Şimdi Ara

Macbook Pro paketi hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yakın zamanda internetten macbook pro 15 2017 aldım ve maalesef bir konuda sıkıntılıyım şimdi bilen bilir bunlar kargoyla gelirken apple bunları sarı bir kartona koyuyor ve esas kutuyu yani macbook pronun jelatinli beyaz kutusunu da bunun içine koyuyor şimdi benim cihaz geldi bu dıştaki sarı kutuyu açarken aşağıdaki videoda da göceğiniz kapak kısmı özel bir karton kağıt bir tabaka ile kalanmış ve üzerinde ok işareti olan bir kağıt parçasını tutup çekerek ve kopararak sanki fermuar açar gibi dış kutunun kapağını açıyoruz ve dediğim gibi içinden esas beyaz mbp kutusu çıkıyor

şimdi benim dış kutuyu kontrol ettiğimde buraya 2 kat karton kağıt bant yapıştırılmış hani alttaki sağlam mı değil mi bilmiyorum ama üstüne bir tane daha aynısından yapıştırmışlar şimdi ben de biraz huylandım açıkçası bu dış kutunun açılıp cihazın çıkarılması vs söz konusu olabilir mi yani benden önce biri dış kutuyu açmış sonra tekrar bir katman daha bant koymuş olabilirler mi nette baktıklarımda hep tek katman bant var. şimmdi bu cihazı işim gereği almak durumundaydım ve bir yığın da para verdim istiyorum ki olması gerektiği gibi ilk açan da ben olayım. bu noktada yakında bu cihazı alan dostlarımdan ricam sizdeki paketlemede de böyle bir durum var mı. anlayışınız için çok teşekkür ederim

50.saniyedeki açılım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosbağa 06 -- 2 Aralık 2017; 9:25:27 >

• içindeki MacBook Pro kutusu jelatinlimiydi.

ürünü açtığınızda iç ambalajları sizi açtınız.

ayrıca ürün apple dan kontrol ettiğinizde garanti durumu nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

içindeki MacBook Pro kutusu jelatinlimiydi.

ürünü açtığınızda iç ambalajları sizi açtınız.

ayrıca ürün apple dan kontrol ettiğinizde garanti durumu nedir ?

Evet Hocam jelatinliydi dıştaki sarı kutu ile içteki beyaz kutu seri numaraları tutuyordu ama resimdeki gibi en dıştaki kutunun bantı çift kattı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer hiç bir problem yoksa. Sadece banttan dolayı sıkıntı yapmayın. Güle güle kullanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.