Şimdi Ara

How To Get Away With Murder (2014) l ABC (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
11
Favori
10.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel başladılar. Annalise'in delirdi Wes'e dair flashbackler gördük ama yeterli değildi tam olarak göstermediler. Asher babasının intiharını kabullenemedi işin peşini bırakmayacak. Laurel da Wes'e çok yakınlaştı sanki, sürekli yanında olmak istiyor.

2x11

• 02x11

Annalise'in bebeğine ne oldu merak ediyorum. Wes'in annesine yardım etmeye çalışmış sanırım ama annesi intihar ettiğine göre başarısız oldu. İtiraflar havada uçuştu. Asher kendisine acıdıklarını anladı (belliydi zaten), Frank Lila'yı öldürdüğünü söyledi (ben şok ). Annalise, Wes'e dava dosyasını bıraktı en sonda da Connor'a biri video yolladı. Gece olan her şeyi biliyor o her kimse. Philip diye düşünüyorlar ama herkes olabilir.

Edit
    02x12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 20 Şubat 2016; 18:00:24 >

• 2x11

Ana konudan farklı bir dava olması güzeldi bölümde. Annalise şaşırdı annenin çocuğunun katiline olan yaklaşımına. Frank itiraf edecek birisi değildi demek ki cidden aşık. Flashbacklerden Bonnie'nin de hamile kaldığını mı öğrendik acaba, AK'nin bebeğine ne oldu merak ettim. Sonunda AK'nin Wes'le olan ilişkisini, annesinin neden intihar ettiğini öğreneceğiz. Video işi ortalığı karıştıracak Philip ne ister karşılığında acaba. Asher
  • Yeni bölümler haftanın hangi gününde geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Yeni bölümler haftanın hangi gününde geliyor?

Cuma onlinedizi.co'da hazır oluyor altyazılı.

02x12

Son sahnede ben şok Wes annesini öldürmüş. O zaman Annalise bunu öğrendi annesine intihar süsü verdiler. Wes nasıl hatırlamıyor anlamadım ama şok etkisinden falan herhalde. Wes'le Laruel'in öpüşmesini bekliyordum ama yakışmıyorlar uzatmasalar iyi olur. O videoları çeken sapık kim onu da merak ediyorum, bi o eksikti. Bakalım bizimkilerin başını nasıl belaya sokacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Yeni bölümler haftanın hangi gününde geliyor?

Cuma onlinedizi.co'da hazır oluyor altyazılı.

02x12

Son sahnede ben şok Wes annesini öldürmüş. O zaman Annalise bunu öğrendi annesine intihar süsü verdiler. Wes nasıl hatırlamıyor anlamadım ama şok etkisinden falan herhalde. Wes'le Laruel'in öpüşmesini bekliyordum ama yakışmıyorlar uzatmasalar iyi olur. O videoları çeken sapık kim onu da merak ediyorum, bi o eksikti. Bakalım bizimkilerin başını nasıl belaya sokacak.

Ben de şimdi bitirdim onlinedizi.co'dan
    2x12

Son sahnede ben de çok saşırdım valla :D wese o catherine'e verdikleri haptan vermiş olabilirler belki, ama bu şantajcıyı nasıl bulup kurtulacaklar o iş zor, büyük ihtimal Philip'tir, yoksa kim çekecek ki, ilk başta polis memuru olabilir dedim, 2. videoda olmadı, evdekiler de değil, Caleb da bir şey bilmiyor zaten. Süper bölümdü valla Cuma'yı iple çekiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deve Katili -- 27 Şubat 2016; 16:50:03 >

• Of of of son sahne neydi öyle
    bölümde çok güzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Floki1903 -- 27 Şubat 2016; 18:07:58 >
  • bu 1. sezon sonu tahminlerim;

quote:

Katılıyorum yazınıza ama dizi wes'in üzerine kurulu. ya rebecca'nın dediği gibi wes gerçekten de annesini öldürme cüretini gösterdiyse! Woaw.
    bu wes'in ya öncesinden esintiler gelecek, wes'in bilinmeyen geçmişi irdelenecek farklı senaryolar kurgulanacak yada çok saf gözüken (belkide olan) wes'in frank'ten da annalise'den de fena yalancı ve tetikçi durumuna nasıl gelecek/gelebilir/gelmelidir? genellikle bunların üzerine kurulu daha ayrıntının işleneceği bir sezon bekliyorum.

bu da 2 sezon kış final bölümü öncesindeki tahminlerim.

quote:

Neyseki daha 6( Düzeltme: 7 ) bölüm var, cinayeti catherine'nin üzerine yıkılacağı aşikar ama Philip arkasını bırakmayacağa benziyor umarım bir ceset daha çıkmaz. Olmadı zaten ikisinide içeri tıkarlar, bizim Annalise bulur yine bir yol. :D
    Diğer taraftan Eve'in daha çok çorbasını içeceğiz anlaşılan.Geçen sezon sonu Wes'e yoğunlaşırlar demiştim ama görünüşe bakılırsa bir sonraki sezon bile direk bir yoğunlaşma olmayacak.
    Şurası kesin önümüzdeki bölümlerde Nate'in paçası kurtarılmaya çalışılacak.

şimdiki tahminlerim ise:

Uzun vadede; Annalise emekli olunca(!) varisi kim olacak? Tabiki WES! Yanında Laurel gibi her anlamda şaheser biri varken..
    (Bir yazar/yönetmen onları, öyle anlamsız bir zamanda öpüştürdüyse, gelecek vaatleri olacaktır mutlaka)

şuanlık, düşüncem;
    Annalise ve ekibi kurtulacak, ama oldu bitti değil, Philip kolay lokma olayacak görürsünüz. Muhtemelen kurtulmayı 3. sezona bırakacaklar.
    Michaela Paul'la, Laurel Frank'le, Connor da Oliver'la oynaşadursun, bizim zavallı Wes'de anacuğunun peşini bırakmasın. E kim kaldı, Asher...
    Asher'ın başına birşeyler gelmesi çok olası, çünkü bonnie ile ilişkisi bittiği için tek başına artık. zaten öyle diğerleri gibi zeki de değil. Tam Philip'e göre. Bu paranoyaklıkla Asher, gizli tanık bile olabilir bence!
    (Bir yazar/yönetmen Asher'ı aralarında en pimpirikli olarak gösterdiyse bu bölümde(2x12), bu çocuktan ekmek kapısı çıkacak demektir.)

hadi bakalım, hayırlısı :D
    bu arada, diziyi millet neden tutmuyor, anlamış değilim bi türlü :/

• arrow, flashforward gibi ergen dizileri sayfa sayfa bu kaliteli bir dizi daha 3 dayfa, valla pes. Dizi sürekli tempolu , sürekli ters köseli, begenerek izliyorum.
    Bu arada Wes2in saati de 10 liralık asker casio saati değil mi ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

How To Get Away With Murder (2014) l ABC

• 2x12

Bölümün sonunda koca bir aaaa çektim Annesini öldürdü teorisi söylenmişti ama ben pek ihtimal vermiyordum. Laurel dizideki en iyi arkadaş sanırım herkes için, Wes'le çok yakınlaşmıştı birkaç bölümdür şaşırtmadı. Sonraki bölüm promo'suna göre birisi daha ölmeye yakın galiba

2x13

• dizi cok ilginc ve derin ama sanki nasil desem aradan dondukten sonra eski tadi yok gibi bi tek ben mi oyle hissttim acaba.

Weste ne uyuz bi insan arkadas tatile fln gelsede buralara agzini burnunu kirsam butik otelinde.
  • kış finalinden sonra 3 bölüm biriktitmişim bir çırpıda izlemek iyi geldi ama genel olarak sezon arasından sonraki başlangıçta fazlasıyla bir durağanlık var karakterlerin dramalarınada inmeye başladılar bu hem bi açıdan iyi daha kaliteli yapar , bir açıdanda bu hızdaki bir tempodaki diziyide zora sokar

02x12

her taşın altından wes çıkıyor ama dizinin ana konusunun belirginleştiği ve artık wes in sosyopatlığını adım adım izleten ana kurgunun wes olduğu an itibari ile kesinleşti bence how to get away with murder kısmıda burası bence wes in cinayetten kaçma yolu oda annalise sayesinde , dizinin satır aralarını dolduran kurgudaki açıklığa anlam getirilen bir bölümdü ama ben açıkçası şok oılmadım son sahnede ama yinede bir farklı geldi wes in annesini öldürmüş olması

zatejn dizi başından beri wes in gruba alınması annalisenin ona yoğun ilgi göstermesi , aralarındaki uyumu, eşini öldürmesine rağmen anlam verilemeyen analisenin sakinliği ve analisenin onu aşırı önemsemesi zaten bu bölümde hepsi anlatıldı bu yüzdendir ki artık ana kurgu wes tüm olaylar ona bağlanıor ilk sezonda şikayet ettiğim gibi

sam i öldüren wes annaliseyi vuran wes , annesini öldürüp annalisenin hayatını manevi anlamda karartan yine wes ve bence bu yüzden bu noktadan sonra bates motel gibi wes in sosyopatlığını adım adım izliyicez ve dizi bu ana kurguyu açıkça belli ettiği içinde bundan sonraki bölümlerinde hep wes üzerinden gideceğini gösteriyor diye düşünüyorum

Ayrı bir not: Laurel ile wes in öpüşmesi işte orda kısa çaplı bir şok geçirdim ki bence iyi oldu

• Annalise bir şeyler saklıyor gibi. Bakalım bu bölümde açıklanacak mı her şey.

Ayrıca hala açıklanmayan şeyler var

Zengin aileyi kim öldürdü?
    O ailenin teyzesini-halasını (artık neyleri oluyorsa) kim öldürdü?
    Frank neden Lila'yı öldürdü?

• Üçüncü sezon onayını aldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Üçüncü sezon onayını aldı

http://abc.go.com/shows/how-to-get-away-with-murder/news/updates/htagwm-gets-renewed-for-the-2016-2017-television-season

02x13

Yine ters köşe yaptılar. Wes annesini öldürdü sanıyorduk meğerse kadın kendi saplamış bıçağı. O an Annalise şok tabi Psiko Philip'te geri döndü. Şu videoları çeken gerçekten o mu merak ediyorum. Onun dışında Laruel ve Frank konuşurken Bonnie onları dinledi, biliyodu galiba Frank'in Lila'yı öldürdüğünü ama emin oldu sanırım böylece.

• ne bölümdü ya
    Asher'in bizimkileri kandirdigi kisim iyiydi ama ben de korktum bi ara nasi girdi bu Philip diye :D Ama sonda Philip'in olacağı belliydi, ben Wes öldürmüştür demiştim ama kendisini öldürmüş kadın, büyük ihtimal Annalise'in bebeğine bir şey olunca da Rose'un sözüne istinaden Wes'i takip etmiştir hep. Ama şimdi Annalise'e ne olacak çok merak ediyorum, valla çok sağlam bölümler geliyor her hafta

• hakettiği değeri hiç görmüyor bu dizi,yine çok güzel bölümdü

• Her şey ortaya çıkıyor yavaştan. Annesi intihar etmiş Annalise'in önünde, halüsinasyonda Wes'i verip iyi bak diyordu demek ki bu yüzdenmiş. Asher her bölüm bu kadar olay varken güldürüyor beni AK'nin dokunulmazlık için oynadığı oyun bayağı iyiydi helal olsun. Son sahnede Wes sandım atlayacak üstüne ama Phillips çıktı. Gelecel bölüm de AK'nin bebeğine ne olduğunu öğrenirsek tamamdır
  • Bölümleri biriktirmiştim normalde dayanamam ama bu bölümden sonra da direkt çıktığı gibi izlerim herhalde yine ağzımı açık bırakarak bitiriyorlar bölümleri.

Son beş dakikayı resmen kalp ağrısıyla izledim bu nedir arkadaş ya valla yoruluyorum artık, Wes'e de üzülüyorum kendini annesinin katili sanıyor. Yalnız yine de soğukkanlılıkla polisi arayıp kötü bir şeyler oldu falan demesi ilginç yani annesi yerde kanlar içinde yatarken. Dizi rayına girdi tekrardan gibi, cuma gelse de çıksa bir an önce yeni bölüm çok heyecanlandım.
  • 2. Sezon kac bolum surecek bir bilgi var mi?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.