Şimdi Ara

Macbook Icloud Medya Yönetimi - icloude Drive

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar macbook medya yönetimiyle ilgili bir çok internet yazısı okumama rağmen bir türlü hakim olamadım. Bilipte anlayabileceğim bir dille anlatabilecek olursa çok makbule geçecek.

1. Şimdi öncelikle iphone telefonumdaki resim ve videoların macbookta görülmesi için alan satıl aldım. şu an fotoğrafların bir kısmı macbookta gözüküyor fakat videolar gözükmüyor. Direk dockta yer alan fotoğraflar sekmesine tıklayınca gözüken klasörden bahsediyorum.

Burda herşey gözükmediği içinhttps://www.icloud.com/ sitesine girerek tüm fotoğraf ve videoları burada görüntülüyorum.
    Fakat burda yer alan medyaları direk macbook umda görme şansım yok mudur? Hepsini download etmek durumundayım indirilenlere atıyor doğru mudur yaptığım?

2. Dosyaları saklamak için icloud drive adında bir klasör var fakat hali hazırda icloud sitesinde yer alan fotoğraflarımı buraya taşıyamıyorum. Bir yöntemi var mıdır? Önce hepsini macbook a indirmemi istiyor. Macbook klasöründen de icloud drive a yüklememi istiyor. Zaten icloud sitesinde yüklü fotoğraflar direk taşıma yöntemim yok mudur?

Sanırım bir şeyleri yanlış yapıyorum. Yardımcı olabilecek çıkarsa çok sevinirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.