Şimdi Ara

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.671
Cevap
130
Favori
282.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bodysolid

safari tarayıcıda. hürriyet.com.tr sitesine (örnek veriyorum ). girmeyi engelleyebilir miyim?

yazsam açılmasın yani

---->sistem tercihleri---->ebeveyn denetimleri
    buradan kendinize hesap oluşturarak istediğiniz web sitelerine erişime engel olabilirsiniz.
  • teşekkürler
  • Arkadaşlar pages bir kaç sayfa yazıdan sonra donuyor. Var mı bir çözümü, çok büyük hayal kırıklığı pro gibi bir cihazda böyle olması.
  • arkadaşlar selam nişanlım grafiker , tasarım falan yapıyor , bana sordu ekran kartım falan nasıl diye , işlemcin ramin iyi dedim ama laptop ekran kartlarından anlamıyorum bu ekran kartı nasıldır , ne kadar idare eder ? Birde ekran akrtı değişebiliyor mu bu laptoplarda ?

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü]
  • Arkadaşlar MacBook Pro 15 inç var bende, belki bir yerlerde yazılmıştır ama, 250 sayfa okumak çok zaman alır...

Klavye izi çıkıyor ekrana, bunun bir çözümü var mı, daha önceden kullandığım modellerde de vardı, siz bu durum için ne yapıyorsunuz?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharmacist -- 27 Kasım 2017; 14:40:22 >
  • herkese merhaba. Macbook almayi düsünen biri olarak sizin tavsiyelerinize ihtiyacim var. Özellikle bu ürünü alirken neye dikkat etmemiz gerekiyor? Cünkü bildiginiz gibi Apple her özellik icin saglam fiyat bindiriyor.

Su an icin fiyat performans olarak hangi Macbook Pro modelini önerirsiniz?
    128GB - 256 GB icin fiyat farki deger mi? Bu hafiza sonradan yükseltilebiliyor mu?
    13" almayi düsünüyorum (hem daha hafif hem daha uygun oldugu icin).
    13"te hangi Macbook Pro gündelik kullanim icin daha elverisli? (Internet, film, oyun vs..)
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.f.y.

Ben apple ın hafıza pazarlaması işine hayret ediyorum. Yıl olmuş 2017 128gb, 256gb hafızalı cihazlar satıyorsun. Macbook pro veriyorsun...! ama hala 7 sene önceki hafıza değerleriyle(gb) cihazlarını pazarlıyorsun. Bunu anlamak gerçekten çok güç.

Kesinlikle katılıyorum 2017 macbook pro aldım 128 GB arkadaş telefonda bile 256 oluyor artık ayıp pro da 128 GB nedir. Adamlar 500GB diye 8bin başlangıç fiyatlı dememek için 128GB diye sunuyor seni daha sonra yükseltmeye kastırıyor , gerçekten Apple dan sıkılmaya başladım.

• pharmacist kullanıcısına yanıt
    apple’dan randevu alın. ücretsiz olarak ekranı değiştiriyorlar ve yaklaşık 1 hafta içerisinde teslim ediyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sergentooo kullanıcısına yanıt
    Garantisi bitti, pahalı olur...
  • ekrandaki problem apple’ın kabul ettiği bir hata olduğundan dolayı garantinin bitmesi üzerinden 1 yıl daha geçerli olmak üzere ekran değişimi yapıyorlar. ben aynı sorunu yaşadım ve garantisiz olduğu halde değiştirdim. emin olmak için müşteri hizmetlerinden sorgulayabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sergentooo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Aslında sorduğum bu durumdan nasıl koruyabiliriz makinayı, neticede yeni gelen de aynı olacak... buna neden çözüm bulmazlar ki :(
  • pharmacist kullanıcısına yanıt
    Ekran üzerinde bulunan kaplama malzemesinden kaynaklanıyor bu sorun. Daha fazla kötü hale gelmemesi için kutu içerisinden çıkan bez haricinde farklı bezlerle ekranın silinmemesi öneriliyor. Ama değişen ekranda sorunsuz kaplama olduğu için yeniden aynı sorunu yaşamazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,
Macbook un klavyesinin q ile p arasindaki tuslari yanlis calisiyor. Ornegin t ye bastigimda algilamiyor ama arka arkaya t ye bastigimda “bgt5-“ yada q ya bastigimda “q1de3” yaziyor.

Az once telefon destegi ile konustum yeniden baslattik, safe mode da actik falan ama o tuslar hala normal calismiyor.
    Benzer bir durum hic basiniza geldi mi ? Nasil cozebiliriz.
  • eski tip yani normal usb yuvası olan macbook pro retina 13 inch en son hangi sene üretildi? 2015 mi 2016 mı acaba

sıfır bulmam mümkün mü sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodysolid

eski tip yani normal usb yuvası olan macbook pro retina 13 inch en son hangi sene üretildi? 2015 mi 2016 mı acaba

sıfır bulmam mümkün mü sizce?

2015 ti sanirim. 2016 da kasa degisikligine gittiler.
  • Isyerindeki bir arkadasin tavsiyesi ile tuslara fon makinasi tuttum ama fon sicakligida tuslari yamulttu. Klavye degisimi icin Kadikoy Yazicioglu taraflarina sordum, onlar 400-600TL arasina degistirebilecegini soylediler. Carsamba gunu birde zorlu apple da soracagim bakalim ne dyecekler.

Apple eger cok para isterse, disardan yaptiracagim, sizin tavsiye edeceginiz servis var mi ?

Cihazin fotografi:https://i.hizliresim.com/ROjkRa.jpg
  • Awsful kullanıcısına yanıt
    Tüm klavye tuşları kolay çıkar, mac windows farketmez, alttan kaldırdın mı klipslerden çıkar, yamulanları çıkar sıcak suda vs düzelt yerine tak öyle kullan, ilerde sahibindende bulur alır takarsın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar high sierra'ya yukselttikten sonra safari'de donmalar sistemde yavaslama vs. olmaya basladi temiz kurulumdan baska cozum var mi? bir de yosemite'a geri donus sansim var mi :)

cihaz early 2015 pro
  • Ingrid I kullanıcısına yanıt
    Yosemite yedeğiniz varsa belki dönebilirsiniz. O zamanda güvenlik açığı sorununuz olur.

En güncel yazılımlarla devam etmenizi öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cinquanta kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam cevabiniz icin. Maalesef yedegim yok. Guvenlik pek onemli degil benim icin guvenlik gerektirecek isler yapmiyorum. En azindan el capitan'a donus imkanim var mi temiz kurulumla peki?
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.