Şimdi Ara

macOS Kullanıcıları (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
27
Favori
31.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • selam arkadaşlar, Mac e takılı harici hdd nin performansında ciddi düşüş var, çoğu zaman film vs izlerken dura dura ilerliyor film, hdd de bir şey ararken vs ciddi kasıyor alet.

bu hdd yi, onarabilecek bir program var mı Mac de?

• renzokuken kullanıcısına yanıt

Diskin biçimini bilemediğim için kesin olmamakla birlikte, Disk İzlencesi : İlk Yardım denenebilir.

• maestro35 kullanıcısına yanıt

2 yıl sonra hocanız asusu prize takılı kullanmaya başlayacak. 3-4 yıl sonra yenisini almaya çalıştığında eskisini satamayacak çöpe atacak. babamın 3 yıllık dell laptopu var şarjı çıkardığı anda laptop kapanıyor  

bunları da düşünün hocam. bende pazartesi günü m2 air 16gb buldum 39bine onu alacağım. satasım gelirse satarım en fazla 5-10k zararım olur. kiralabunu da aylık kiralaması zaten 4k olduğunu düşünürsek bu zarar bile değil. 2-3 yıl sonra satarsam kar bile edebilirim.

• Beta 3 tekrar yayınlandı.

• selam arkadaşlar,

m2 çipli MacBook Pro ve Mac mini kullanıyorum. öncesinde de Mac mini 2012 lite kullanıyordum.

2012 lite da hiç başıma gelmeyen bir hata, m2 çipli iki alette de sürekli başıma geliyor,

mail uygulamasında hotmail uzantılı tüm mail adreslerimde düzenli aralıklarla bağlantı hatası alıp her seferinde şifre girme ekranı çıkıyor. doğru şifreyi girdiğimde dahi mail lere bağlanmıyor. hatalı şifre veya kullanıcı adı diyor.

mail i kapatıp bir kaç kere yeniden açtığımda, bu sefer hiçbir sorun olmamış gibi tüm mail lere otomatik giriş yapıyor. sürekli olarak bunun olması cidden sıkıntı yaratmaya başladı, bu hata ile karşılaşan var mı?

• 15.1 geldi beta ama :D

• 14.6 M3 için gelmiş sanki sadece güvenlik güncellemelerini saymazsak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ofsayt Bozan Stoper kullanıcısına yanıt

Mac i Kızıma verdim onun Lenovo bilgisayarını aldım. Autocad olsun Solid olsun kafam rahatladı. Biz eski kafalardan numunelik kaldık. Mac bize bir beden fazla..

• Mac os 15 geldi 🫡

• 15'i yükledim ve kesinlikle artık wifi ağındaki yazıcılarımda çıktı alamıyorum. aynı sorunu yaşayan varmıdır? yazıcı modeli - wifi ağı vs hiç bir şey değişmedi.

• realistic34 R kullanıcısına yanıt
    Reddit e baktınız mı, konusu yoksa sorun bence.

• ilgili sorunu sıfırlama yöntemi ile çözdüm, emeği geçenlerin eline sağlık. yapay zeka çağı gelmiş biz yazıcı için macOS sistemi sıfırladık..

• Harici hdd'ye windows kurup oyun oynayabiliyor muyuz arkadaşlar? Oyun dediğim silkroad yani nostalji yapmalık. m2 macbook air.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.