Şimdi Ara

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.672
Cevap
130
Favori
282.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple 2018'in sonu, 2019'un başı gibi 4k'lı MacBook Pro'ları piyasaya sürecek gibime geliyor. Bunu 2. jenerasyon Vega'lar ve 10nm Cannonlake'lerle yapacağını düşünüyorum.
  • Yedek alayım hard diske. Bugün yayınlanır High Sierra. Bakalım farkedecek mi kullanım olarak.
  • Perşembe günü başlayan App Store testleri 10-15 dakika kadar önce bitmiş. Birazdan yayınlanacakmış. Kaynak Apple'da çalışan ecnebi bir bir dostum.
  • pena kutusu kullanıcısına yanıt
    Güzel indirelim hemen
  • Bir saat oldu, bitmek üzere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedekleme diskini de SSD yapmanın zamanı gelmiş. Ucuz bir sandisk işimi görür sanırım.

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü]
  • Açılış çok yavaş, arkada data topladığı için diye iyi niyetli düşünüyorum şu an...

• Özellikle 4-5 yıllık Mac'lere kuranlar yazarlarsa sevinirim.
  • Tahmin ettiğim gibi sonraki açılışlar gayet iyi, autocad sorunsuz; Numbers, excell açılışları iyi

Gerisi teferruat

Yükleyin...

• Buarada MacBook pro retina 13” 2015

• İtunes store kullanan var mı ?Film fragmanlarında her seferınde takılmalar donmalar ve fragmandan cıkıp menuye gerı donmeler yaşıyorum.Bu sorunu başka alan var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba, çok ilginç bir sorum var. Mac'te finder'da klasörler arasında nasıl geziyoruz. Yani demek istediğim şu windowsta mesela kök dizin C: içine girip oradan istediğimiz klasöre gidebiliyoruz. Finder'da böyle bi olay yok. Finder'a girdiğimde sadece 3-5 tane item var. Belgeler, Resimler, İndirilenler, Masaüstü gibi. Peki diyelim kullanıcı adımız macbookuser olsun. bu klasörün altında çalıştırdığımız programların çalışma dizimleri oluyor işte lightroom gibi, eclipse gibi vs. bu klasörlere nasıl gideceğim? Ya da kök dizin altında kendi klasörlerimi oluşturmak istiyorum nasıl yapacağım? İlla tüm belgelerimi belgelerim klasörünün altına, tüm resimlerimi resimlerim klasörünün altına mı koymam lazım?

Şimdi daha enteresan bir soruyla geliyorum. Eclipse programını çalıştırınca hata veriyor ve /.metada/.log. dosyasına bakın diyor. Bu dosyayı bulamıyorum bile. Gizli dosyaları görmek için terminalden bir kod çalıştırmam gerekiyormuş bunun başka bir çözümü yok mu?

• BenGiDeR B kullanıcısına yanıt
    Sol üstteki elmanın yanında finder'a tıklayıp tercihlere gidip oradan en kök dizinleri ekleyebilirsiniz "sabit disk vs). Yapamazsanız eve geçtiğimde Mac'ten ss alıp anlatabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pena kutusu -- 29 Eylül 2017; 22:36:57 >
  • Arkadaşlar bilgisayarım çöktü içerisinde önemli dosyalarım vardı nasıl alabilirim

Sierradan high sierraya yükseltirken kendini yeniden başlattı . Açılınca apple logosundan sonra soru işareti ile beraber dosya simgesi göründü

Recovery modunda başlangıç diski kısmında hiç disk görünmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: pena kutusu

Sol üstteki elmanın yanında finder'a tıklayıp tercihlere gidip oradan en kök dizinleri ekleyebilirsiniz "sabit disk vs). Yapamazsanız eve geçtiğimde Mac'ten ss alıp anlatabilirim.

yaptım, teşekkür ederim. Peki bu gizli dosyaları gösterip gizlemeninde pratik bir yöntemi var mı konsola komut yazmadan.
  • Ben de 2015 early edition var bir senedir kullanıyorum. Sadece 128 gb olmasından kaynaklı depolama sıkıntısı çekiyorum onun dışında tüm özelliklerinden memnunum. Özelllikle bunun touchpad'ini kullandıktan sonra windows bilgisayarlardaki touchpadler çok ilkel geliyor. Retina ekranını özellikle çok beğeniyorum. Tüm gün bilgisayar başında olunca ekranın önemi iki kat artıyor. Ben aldığımda 4500 tl idi sonra zam gelmişti. Kısacası aldığıma hiç pişman olmadım. Ama tabi şimdiki fiyatlara değer mi ondan da emin değilim.
  • Retina ekran mac pro kullanıyorum

Sadece kendi bezi ile temizlememe rağmen lanet olası ekranda nokta nokta lekeler oldu, bazıları çıkmıyor ayrıca çizikler oldu. Hiçbir şekilde çizilmesi mümkün değil. Birkaç aydır var bu durum, soğuttu resmen kendinden Garanti kapsamında değişmesi mümkün mü acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cornucopia.

Retina ekran mac pro kullanıyorum

Sadece kendi bezi ile temizlememe rağmen lanet olası ekranda nokta nokta lekeler oldu, bazıları çıkmıyor ayrıca çizikler oldu. Hiçbir şekilde çizilmesi mümkün değil. Birkaç aydır var bu durum, soğuttu resmen kendinden Garanti kapsamında değişmesi mümkün mü acaba?

benim bu şekilde değişti garanti kapsamında ekran. içten hafif yeşil lekeler ve çizikler görünüyordu. bir kontrol edin.
  • abdullah199 A kullanıcısına yanıt
    Ben apple ın hafıza pazarlaması işine hayret ediyorum. Yıl olmuş 2017 128gb, 256gb hafızalı cihazlar satıyorsun. Macbook pro veriyorsun...! ama hala 7 sene önceki hafıza değerleriyle(gb) cihazlarını pazarlıyorsun. Bunu anlamak gerçekten çok güç.
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.