Şimdi Ara

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.671
Cevap
130
Favori
282.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabi ki. Sanırım siz indirdikten sonra onu tutup Uygulamalar klasörüne atmamışsınız. Şimdi yapabilirsiniz.
  • tamam. şimdi oldu. teşekkür ederim.
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Oturumu açtıktan sonra aktif oluyor mu diye bir kontrol edin. Yeri değiştiği için problem olabilir. Aktif olmuyorsa Oturum Açma Öğelerine ekleyin.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Firefox ile problem yok.
  • mail uygulamasında bir özellik var anlamadığım.

bir email adresimden eposta gitmiyordu . sağ tuşla basıp, ..... hesabını çevrimiçi yap diyince gönderdi. nedir bu çevrimiçi yap ? bir de hemen üstünde eşzamanla seçeceği vardı.
    şimdi maili gönderdim. yine sağ tuş ile o mail hesabımı seçip çevrimdışı yap demeli miyim ? karışık yapmışlar mail uygulamasını bence

spark ,airmail gibi mail uygulamaları için daha basit deniyor.

ama güvenli midir sizce? geçmeye değer mi ?

teşekkürler
    2 yıldır hem bilgisayarımda hem telefonumda spark kullanıyorum. Bazen (ayda bir) ufak tefek sıkıntılar oluyor ama programları açıp kapayınca düzeliyor. En sevdiğim özelliği masaüstü programında yarattığınız imzayı mobilde kullanabiliryorsunuz.
    Mac'te Spark baya güzel 2 yılı aşkın süredir 3 farklı email adresi ile kullanıyorum ben. Herhangi bir sıkıntısını görmedim. Ancak telefonda Apple'ın kendi mailini ve Gmail'i kullanıyorum. Eskiden Apple'ın mail uygulaması güzeldi şimdi yeniden baya hatalı hale geldi. O yüzden Spark kullanmanızı öneririm.
  • teşekkürler myret.

iki sorum olacaktı arkadaşlar.

1. iPhone daki sesle yazdırabilir miyim bu yazıyı mesela? klavyeyi kullanmadan. bunu beceremedim.

2.macbook pro kullanıyorum ama ekranı kapatmıyor. 20 dakika sonra geliyorum halen açık. halbuki ayarlar şu şekilde. saptanmışlara dön diyorum. yine düzelmiyor.

bir defa ekran koruyucu kurdum sonra kaldırdım ondan sonra böyle oldu. sizce çözümü nedir?

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü]

1.https://support.apple.com/tr-tr/guide/mac-help/mh40584/mac
    Etkinlik Monitörü > Enerji > Uyuma Engelleme altında Evet yazan bir işlem var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JUNE8O

Etkinlik Monitörü > Enerji > Uyuma Engelleme altında Evet yazan bir işlem var mı?
    neredeyse hepsi hayır. bazılarında ise tire var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodysolid -- 11 Mayıs 2020; 13:11:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JUNE8O

1.https://support.apple.com/tr-tr/guide/mac-help/mh40584/mac
    bu süper oldu. çok teşekkür ederim :)
  • Apple Store'dan bir ürün sipariş verdim gönderim tarihi 3 - 5 Haziran yazıyordu. Biraz önce baktım işleniyordan gönderime hazırlanıyor durumuna yükselmiş . Belirtilen tarihlerden daha mı erken gönderim olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni yeni macOS'a alışıyorum. Dock'da ki uygulamaları Windows'da ki gibi uygulama simgesine tıklayınca açılıp simgeye bir daha tıklayınca simge durumuna indirme gibi bir olay var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halfmoon37 -- 11 Mayıs 2020; 12:47:13 >
  • Halfmoon37 kullanıcısına yanıt
    Yukardan küçültebilirsiniz Dock ayarlarına girip simge durumuna küçült ü aktif edin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    cmd M
  • Broon kullanıcısına yanıt
    JUNE8O kullanıcısına yanıt
    @Broon Hocam sarı renkli düğmeden küçültüyorum da windows'da ki gibi görev çubuğundaki simgeye basınca küçültme varmı onu sormuştum.

@JUNE8O Hocam bunu kısayol yada sarı düğme değilde windows'da ki gibi uygulama simgesine basıp yapmak yok sanırım mac'da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halfmoon37 -- 12 Mayıs 2020; 16:15:16 >
    kontrol (alt) tuşu ile uygulama simgesine tıklayın.
  • arkadaşlar facebook tan bir video izliyordum. laptop aşırı ısındı. fanlar çalışıyor.
    8 çekirdekli yeni bir model olmasına rağmen.

etkinlik monitörüne baktım. tahmin ettiğim gibi facebook.com birinci sırada.

sebebi nedir bunun? safari ile izliyorum. oyun oynamıyorum ki.neden bu kadar ısınıyor?

macs fan Control uygulaması indirmenin bir faydası olur mu sizce?

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü]

• AirDrop özelliği macbook ile iPhone arasında baya işe yarıyor .
    macbook ta bir linki seçip airdropla ile iPhone a gönderince direk açılıyor orada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodysolid -- 13 Mayıs 2020; 17:58:10 >
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.