Şimdi Ara

Macbook Air 3500 TL alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
3.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/macbook-air-mqd32tu-a-core-i5-1-8ghz-8gb-128gbssd-13-3-int-notebook-bilgisayar.html

Aradıklarım,

* Taşınabilirlik
    * İnternette 10 sekme açıp gezmek
    * Arada ofis kullanımı, sunum hazırlamak
    * Batarya performansı
    * Film izlemek

Şu an i5'li tüm ihtiyaçlarımı karşılayan 4 yıllık laptopum var ama ağır ve büyük geliyor. Bataryası da kötüleşti iyice.

Telefonum iPhone, her şeyim iCloud'da.

Ne yapsam? Gereksiz macera mı olur? Bursumdan ayırdığım parayla alacağım, ekstra param da yok.

• Dün aldım hocam daha ucuza bulamazsınız yarın son olması lazım 3500 tl ye istediklerinizi sorunsuz ve kusursuz karşılayabilecek bir bilgisayar diyebilirim
  • Al hocam bu fyt daha zor yıl sonunda fyt degişcek .bende retina erkan mac pro aldım toucbar olan modelden bekliyorum gelmesini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni seri gelmeyeceği için fiyatlar düşmüş sanırım, alınabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni seri gelmeyeceği için derken? air lerin üretimi durduruluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

yeni seri gelmeyeceği için derken? air lerin üretimi durduruluyor mu?

Airin fişi çekildi diye biliyorum hocam. Bende düşünüyordum araştırmıştım da baya yerde öyle deniyor

• The Tenth Doctor kullanıcısına yanıt
    Ekran panelini ısrarla geliştirmemelerinin bir sebebi varmış demek ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Ekran panelini ısrarla geliştirmemelerinin bir sebebi varmış demek ki

Aynen hocam airin ekranı retina yaparlarsa düz MacBook un Tek artısi daha küçük olması oluyor, air zaten kolay taşınıyor, mb satisini düşürecek riske de girmiyor.

• Yeni bir bilgisayar düşünüyorum. Taleplerim tamamiyle sizinle aynı.Siz ne yaptınız.Hangi bilgisayarı aldınız.

indirimlerle falan 3433 tl.ye alabilecem.Ne dersiniz alayım mı?

Birde eski bir hp kullancısı olduğum içinhp indirimim var.Yani aşağdaki bilgisayarı 2800 tl ye alabiliyorum.
    http://www.hepsiburada.com/hp-15-cd012nt-amd-a12-9720p-16gb-512gb-ssd-radeon-530-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-2gq07ea-p-HBV000006M31K?magaza=Teknorya

Kafamdaki sorular şunlar:
    1.Mac kullanımda sıkıntı yaşarmıyım.
    2.Kısıtlamalardan dolayı bilgisayardan soğurmuyum.
    3.Herşey paralı diyorlar pişman olurmuyum.
    4.Satarken 3-5 sene sonra sıkıntı yaşarmıyım.

Birde 14" şu model var.https://www.teknosa.com/urunler/125033568/hp-14-bs019nt-2nn30ea-i5-7200u8gb256-gb-ssd2gb-radeon-520-notebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just_justice -- 17 Kasım 2017; 0:51:11 >

• 1- Sıkıntı olacağını sanmıyorum, kullanımı zor değil.
    2- Kısıtlamalardan kasıt nedir? Windows'ta olan hemen hemen herşeyin mac sürümü var.
    3- Windows'ta da paralı programlar var. Ne kullanmak istediğine bağlı.
    4- 5 sene sonra teknolojinin son durumunu görmek zor. Ama mac cihazların piyasası her zaman iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanreall

quote:

Orijinalden alıntı: xyz321

Yeni bir bilgisayar düşünüyorum. Taleplerim tamamiyle sizinle aynı.Siz ne yaptınız.Hangi bilgisayarı aldınız.

indirimlerle falan 3433 tl.ye alabilecem.Ne dersiniz alayım mı?

Birde eski bir hp kullancısı olduğum içinhp indirimim var.Yani aşağdaki bilgisayarı 2800 tl ye alabiliyorum.
    http://www.hepsiburada.com/hp-15-cd012nt-amd-a12-9720p-16gb-512gb-ssd-radeon-530-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-2gq07ea-p-HBV000006M31K?magaza=Teknorya

Kafamdaki sorular şunlar:
    1.Mac kullanımda sıkıntı yaşarmıyım.
    2.Kısıtlamalardan dolayı bilgisayardan soğurmuyum.
    3.Herşey paralı diyorlar pişman olurmuyum.
    4.Satarken 3-5 sene sonra sıkıntı yaşarmıyım.

Birde 14" şu model var.https://www.teknosa.com/urunler/125033568/hp-14-bs019nt-2nn30ea-i5-7200u8gb256-gb-ssd2gb-radeon-520-notebook

Kısıtlamadan kastınız nedir? Forumda, bilen bilmeyen herkes yorum yaptığı için kafanız karışmış olabilir. Mac, iOS gibi değil. Windows ile ne yapabiliyorsanız Mac ile de yapabilirsiniz. Popüler programların çoğunda Mac sürümü var, olmayanların da muadili var.

Dediğiniz gibi forumda veya internette herkes birşey söylüyor.En iyisi alıp kullanmak . 14 gün iade hakkı var.Memnun kalmazsak iade etmek.

Aradıklarım ilk mesajdaki arkadaşın aradıkları...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ptmizmir

Dün aldım hocam daha ucuza bulamazsınız yarın son olması lazım 3500 tl ye istediklerinizi sorunsuz ve kusursuz karşılayabilecek bir bilgisayar diyebilirim

Ekranı nasıl peki? bazı yerlerde ekranının kötü olduğu hatta pikselleri falan sayılıyor diyorlar .
  • son 6 ayda full hd mat ekranlı asus, full hd ips ekranlı hp pavilion ve 1440x900 led ekranlı air kullandım, bence bu üçü arasında en iyi götüntü macbook air'de. retina ile arasında fark var ama pikselleri sayılıyor diyenler bariz abartıyor.

• MacBook Air aldım.Çok güzel bir notebook.

Gerçekten kalite.alınca anlarsınız.
  • Nerden kaça aldınız ?

• GİTTiGİDİYOR Teknosa dan aldım.indirim yakaladım 3533 TL'ye.

• Dileyene sıfır 3500 tl den veririm macbook air 2017 late

• Macbookair kullanan arkadaşlara sorum olacak

Ekran IPS mi anlamadım. Her açıdan netmi

MACBOOK AIR MQD32TU/A CORE İ5 1.8GHZ-8GB-128GBSSD

Bu model nasıldır

• Suan 3500 e alinabilecek en ideal bilgisayardir. Ben tek sorunu high sierraya guncelledikten sonra yasamadim ama geri sierraya dondum butun ihtiyaclarinizi fazlasiyla karsilar. Zaten 1.3 kg batarya sureside +6 saat tabi bu sure ekran parlakligini klavye isigini falan dusurunce dahada artiyo.

• Umarım almışsınızdır. Şu anda 5500 TL'lik bir rakama ulaştı çünkü :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.