da.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.