Şimdi Ara

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] (300. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.672
Cevap
131
Favori
282.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İ9 işlemcili 16 inç ekran mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Reklam ve takipci engelleme eklentileri var ublock ya da adguard gibi onlari kur. Facebook arkaplanda cok fazla veri isliyor. Sen sadece bir video izledigini dusunurken o gun bilgisayarda yaptigin tum aktiviteyi topluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Macbook pro 13 retina var bende ve sanki catalina güncellemesi aldığımdan beri cihazın fanı daha fazla çalışıyor cihaz daha çok ısınıyor ve chrome da video izlerken hep böyle oluyor. ayrıca 1080 ve üzeri videolar tarayıcıda saçma bir şekilde kasıyor. bunu yaşayan var mı? birde bu model için en ideal mac os hangisi size göre?
  • 16 inch modelinde sadece discorddan görüntülü sohbet yaparsanız alev alan bilgisayar, o kadar övüyorlar ediyorlar internete girmek dışında biri yaptığın anda alev alıyorama forsu var şimdi o ayrı

ayrıca ekranı açınca bazen track pad çalışmıyor restartt. atmak gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korkmazengineering -- 16 Mayıs 2020; 23:44:59 >
  • Arkadaşlar Macbook Pro 2019 13 inç 128gb olan bilgisayarıma taşınabilir SSD alıcam ama iki ürün arasında kaldım sizce ?

SANDISK EXTREME 1TB TAŞINABİLİR SSD
    SANDISK

SEAGATE 1TB TAŞINABİLİR SSD
    SEAGATE 1TB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinqLyTouch -- 17 Mayıs 2020; 12:16:29 >
  • pages adlı word uygulamasına bir internet sitesinden kopyala yapıştır yapınca

ç , ü gibi harflerin yerde bazı semboller koyuyor.

buun düzeltmenin çaresi nedir acaba? türkçe karakter seçili değil demekki pages de.
    Bir internet sitesine örnek verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JUNE8O

Bir internet sitesine örnek verin.
    https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/refika-birgul/yemek-pisirmenin-13-yolu-40448138

bu site.
    hepsini kopyalıyorum mesela.

"mühürlemek" yerine aşağıdaki gibi yapıştırıyor. microsoft wordde böyle bir sorun olmazdı kesin.

Mьhьrlemek 
    Etin dışını dağlamak diye dьşьnebilirsiniz. Nasıl aзık bir yaraya kцz demiri sьrьnce kapanır ve yapışır, onun gibi.
    Bende problem yok. Siz yapıştırdığınızda sağ tarafta font olarak ne görüyorsunuz? MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü]
  • JUNE8O kullanıcısına yanıt
    Hocam mac de kullandiginiz programlari paylasabilir misiniz ? Dock un resmini de atsaniz olur zahmet olmazsa :) verimli kullanmak istiyorum su aleti :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  •  MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü]
  • times da yapsam düzelmiyor

ben fotoğraf ile kopyaladım .ondan mı acaba?

edit: fotoğrafsız kopyaladım yine aynı hata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodysolid -- 17 Mayıs 2020; 23:4:52 >
  • bence pages ayarlarında bir yerde türkçe eksik bende. onu arıyorum ama bulamıyorum

edit: pages - biçim - fontları göster dediğinizde ayarlar şu şekilde mi sizde?

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodysolid -- 17 Mayıs 2020; 23:8:6 >
    Sayfadaki bütün metni seçtikten sonra fontu Times yapın bakalım düzelecek mi?

Mühürlemekten önceki metinde Türkçe karakterler düzgün mü?

Hangi tarayıcıdan kopyalıyorsunuz? Farklı bir tarayıcı ile de aynı problem oluyor mu?
  • quote:

Sayfadaki bütün metni seçtikten sonra fontu Times yapın bakalım düzelecek mi?

Mühürlemekten önceki metinde Türkçe karakterler düzgün mü?

Hangi tarayıcıdan kopyalıyorsunuz? Farklı bir tarayıcı ile de aynı problem oluyor mu?
    times yapın da düzelmedi. baya ayarlara baktım değişiklik yok.

mühürlemeden önce de bozuk.

safari tarayıcı.

enteresan sorun gerçekten

pages in hiç bir ayarını değiştrmemiştim
  • şimdi şu benim üstteki cevabımı kopyaladım yağıştırdım sorun yok. demekki o siteden alamıyor. buradan alınca ü ç bütün örfleri doğru yazıyor
     MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JUNE8O -- 17 Mayıs 2020; 23:25:52 >
    Ben önceki kopyalamayı Firefox tarayıcısı ile yapmışım, şimdi farkettim. Siz Safari ile yaptığınız söyleyince bir de Safari ile yaptım, aynı problem bende de oldu. Demek ki problem Safari ile o sayfa arasında.
  • Merhaba arkadaşlar,

Şöyle bir sorum var:

2018 MBP 2.4ghz olan model ile 2020 base model'i karşılaştırdığımızda ne gibi bir sonuç çıkar ortaya bilen var mı acaba teşekkürler.
  • quote:

Ben önceki kopyalamayı Firefox tarayıcısı ile yapmışım, şimdi farkettim. Siz Safari ile yaptığınız söyleyince bir de Safari ile yaptım, aynı problem bende de oldu. Demek ki problem Safari ile o sayfa arasında.
    evet .enteresan durummuş. neyse pages te sorun olmadığına sevindim.
  • 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.