Şimdi Ara

iPhone 6 ÇALINDI !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
8
Favori
19.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Annemin telefonu bugun calindi. Minibuse binmis, misafirlige gittigi yerde farketmemis 40-45 dakika sonra fark etmis. Hemen iPhone`u Bul ile yerini tespit ettim oraya dogru yola koyuldum ama uzaktaydim ve trafik vardiTelefonu aradik, adamin biri acti. Taksiciyim musterim var, ben telefonu musteriden sonra getiricem dedi ama icloudda sabit yerde duruyordu. Iki uc kere daha konustum, ben gelip alayim dedim oldugun yerden. Yok ben getiricem dedi, kilit sifresini sordu. Anladim hemen, bilmiyorum dedim ve kapattim. Sonra telefonu kapatti ve gittigim yerde hep cafe vardi. Cafelerin hepsini gezdim, iphone 6 ile ugrasan goremedim. Ya telefon kapali ya da PC`den restore yapmayi denedi icloud sifresi olmayinca, telefon elinde aktiflesmeyi bekliyor ve cop oldu. Karakola verdik ama artik ulasilmaz. Giren bize girdi. Varsa bir yontem ya da basina boyle bisey gelipte telefonu bulan var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 8 Kasım 2014; 0:19:05 >

• Sadece telefonu kapatmıştır bence çoğu insan recovery moda alıp restore yapmayı bilmez. Sürekli iPhone'u bula bakın hocam illaki açacaktır. Polise vermeniz iyi olmuş ancak siz daha çok düşün bu işin üstüne.

Çok geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NedenAllahım kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler, her dakika bakiyorum. Umarim oyledir.
  • Gecmis olsun hocam inşallah yakalanır biran once mağduriyetiniz giderilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keske hic aramadan direk konuma gidip alarm'i caldirsaydiniz. Ardindan direk telefonunuzu alirdiniz adamdan.

• Zor valla. Bi defasında havaalanına giderken taksici ip5 çıkardı. Senden önce binen müşteri düşürmüş dedi. Elinde böyle oynuyo bekliyo bana bakıyo falan.. Yani ben şu kadar nakit veriyim desem anında satıcak. İlgilenmedim indim gittim.

Sizinki de büyük ihtimalle o adam telefonu kapatmıştır. O haliyle satmaya çalışacaktır. İkinci elciler de zaten kilitli telefonu almaz. Sonu nolur bilemiyorum. Küçük bi umut ama biraz daha kovalayın.

• geçmiş olsun kardeşim.. inşallah bulursun..
  • emryrgc E kullanıcısına yanıt
    Herkese tesekkurler.

Kardesim arayinca fark etmisler, o kisi atladim. Kardesim annemi arayinca, adam acmis teli. Ama gayet kibar biriydi telefonda. Bi umit belki yakalanir ama zor. Onceden samsung d900 telefonun calinmisti, eve hirsiz girmisti tablet, pc, fotograf makinasi ne varsa calmislardi, hic biri bulunamamisti.

• Hocam haritada bulunduğu yerin 10-15 metre karesini dolaşın yakınlarda bir Cafe bulun sonra kafe sahibine alarmı çaldirtin adam genc degilse wifi kapatmayı bile bilmiyodur gecmis olsun

• Deve Katili kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam, telefonu kapatti o yuzden ulasamiyorum iphone'u bul uygulamasindan. Acarsa bulundugu yere gidicem.

• Çok geçmiş olsun hocam en kısa sürede buklursunuz inşallah valla kötü bir durum allah kimseye vermesin :(

• çok geçmiş olsun hocam sürekli tetikte olun açar açmaz yakalarsınız

• uzaktan kitleseydiniz çok iyi olurdu

• Sim ile oldugu yere ulaşabilir polisler ? Inşallah bulursunuz geçmiş olsun

• Geçmiş olsun.İnşallah yakında telefona sapasağlam ulaşırsınız.
  • öncelikle büyük geçmiş olsun kardeşim.Bi akrabam trafik kazası yaptı 2 hava yastıgı şişti ve bayılmış arabanın içinde saatlerce kalmış bi yere uçmuş biri gelmiş ambulansı aramak yerine telefonu görmüş almış kaçmış gitmiş.her neyse kendisi çok şükür birşe olmadan kazayı atlattı.icloudu açmış direk sitesine girmiş iphoneu bul üzerinden telefonu kilitlemiş telefon kapalı tabi.not olarak ben savcıyım telefonu geri vermesseniz yeriniz tesbit edilecektir.bu numaradan bana ulaşın demiş ve aramış adam abi nerdesin ben getireyim hemen telefonu flan demiş buluşmuşlar ama korkusundan telefonu bırakmış kaçmış.sizde deneyin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can_R6 -- 6 Kasım 2014; 19:43:30 >
  • Benim iphone 5 im calinmisti daha gecen ay. Calindiktan 2 gun sonra calan kisi korkup verdi telefonu. Cunku devamli takip ediyorum internetten evine kadar bulmustum ekranina yazilar gindermistim iphone umu bul sayesinde. Ekrana sizde yazi yazin Bu telefon calinmistir, uydudan takip ediyorum, alan kisi basina dert alir. Bulan su numarayi arasin gibisinden

• quote:

Orijinalden alıntı: sencerseco

uzaktan kitleseydiniz çok iyi olurdu

öyle bir seçenek var mı ?
    telefon kilitliyken wifi kapatılabiliniyor.uçak moduna alınabiliniyor.hatta telefon kapatılabilniyor.

tamamen saçmalık bu konuda apple a baskı kuralım.
    düzeltsinler 8.1.1de
    iphone umu bul özelliği çalındığında hiçbir işe yaramıyor.
    yedek parçaya verir telefonu olay biter.
  • az önce icloud.com dan iphone umu bul u açtım hiçbişey bulamadı(uçak modunda )

ekleme: uçak modunu kapattım wifi yı açtım.
    iphoneumu bul dedim.
    yazlık evin adresinde gözüküyor.
    şuan kışlık evdeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 6 Kasım 2014; 20:04:04 >

• Adam iphonemi bul özelliğini kapatamıyor mu ki?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.