Şimdi Ara

MacBook windows 7 fatal error sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Elimde bir adet MacBook Pro 2010 Mid var. Başlıkta belirttiğim gibi bir süredir yüklemiş olduğum ve sorunsuz çalışan windows 7(boot camp ile) açılmıyor ve aşağıya eklediğim fotoğraflardaki gibi hatalar veriyor. Çözümü için nette repair yapın tarzı cevaplar gördüm ancak ne DVD ile ne de USB ile boot ederek (açılırken option tuşuna basılı tutup ve seçip) windows yükleme-repair etme- kısmına gelemedim. İkisinde de Windows is loading files kısmına geliyor en sona kadar gelip donuyor. Macos açılıyor bu arada. Macos üzerinden belki windowsdaki dosyaları kurtarırım ancak ben windows u onarabilmeyi umuyorum. Zaten en kötü boot camp la formatlarım windows 7 yi tekrar yüklerim.

Pc açılırken gelen hata.

Sonrasında ilerledikçe çıkanlar da bunlar.

Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

• Sanırım Hard Disk'te windows kısmında bad sector oluşmuş. Tamamını macos yapmak istedim onu da yapamadım. Daha sonra macbook(pc yi aç kapat yapa yapa) kendi kendine sistemin kullanabildiği kadarını macosa dahil etmiş kullanamadığı kısmını dışarda bırakmış -250 GB HDD'nin 140'ını kullanabiliyorum şu anda- (Neler oldu tam anlayamadım ama bunu macbook kendisi yaptıysa apple a bu özelliği ekleyebildiği için helal olsun. Ben bu öldü diye yeni HDD arayışına başlamıştım).
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.