Şimdi Ara

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.672
Cevap
130
Favori
282.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

:ok güzel olmuş. Tavsiye ederim.

• Basarrrr kullanıcısına yanıt
    Acikcasi ben de sizin gibi dusunuyorum.

Bir sey gayet akiciysa guncellemeyi dogru bulmuyorum.

Cunku her sene bir sekilde yeni alet cikariyorlar, yeni isletim sistemi de genellikle yeni cikardiklari urunun sistem gereksinimlerine gore optimize ediyorlardir agirlikli olarak diye dusunuyorum.

Ama su an big sur dan onceki isletim sistemini begenenen memnun olan genellikle fazla yok gibi,

O yuzden big sur icin bir sure sonra gecilebilir mi diye dusunuyordum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Bir buçuk senedir 2018 15" MacBook Pro kullanıyorum ve Big Sur güncellemesinin tamamını indirdikten sonra, henüz yüklemeye geçmeden hata mesajı veriyor. Kaç kez denedim ancak durum değişmiyor. Bugüne kadar ki tüm güncellemeri başarıyla yapmıştı. Sorun, firmanın dağıtım kanalından mı kaynaklanıyor yoksa başka bir olay mı var?

• silversmith S kullanıcısına yanıt

Cihazı kapatıp açabilir misiniz? Bende de öyle oldu, yeniden başlattım düzeldi

• behicefe kullanıcısına yanıt
    Yarın güncelleyim o zaman.

• QuickTime player ile 10 dakikalık bir video 2. dakikada 6. dakkaya kadar kısaltabiliyoruz.

ama ben başka bir şey istiyorum.

10 tane adamın yan yana olduğu bir video var diyelim. en sağdaki adamı çıkarmak istiyorum bu videodan. yani o adamın olduğu 1/10 lüks alanı kırpmak. bu mümkün müdür?

fotoğraflarda kolayca yapabiliyoruz bunu. ama videoda mümkün müdür?

teşekkürler

• Pis@gor kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkür ederim. 2 gündür kaç defa yeniden başlattım, yeniden kapatıp açtım. Nihayet 12.8 GB'lık güncellemeyi yüklemeyi başarabildi. MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] 

• arkadaşlar borsa programında, altın dolar euro gibi türkiye borsasına finansına has seçim yapabilir miyiz?

dow jones apple filan gösteriyor bu. işimize yaramıyor bu şekilde

• Merhaba herkese... High sierra dan  big sur a direk geçiş yapabilirmiyim arkadaşlar? Yapıldığında şu anda crackli ve ücretli kullandığım yazılımlar yeni sürümde çalışmamazlık yapar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usb c hub olarak ne kullanıyorsunuz?

2 usb 1 hdmi olan 3 in 1 yeterlidir.

• Macbook pro 2020 cihazım, güncelleme sonrası çok daha sıcak çalışmaya başladı bence bi sure daha sabredin bi sur icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Usb c hub olarak ne kullanıyorsunuz?

2 usb 1 hdmi olan 3 in 1 yeterlidir.

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum açıkçası ama. Kart okuyucu ve ethernet girişi de olması lazım. Bi de hdmi haricinde displayportta olması lazım diye düşünüyorum.

• uummuuttss kullanıcısına yanıt
    Ben de fark ettim bunu. Safaride 36-37 derecelerde yaptığım aynı işlemleri şimdi 43-44 derecede yapıyor genelde. Yine de uzun süreler video izlerken 35-36 derecelere düşüyor geri. İşlem yapmaya başlayınca tekrar 40lı derecelere çıkıyor. İsteyen bekleyebilir ancak benim için 4K video oynatma ve airpodslar için otomatik geçiş imkanı ağır bastı.

En önemli nokta uygulamalarınız. Benim kullandığım IDE güncellenmemiş ve şu anda çok ağır çalışıyor. Eğer sürekli kullandığınız uygulamalar big sur için güncellenmemişse beklemenizi tavsiye ederim.

• Big Sur için ilk güncelleme gelsin diye bekliyorum kurmak için.

gelmedi henüz değil mi?

• sitede işleniyordan gönderime hazırlanıyora döndü. tahmini ne zaman ulaşıyor bu süreçten sonra?

• APPLE Macbook Pro 16" 2019 Touchbar/Core i7 2.6Ghz/16GB/512GB SSD/Laptop Uzay Grisi MVVJ2TU/A

Arkadaşlar yukarıdaki kodlu macbook pro'yu sipariş verdim ama ben şuan eski model mi almış oluyorum? Youtube'da 2019 vs 2020 diye videolar var macbook pro 16 2020'de yenilendi mi? İlk defa macbook alıyorum pek bir bilgim yok yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• Arkadaşlar sizce macbook u sürekli sarjda mı kullanmak gerek pil döngüsünün artmaması için?

• metiletilfenol kullanıcısına yanıt

Hayır en güncel modeli alıyorsunuz. 16” 2020 yılında yenilenmedi.

• Sırasıyla Macbook pro 2018 TB- MB Air 2019 kullanımı sonrasında MB Air M1 işlemcili sipariş verdim.. En az 6 sene kullanmayı planlıyorum. Önceki serilerdeki ekrana klavye izi çıkması bundada olacak muhtemelen.. ekran koruyucu taksam sorun olurmu görüntü açısından. Olmaz ise hangi ekran koruyucuyu alayım. Birde kasayı çizmeyecek koruyucu kılıf tavsiyesi lazım.
    Peşinen teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistic34 -- 21 Kasım 2020; 2:15:34 >
  • realistic34 R kullanıcısına yanıt
    2020 MBP kullanıyorum böyle bir sorun ile karşılaşmadım neden oluyor o problem?

• 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.