Şimdi Ara

Maçların neden RiotGamesTurkish'den izlenmeyeceğinin kanıtı [SS]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her ikisi de source'da aradaki kalite farkına bakın, RiotGamesden telefonla çekip yayınlıyolar heralde

http://www.twitch.tv/riotgames

http://www.twitch.tv/riotgamesturkish

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoYk -- 19 Nisan 2015; 22:31:20 >

• Bunu bende farketmistim nedense Tr kanalinda kotu.
  • katılıyorum . bugünkü şampiyonlik playoff bile daha iyiydi LCS de sıçtılar
  • Aynen bende yabancı kanalda izliyorum.Bizim spikerler guzel sunmuyor ve yayin donuyor
  • Çünkü riot tr riotgamesin yayınından sunuyorda ondan
  • yayını alıntı yspıyorlar ondan zekiler
  • al buyur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bomi01 -- 19 Nisan 2015; 22:59:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bomi01

al buyur
    trnin interneti avrupaya göre daha dandik olduğundan kısarak veriyorlar sanırım benimde internetim sourceda takılmayan bi internet ama trde çoğu kişinin takılıyodur...böyle düşünüyorum yoksa 13 yaşında çocuklar 1080p stream yapıyolar bu işi profesyonel yapan adamlar mı yapamıcak ? sırf konuşmuş olmak için konuşuyosunuz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ionia köylüsü

trnin interneti avrupaya göre daha dandik olduğundan kısarak veriyorlar sanırım benimde internetim sourceda takılmayan bi internet ama trde çoğu kişinin takılıyodur...böyle düşünüyorum yoksa 13 yaşında çocuklar 1080p stream yapıyolar bu işi profesyonel yapan adamlar mı yapamıcak ? sırf konuşmuş olmak için konuşuyosunuz :)

Alıntıları Göster
    Millet vermiş cevabı zaten riot games direk oyundan yayın yapıyor riot games tr ise yayın üzerinden yayın yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MytHnfr

Millet vermiş cevabı zaten riot games direk oyundan yayın yapıyor riot games tr ise yayın üzerinden yayın yapıyor.

Alıntıları Göster
    Bence alttaki daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LSDream

Bence alttaki daha iyi

Alıntıları Göster
    Ben yayının görüntü kalitesi yüzünden değil başka sebeplerden dolayı izlemiyorum. Başka ülkelerde kendi dillerinden yayın yapıyor fakat Riotgameturkish 12-15 yaşında çocuklar hafta sonları falan eğlensin diye çalışıyorlar. Zaten yaptıkları çalışmalar ortada yama durumu falan zeka seviyesini belli ediyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicidebystar

Ben yayının görüntü kalitesi yüzünden değil başka sebeplerden dolayı izlemiyorum. Başka ülkelerde kendi dillerinden yayın yapıyor fakat Riotgameturkish 12-15 yaşında çocuklar hafta sonları falan eğlensin diye çalışıyorlar. Zaten yaptıkları çalışmalar ortada yama durumu falan zeka seviyesini belli ediyorlar

Alıntıları Göster
    bence en iyisi azubu yayını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Quid

bence en iyisi azubu yayını

Alıntıları Göster
    geçen hafta böyle degildi, bu hafta sorun vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

geçen hafta böyle degildi, bu hafta sorun vardı

Alıntıları Göster
    resmen yayını 360p alıp bize öyle veriyorlar. gerçekten çok kalite farkı var, her izleyişimde chate yazıyorum ama ipleyen yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: senbenlekal

resmen yayını 360p alıp bize öyle veriyorlar. gerçekten çok kalite farkı var, her izleyişimde chate yazıyorum ama ipleyen yok

Alıntıları Göster
    e izleme ozaman gardeş
  • 7mbit internetim var, lowda takiliyor. Diger kalitelere bakmadim bile :) Twitch'te de sikintilar mevcut. Youtube'da hd videolar acarken twitch'te low kalite yayin bile izleyemiyorum
  • Azubu dan izle lcs i.
  • quote:

3mb ile cok rahat highda izleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.Vasquez

quote:

3mb ile cok rahat highda izleniyor

Alıntıları Göster
    Bir an yorumcuların gereksiz konuşmalarından izlenmediğini düşünmüştüm.

Yayın kalitesinin değişik olması doğaldır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ooohhh!!!

Bir an yorumcuların gereksiz konuşmalarından izlenmediğini düşünmüştüm.

Yayın kalitesinin değişik olması doğaldır.

Alıntıları Göster
    Riotgamesden üzerinden veriyo diyen tipler Brazil ile Turkish i karşılaştırın bakalım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.