Şimdi Ara

macOS Kullanıcıları (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
26
Favori
29.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SSD kutusu aldım yarın gelecek. Ama Recovery Mode'a giremiyorum. Açılışta CMD+R yapıyorum, Apple logosundan sonra fotoğraftaki siyah yazılar geliyor ve Macbook yeniden başlıyor. Sonra yine aynısı oluyor öyle devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5burak5 kullanıcısına yanıt
    Eski HDD takılıyken de mi aynısı oluyor?
  • JUNE8O kullanıcısına yanıt
    Evet... Şimdi SSD'yi söküp tekrar deneyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5burak5 kullanıcısına yanıt
    Option-Komut-R veya Shift-Option-Komut-R tuşları ile başlatmayı da deneyebilirsiniz. Bunlar, yerleşik Recovery HD yerine internetten Recovery modunu yükler. Bu nedenle internete bağlı olmalısınız.
    cmd+r
    alt+cmd+r
    shift+alt+cmd+r

Bunların hepsinde ekrandaki gibi hatalar çıkıyor ve yeniden başlıyor. Sonra yine çıkıyor yeniden başlıyor. Recovery Mode'a geçmiyor. macOS Kullanıcıları

alt

ile başlarsam bu ekran geliyor. El Capitan'ı seçersem yine logo ve hatalar geliyor. macOS Kullanıcıları macOS Kullanıcıları

silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5burak5 -- 6 Eylül 2019; 0:7:10 >
  • 6 yıl sonra aranızdayım az sabredin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hatalı ekranları geçtim ve SSD'yi bağlamayı başardım. MacOS yüklenirken böyle bir hata veriyor neden olabilir? Yardımlarınız için çok teşekkürler. macOS Kullanıcıları

• Faydalı olabilecek bir app.

Catalina ile bu özelliğe yakın birşey gelecek galiba ama daha yeni buldum. Nasip bugüne imiş.

Trackpad üzerinden parmak hareketleriyle pencereleri split etmeye yarayan, dilediğiniz gibi konumlandırmanıza veya ekranı ikiye üçe bölmenize, tam ekran yapmanıza olanak tanıyan bir app.

https://dgurkaynak.github.io/Penc/

Github'ta projesi de mevcut. Dileyen kodları da inceleyebilir.
  • Catalina ertelenmiş. Eylül'de çıkması lazım ancak Ekim'de çıkacağı söyleniyor.
  • Catalina ekimde geliyor diyorlar da bilgisi olan yok mu ?
  • perşembe günü geliyor
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Gelmedi. Sanırım yarın yayınlanacak.
  • GM yayınlandı , full sürüm haftaya kaldı sanırım
  • Mojave'de gayet akıcı çalışıyor makine, Açıkçası pek de meraklı değilim bu güncellemede. Performansından memnun olmayan varsa ya da makinenin performansı pek de önemli değil diyen varsa güncellesin. Güncelleme oturmadan yüklemek işlerinizi aksatabilir. Aklınızın bir kenarında bulunsun.
  • Arkadaşlar selam.

Bende Macbook Air 2015 var. El Capitan ile gelmişti, hala o sürümdeyim hiç güncellemedim. Pil performansından çok memnunum.
    Mojave'ye geçmek istiyorum ama çok kararsızım. Performans ve pil açısından nasıl olur sizce? Pil süresinin azalmasını istemiyorum.
  • MacOS Catalina App Store'a geldi ama yüklemeyeceğim. iOS 13'ten sonra biraz daha dikkatliyim.
  • Catalina gelmiş, geçelim bari. 👍🏻

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.