B

Binbaşı
06 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhaba, 12promax kullanıyorum dışarıda bile resim çekerken karanlık oluyor her seferinde elle aydınlatmak zorunda kalıyorum. Sizde öylemi? Yada bir yerde ayarı varda benni çözemedim.

Merhaba yurtdışından alınmış Iphone12pro max telefonum eski sistem gibi 120 gün kayıt süresi ile kapandı. 365 gün e uzatıldığı yazıyordu , iptalmi oldu bu kural acaba.

Açıkçası TV fiyatlarının uçmasından sonra(hatta tüm elektronikler) doların bu kadar düşmesi ile ucuzlaması lazım , bu sebeple beklemedeyim. Siz ne düşünüyorsunuz?

ABD de bu iki model arasında 100 USD fark varken TR de 2.000TL fark olmasının nedeni nedir? Lütfen değerlendiririken 100USD baz alın. Apple fiyat politikasından diye düşünüyorum.

Selamlar değerli ses uzmanları arkadaşlar, bende harman kardonun görselde girişleri paylaştığım subwoofer var sadece anfiden sub girişine bağlayıp kullanıyorum. Peki burda birçok kolon girişleri de mevcut bunlar ne işe yarıyor bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim çok kullanışlı bişiler yapabilirimde farkındamı değilim normalde avr anfim var.
Selamlar, ben XS Max almayı düşünüyorum kutusu açılmış ABD cihazı simfree deniyor ama geveyle kırılmış olabilir, bunu tespit etmenin bir yolu varmıdır?
Burda 10bin TL telefon usa da sadece 6500TL olacak
Arkadaşlar 2000 li yıllardan bir şarkı arıyorum klibi gece kamp yapan bir grubun korku temalıydı, söyleyen SONNY diye aklımda ama hiç bir yerde bulamadım , hatırlayan varmı?
Bu özellik çıktığında hoşuma gitti ama günlük hayatımda nerdeyse hiç kullanmadığımı fark ettim , uygulamaların kısayollarını açmasını dahi kullanmıyorum. Belki live foto oynatmak için olabilir ama live foto da çok çekmiyorum. Bence live fotoda çok kullanışlı bir özellik değil.

edit: Güzel ve farklı bilgiler geldiği için konu başlığını değiştirdim
Arkadaşlar cihazda görüntü yok ama home tuşu aktif çalışıyor , ekranda görüntü yok simsiyah kapalı gibi. iTunes da tanımıyor pc ye bağladığımda , şarjda da bizi olmuyor. Ne olmuş olabilir?

Edit: Arkadaşlar 20 dk sonra gibi şarj işareti geldi 5dk sonrada telefon açıldı , sorun varmıdır acaba?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.265
İkinci El Bölümü Mesajları: 76
Konularının görüntülenme sayısı: 116.104 (Bu ay: 427)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 63 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.